Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bushi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bushi

  1. Dzięki panowie za odp. ale zastanawiam się który jest b. dynamiczniejszy 1,8 benz czy 1,9 TDI??? w książce lepiej wypada 1,8. A jeszcze jedno czy TDI-iki nie są bardziej awaryjne przedlądając forum to masa wątpliowści i problemów z TDI?? ( bez obrazy użtkownicy TDI hehheh ) pozdrawiam
  2. bushi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Hej Piter brałes od niego te amort.??? 2 miechy temu też dzwoniłem do takiej firmy co reklamowała się jako Supersport a jak się dodzwoniłem to podali mi inne mówiąc ze to samo na tych samych maszynach tylko inna nazwa( bzdura). Orginalny jeden kosztuje prawie 1000zł . Wiec radzę sceptycznie do tej sprawy ( ja mam szczęście mieć orginalne Supersporty i jakoś inaczej wyglądają niż te) sam sprawdzałem w wielu sklepach firamach.
  3. bushi odpowiedział(a) na MAJKI temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    taaak jest na czym oko zawieśić :shock: ( taką samą miałem kupić w Berlinie ale wybrałem swojego "Władcę Pierścieni") pozdrawiam
  4. Witam serdecznie mam problem z radyjkiem concert w trakcie jazdy słabnie sygnał wrac na dobry i znowu słabnie i tak na zmianę jak wcisnę gaz to się wzmacnia heheheh ( dziwne). Mam A4 avant z antenką na dachu. Doradzcie coś . Pozdrawiam
  5. Hwj Panowie też mam ten problem w " concercie" sprawdzał już ktoś metodę Hugo ??? jak tak to napiszcie czy pomogło!!!!!
  6. bushi odpowiedział(a) na Flaha temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Oj fajniutkie "4 kółeczka"- kolorek, fele jest na czym oko zawieśić :!:
  7. Witam od pewnego czasu stukało mi po lewej str. Stukanie zmieniło się szybko w poważne pukanie. Pojechałem (żałuję !!!) do mech. i pytam co moze być ? ".... na bank wahacz dolny" wymieniłem lipa dalej to samo. Sprawdziłem samemu i okazało się że łącznik stabilizatora wytłuczony wymieniłem i to . Stukać przestało ale jak jadę po małych nierównościach i koło się rozkołysze zaczyna tak głucho pukać ( nie mocno ale słychać) co to może być Zaznaczę że przy dziurach nie stuka jedynie małe nierówności jak koła zaczyna "skakać". Napiszcie co o tym sądzicie pozdrawiam
  8. Hehe ale klimat załapaliście czy lewy czy prawy itd czy to samo czy nie Ale wracając do tematu pracy ok 15-20 min (sam bez problemu) to zalezy czy śruby puszczą bez problemów. Wymieniałem lewy miałem z śrubami przelotowymi ale z prawej mam orginał i tam jest ten wariant 2 śruby kulowo mocowane czy jak tam to określiłeś więc jak najbardziej samemy i przyjemna praca bez większych problemów> Pozdrawiam
  9. bushi odpowiedział(a) na Strahd temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Mmmmm autko jak się patrzy będzie przyciagać wzrok hehe Audi górą. Pozdrawiam :mrgreen:
  10. bushi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Hej wojtas co do obniżania to TRAWIZ ma rację przód się bardziej obniża niż tył logiczne. Mam avanta ale te sprężynki pasują także do twojego sedana spytaj w sklep. tunung. Efekt obniżenia przodu właśnie użyskasz na tych spręż ok 1 cm bradziej przód z racji tego że jest cięższy. Pozdrawiam i polecam się ( w razie gdy te sprężyny nie spełnią twoich oczekiwań odeślesz w ciągu 2 tyg.)
