Treść opublikowana przez bushi
-
Które a4 byście wybrali??
Dzięki panowie za odp. ale zastanawiam się który jest b. dynamiczniejszy 1,8 benz czy 1,9 TDI??? w książce lepiej wypada 1,8. A jeszcze jedno czy TDI-iki nie są bardziej awaryjne przedlądając forum to masa wątpliowści i problemów z TDI?? ( bez obrazy użtkownicy TDI hehheh ) pozdrawiam
-
sprezyny sportowe
Hej Piter brałes od niego te amort.??? 2 miechy temu też dzwoniłem do takiej firmy co reklamowała się jako Supersport a jak się dodzwoniłem to podali mi inne mówiąc ze to samo na tych samych maszynach tylko inna nazwa( bzdura). Orginalny jeden kosztuje prawie 1000zł . Wiec radzę sceptycznie do tej sprawy ( ja mam szczęście mieć orginalne Supersporty i jakoś inaczej wyglądają niż te) sam sprawdzałem w wielu sklepach firamach.
-
Moja niunia :)
taaak jest na czym oko zawieśić :shock: ( taką samą miałem kupić w Berlinie ale wybrałem swojego "Władcę Pierścieni") pozdrawiam
-
Przerywa radio słabnie sygnał!!!! jaka przyczyna ??
Witam serdecznie mam problem z radyjkiem concert w trakcie jazdy słabnie sygnał wrac na dobry i znowu słabnie i tak na zmianę jak wcisnę gaz to się wzmacnia heheheh ( dziwne). Mam A4 avant z antenką na dachu. Doradzcie coś . Pozdrawiam
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
Hwj Panowie też mam ten problem w " concercie" sprawdzał już ktoś metodę Hugo ??? jak tak to napiszcie czy pomogło!!!!!
-
moje fotki
Oj fajniutkie "4 kółeczka"- kolorek, fele jest na czym oko zawieśić :!:
-
Głuche stukanie???? co to pomóżcie??
Witam od pewnego czasu stukało mi po lewej str. Stukanie zmieniło się szybko w poważne pukanie. Pojechałem (żałuję !!!) do mech. i pytam co moze być ? ".... na bank wahacz dolny" wymieniłem lipa dalej to samo. Sprawdziłem samemu i okazało się że łącznik stabilizatora wytłuczony wymieniłem i to . Stukać przestało ale jak jadę po małych nierównościach i koło się rozkołysze zaczyna tak głucho pukać ( nie mocno ale słychać) co to może być Zaznaczę że przy dziurach nie stuka jedynie małe nierówności jak koła zaczyna "skakać". Napiszcie co o tym sądzicie pozdrawiam
-
[B5 ALL] Jaki łącznik do stabilizatora?
Hehe ale klimat załapaliście czy lewy czy prawy itd czy to samo czy nie Ale wracając do tematu pracy ok 15-20 min (sam bez problemu) to zalezy czy śruby puszczą bez problemów. Wymieniałem lewy miałem z śrubami przelotowymi ale z prawej mam orginał i tam jest ten wariant 2 śruby kulowo mocowane czy jak tam to określiłeś więc jak najbardziej samemy i przyjemna praca bez większych problemów> Pozdrawiam
-
Moje A4
Mmmmm autko jak się patrzy będzie przyciagać wzrok hehe Audi górą. Pozdrawiam :mrgreen:
-
sprezyny sportowe
Hej wojtas co do obniżania to TRAWIZ ma rację przód się bardziej obniża niż tył logiczne. Mam avanta ale te sprężynki pasują także do twojego sedana spytaj w sklep. tunung. Efekt obniżenia przodu właśnie użyskasz na tych spręż ok 1 cm bradziej przód z racji tego że jest cięższy. Pozdrawiam i polecam się ( w razie gdy te sprężyny nie spełnią twoich oczekiwań odeślesz w ciągu 2 tyg.)
-
sprezyny sportowe
Witam Prasulek ja mam na sprzedanie sprężyny firmy Supersport spręzyny wyjąłem ze swijego auta a4 97 rok mam rodzinę i jazda na sport trochę już mnie nie bawi obniżają 3 cm . Więc jak coś to pisz gg 8409489 fotki prześlę rocznik produkcji 2002 gdzie 4 lata w niem a od 4 mich wPolsce. Pozdrawiam
-
[B5 1.8] Mój Władca Pierścieni A4
Murzyn piszesz coś o kupnie przez kumpla auta polecam swoje :mrgreen: jak coś to daj znać chciałbym dostać 25000 zł. Pozdrawiam
-
Które a4 byście wybrali??
