Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Linarr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Linarr

  1. narazie fura się robi, jak skończe to i owszem
  2. nic tu jeszcze nie pisałem? to siema
  3. grubo
  4. dziś dalszy ciąg ogarniania wiązki oraz podłączenie na gotowo wspomagania kiery. Jutro finisz(?) wiązki, montaż pompy paliwa i coś tam jeszcze się wymyśli a poza tym właśnie kupiłem okazyjnie osłony na silnik
  5. a kto to wie wiązka jest już w miarę poukładana
  6. mam filmik krótki jak już jest odpalony:p wrzuca się na youtuba
  7. :banan: :banan:Odpalił !!
  8. dobrze ją sukę załatwił
  9. może kiedyś dzisiaj guzior się ostro spiął z tematem (ciekawe ile mnie za to naliczy :grin: ) także w poniedziałek przewiduję pierwsze odpalenie nie wyjdę z garażu dopóki nie zagada!
  10. same karateki
  11. a co to jest?
  12. Czekaj mądralo aż ja uturbię A co do prędkości to ciekawe ile wyciągnie. Anglika nie chce, a z fisem się bawić to też średnio btw taki wydech urzeźbiłem połączy się łącznikiem z resztą niebieska kropka to będzie sonda szerokopasmowa
  13. ale do ogarnięcia w miarę łatwo? tylko tego prędkościomierza tak trochę mało
  14. podejdzie to do mojego? http://allegro.pl/licznik-audi-s4-b5-i4968545970.html
  15. daltonista ..... Były też dwa lub trzy jasne kolorki no wiem ten na przedostatnim zdjęciu fajny
  16. mój błękitek się będzie ostro wyróżniał
  17. wiedziałem że tak będzie oni to wogóle ćwiczyli wcześniej?
  18. same czarnuchy
  19. peying to dziadostwo..
  20. Linarr odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zrobię furacza to Was nawiedzę
  21. nom ale i tak start z miejsca miażdży ale to zasługa aftomatu
  22. no raczej, żyje rusza się, fura śmiga więc chyba tak
  23. guzior mnie przewiózł a8... ale to rwie asfalt :jerk: fura bez dmuchawki to jednak nie to samo...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.