  11. bushi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Witam Prasulek ja mam na sprzedanie sprężyny firmy Supersport spręzyny wyjąłem ze swijego auta a4 97 rok mam rodzinę i jazda na sport trochę już mnie nie bawi obniżają 3 cm . Więc jak coś to pisz gg 8409489 fotki prześlę rocznik produkcji 2002 gdzie 4 lata w niem a od 4 mich wPolsce. Pozdrawiam
  12. Murzyn piszesz coś o kupnie przez kumpla auta polecam swoje :mrgreen: jak coś to daj znać chciałbym dostać 25000 zł. Pozdrawiam
  13. Hej Murzyn co masz na myśli przyjemniej???? komfrt kultura pracy sil czy osiągnięcia> Nie mam doświadczeń z dislami dlatego pytam was o radę.
  14. Spanky sam już próbowałeś sam soft(zmiana wystarczy?) czy już grubsza robota nowy komp itd???
  15. Hej Spanky wspomniałeś o podniesieniu momentu obrotowego napisz coś na ten temat.Szewczenko masz racje jak słucham w braciaka turbinkę to miód dla ucha heheheh super !!!! tylko sam dizel głośny( brat ma 1,9 tdi A6)
  16. W sumie masz rację ale 1,6 to na A4 toszeczkę za mało .Pewnie zrobiłbym jak ty i tez miałem taki wybór ale zdecydowałem na 1,8. Wszystko przed tobą nic nie stoi na przeszkodzie aby wymienic ja sie zastanawiam tz temat postu pozdrawiam
  17. Mieliście racje pod dywanik kier leciało linką od klapy (wypieła sie) a przy akumulatorze zapchał mi sie kanał dpływowy tylko nie jestem pewien czy dokładnie ten mozecie mi napisać gdzie dkoładnie się on znajduje i jak wygląda??
  18. Radek mogłeś brać 1,8 ponieważ na audi kilomtry nie robią różnicy aż takiej ( taka marka) aletego nią jeżdzimy, pozdrawiam
  19. Tomboy braciak ma A6 99 1,9 TDi jak na dizla to mnie zaskoczył spoko można na trasie porwać sie za wyprzedzanie na prędkości, dobrze startuje z miejsca. Dla mnie osobiście jeden mankament jest głośny jak na dizla ale jak wciskasz gaz aż miło posłuchac jak turbinka pracuje. Pozdrawiam a ma manualną skrzynię be\gów.
  20. Witam Wojtas ten motyw z a6 brata to tylko chodziło mi o porównanie silnika ale nie jako wybór. Hmm masz racje pytam typowo od str technicznej. bo poza nią jest jeszcze spr. finasowa czyli możliwość zarobienia ( ale to drugi plan) . Interesuje mnie który bardziej jest dynamiczniejszy i ekonomiczny??? dzięki wojtas za odp . Pozdrawiam Wrocław
  21. Witam mam dylemat mam A497 r 1,8 125 KM benz + inst gaz BRC itd a zastanawiam się nad kupnem A4 1,9TDi 110KM wposażenie praktycznie identyczne oba avanty??? Który wybrać brat ma A6 w TDi i też 1,9 ale czułaśćią na gaz i wyjściem ustępuje mojej A4 . Którą wybrać piszcie wasze opinie pozdrawiam!!!!!!!!!
  22. wielki pozytyw koszty zwrrócą się z satysfakcją z takiego autka. pozdrawiam
  23. Panowie oderwę się od tematu .Proszę wycencie moje auto( pokusiliście TDI) a mam szansę kupna tylko za ile wystawić moje auto???? A4 1,8 benz inst gaz BRC 2 tygodnie climatronik , elektry szyby lusterka , podgrzew fotele , sportowe zawieszenie ale na norm sprężynach ( sprtowe też mam) kom sterujący od 2000r wnętrze na zamówienie. rocznik 97, 125km pozdawiam
  24. Hehhehe prezentacja mojego autka przerodziłą się w wojnę między 1,9 TDI a 1,8 benz . Chociaż ten konflikt stary jak świat !!!!!!!Pozdrawiam użytkowników A4 TDI i bez.
  25. Witam ja zagazowałem moje pierścienie inst. BRC i to nawet was zaskoczy nie sekfencja. Spoko spalanie 10-12LPG. Chcę poszaleć przełączam na benz i heja chcę econom. jazdy LPG. Ja jestem za ale mam dopiero 4 miech. gaz więc zobaczymy co dalej pozdr !!!!!!!!!!o

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.