Hej Murzyn co masz na myśli przyjemniej???? komfrt kultura pracy sil czy osiągnięcia> Nie mam doświadczeń z dislami dlatego pytam was o radę.
-
Które a4 byście wybrali??
Spanky sam już próbowałeś sam soft(zmiana wystarczy?) czy już grubsza robota nowy komp itd???
-
Które a4 byście wybrali??
Hej Spanky wspomniałeś o podniesieniu momentu obrotowego napisz coś na ten temat.Szewczenko masz racje jak słucham w braciaka turbinkę to miód dla ucha heheheh super !!!! tylko sam dizel głośny( brat ma 1,9 tdi A6)
-
Które a4 byście wybrali??
W sumie masz rację ale 1,6 to na A4 toszeczkę za mało .Pewnie zrobiłbym jak ty i tez miałem taki wybór ale zdecydowałem na 1,8. Wszystko przed tobą nic nie stoi na przeszkodzie aby wymienic ja sie zastanawiam tz temat postu pozdrawiam
-
Woda przy akumulatorze????
Mieliście racje pod dywanik kier leciało linką od klapy (wypieła sie) a przy akumulatorze zapchał mi sie kanał dpływowy tylko nie jestem pewien czy dokładnie ten mozecie mi napisać gdzie dkoładnie się on znajduje i jak wygląda??
-
Które a4 byście wybrali??
Radek mogłeś brać 1,8 ponieważ na audi kilomtry nie robią różnicy aż takiej ( taka marka) aletego nią jeżdzimy, pozdrawiam
-
Które a4 byście wybrali??
Tomboy braciak ma A6 99 1,9 TDi jak na dizla to mnie zaskoczył spoko można na trasie porwać sie za wyprzedzanie na prędkości, dobrze startuje z miejsca. Dla mnie osobiście jeden mankament jest głośny jak na dizla ale jak wciskasz gaz aż miło posłuchac jak turbinka pracuje. Pozdrawiam a ma manualną skrzynię be\gów.
-
Które a4 byście wybrali??
Witam Wojtas ten motyw z a6 brata to tylko chodziło mi o porównanie silnika ale nie jako wybór. Hmm masz racje pytam typowo od str technicznej. bo poza nią jest jeszcze spr. finasowa czyli możliwość zarobienia ( ale to drugi plan) . Interesuje mnie który bardziej jest dynamiczniejszy i ekonomiczny??? dzięki wojtas za odp . Pozdrawiam Wrocław
-
Które a4 byście wybrali??
Witam mam dylemat mam A497 r 1,8 125 KM benz + inst gaz BRC itd a zastanawiam się nad kupnem A4 1,9TDi 110KM wposażenie praktycznie identyczne oba avanty??? Który wybrać brat ma A6 w TDi i też 1,9 ale czułaśćią na gaz i wyjściem ustępuje mojej A4 . Którą wybrać piszcie wasze opinie pozdrawiam!!!!!!!!!
-
Małe zmiany mojej A4 ...
wielki pozytyw koszty zwrrócą się z satysfakcją z takiego autka. pozdrawiam
-
[B5 1.8] Mój Władca Pierścieni A4
Panowie oderwę się od tematu .Proszę wycencie moje auto( pokusiliście TDI) a mam szansę kupna tylko za ile wystawić moje auto???? A4 1,8 benz inst gaz BRC 2 tygodnie climatronik , elektry szyby lusterka , podgrzew fotele , sportowe zawieszenie ale na norm sprężynach ( sprtowe też mam) kom sterujący od 2000r wnętrze na zamówienie. rocznik 97, 125km pozdawiam
-
[B5 1.8] Mój Władca Pierścieni A4
Hehhehe prezentacja mojego autka przerodziłą się w wojnę między 1,9 TDI a 1,8 benz . Chociaż ten konflikt stary jak świat !!!!!!!Pozdrawiam użytkowników A4 TDI i bez.
-
[ALL B5] GAZ
Witam ja zagazowałem moje pierścienie inst. BRC i to nawet was zaskoczy nie sekfencja. Spoko spalanie 10-12LPG. Chcę poszaleć przełączam na benz i heja chcę econom. jazdy LPG. Ja jestem za ale mam dopiero 4 miech. gaz więc zobaczymy co dalej pozdr !!!!!!!!!!o