Treść opublikowana przez bushi
-
Jak rozpoznać czy mam w aucie centralne otwieranie na pilota
Podobno raczej były wyposażane w tym roczniku audi w kluczyk z pilotem chociaż to nie zasada oczywiście . Powiedzcie tylko jak w aucie można poznac czy ma takie coś ( czyli sterowanie na pilota)
-
prawie 140KM przy 1.6-możliwe?
Najszbciej też mozesz porównać z kimś kto ze znajomych ma też audi 1,6 ale spalanie wskazuje na coś już poważnego. Warto też na kopmie sprawdzić jaki ma soft bo na pewno inny przy takich zmianach więc radzę jak najszybciej poznać swoje autko co ma na pokładzie.
-
Jak rozpoznać czy mam w aucie centralne otwieranie na pilota
Kupując auto nie otrzymałem całego kompletu kluczyków. Niesety mam tylko kluczyk którym przekręcając otwieram drzwi. Nie wiecie jak rozpoznać czy auto miało również otwieranie na pilota w kluczyku ? ponieważ chce dokupić kluczyk i go zapgogramować ale nie wiem czy sam kluczyk czy z całym strerownikiem centralnego ??
-
[ALL B5] Centralny zamek, pilot w kluczyku - programowanie
Poszukaj dobrego elektryka lub mechanika który zajmuje się tym . Rodzice mieli ten sam problem w wyniku złej inst radria klczyk często się rozkodowywał . W ASO placili słono za nowe zakodowanie coś ok 170zł tylko nie wiem czy za jeden czy za dwa. Ja znalazłem im mechanika który robi im to za 40 zł. Raczej kluczyk jest rozkodowany podobno jest coś tyakiego że jeżeli używa się bez odp. samochodu to kl. się blokuje ale moze tez być wiele przyczyn.
-
amortyzatory
Pete3r jak mozesz załatwić namiar na kolesia to będę wdzięczny? u niego nie wiesz jaki to koszt? [ Dodano: 2006-08-30, 11:48 ] Wiki ale wpada bez obrazy . Wileki dzięki za adres jak możesz telefon to będzie extra .Podpytaj go jaka trwałeośc tej regeneracji jak już będziesz
-
A oto moje "cacko" A4 B5 1.6
Zadbane i ładne coś ż lampkami masz zamiar robić a może jakies fele??
-
Auto "pływa" na dziurach??
--- hmm myślę że nie od amorków pracowło by auto w poziomie?? raczej nie a pisałeś coś że możesz załatwić nowe nipsz coś wiecej na pw i napisz o spreżynach jak się sprawują ?? pozdrawiam
-
amortyzatory
Wiki droga spadłaś mi jak z nieba do Konina mam 30 km jestem z okolic Koła podaj mi gdzie to robią n ajakiej ulicy.!!!!( Jka mozesz to padaj mi ich nr tel od razu zadzwonię do nie o cenę takiej pracy)
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
trzymam zdeniu za słowo i będę ponownie wdzieczny za info heheh( regeneracja amorków) daj znać jak zrobiłeś czy jest różnica w dynamice itd > Podobno słyszałem ze najlepszy efekt uzyskuje się wstawijąc rurkę 2,5 cala
-
amortyzatory
Ok dzięki zdeniu dla mnie to za daleko ( centrum Polski) :roll: ale poszukam u siebie .
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Pomysł ciekawy ale odradzono mi strumienicę chcę poprostu wstawić rurkę tylko jestem ciekway czy robię problemy przy przeglądzie?
-
amortyzatory
Właśnie Zdeniu mam podobną sytację mam Supersporty ale normaleni nie gwint i koszt jak sam wiesz ich jest spory więc gdzie regenerują teleskopy ?? u mech czy specjalne zakłady??
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Wracając do pytania dalej czekam na opinię osoby ktora ma wycięty katalizator i czy nie robią problemó na przeglądach z powodu braku kataliztora??
-
amortyzatory
Zdeniu a jest sens w regeneracji amorków i w ogóle robi sie takie coś??? i jaki jest to koszt?
-
Auto "pływa" na dziurach??
Dark sprecyzuj juz próbowałem w trakcie jazdy szybkie ruchy na boki kierownicą ale aż tak nie czuć jak podczs prejazdu przez dziurę auto zamiast pracować tylko w pionie to jeszcze pływa na boki
-
Auto "pływa" na dziurach??
Problem jest następujący gdy przejeżdzam przez dziurę auto zachowuje się jak by pływało tz jest takie odczucie jak by nie amortyzowało w pionie tylko tłumienie następowało również w poziomie. Powiedzcie co o tym sądzicie na co zwrócić uwagę??
-
[ALL] Pytanie o zawieszenie.
Panowie co się czepiacie zaświadczenie o dyslekcji ma wam pokazać? Jeżeli tak jest to na to nie ma robert... wpływu. Ale jak kolega pisze tu nie chodzi o ortografię tylko o nasze OOOO i ich bolączki
-
Czy jest to dobra kombinacja zawieszenia??
Flaha wymienialeś wszystkie na raz czy tylko przód albo tył?? co do wahaczy to juz wymieniłem 2 ale pukanie zostało
-
Mój Audik 2.0 130 KM ---> \m/
Popieram Pikusia jak may ocniać auto które nie jest twoje a niby jest Krecik z poważnych ludzi jaja sobie robisz.!!!!!!
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Jest podobno motyw Murzyn że ta rurka ma być odp. grubości( wtedy jest odczuwalny różnica) nie wiesz jakiej??
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Murzyn wiesz może gdzie montowany jest czujnik i czy mogę bez dodatkowych kombinacji wycinać katalizator??
-
Czy jest to dobra kombinacja zawieszenia??
Hmm więc już sam nie wiem teleskop suchutki nie ma sladu po oleju a z dnia na dzień stukanie jest mocniejsze. Szukałem w kanale ale nic nie znalazłem więc udam się na trzepaki do stacji diag. Moze tam się dowiem czy czas na zmianę teleskop. Jeszcze jedno pytanie czy standardowe teleskopy wyżej stawiają auto od sportowych czy na to mają wpływ jedynie sprężyny ?? Pytam dlatego że w razie wymiany przednich tel. ( a mam sprtowe teleskopy) na przodzie będą mogły być normalne a z tyłu sportowe i czy nie będzie mi tył siedział niżej w tym przypadku??Czy szukać sportowych aby całe auto byłona sportowym zawieszeniu?
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
dokładnie jak pisze adadur na zegarze z obrotami masz wyświetlacz zegara tam obok czasu po lewej str ( jak sie nie mylę jest antenka) która świadczy o tym ze zegar nastawiany jest radiowo i zasięg jest w całej Polsce bez wyjątku.Może masz to wyłączone.
-
[B5 AAH] Wymiana tarcz i klocków samodzielnie
z wyglądu przypomina to suszarkę ale ma kilka stopni pracy na jedna wyrzuca powietrze z tem do ok 200 c następna do ok 400 c uważać na elementy plastikowe. Bardzo skuteczne sam sprawdzałem poleciło mi to już kilku mechaników. (dokładnie nazywa się to opalarka)
-
Mam już foty Mojego Traktora :)
ŁAdna chociaz końcówka wydech mnie osobiście się nie podoba.