Treść opublikowana przez Linarr
-
Takie tam B5 quattro... :)
cicho tam
-
Takie tam B5 quattro... :)
a w jakim prajsie?
-
Takie tam B5 quattro... :)
ja mam -20 ori to jak już to tylko gwint tylko jakiej firmy? nie chce betonu
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
wg tego zasilanie jest w tych samych pinach
-
Strefa Śmiechu
to skurwesyn
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
nic się nie dzieje.. podłączam zasilanie i masę na krótko w moim starym to wszystko ładnie świeci a w tym nowym tylko ze 3 kontrolki się zapalają i coś cyka w środku.. jutro go odsyłam w cholere niech kolo oddaje kase
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
jutro o której byś miał czas na podmiankę? i daj numer na pw
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
w profilu ma 98r a to nie bardzo polift ?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
ma ktoś z Was polifta? licznik chciałem sprawdzić bo nie wiem czy kupiłem uwalony czy coś zjebałem przekładając kable..
-
Takie tam B5 quattro... :)
z guziorem wczoraj stwierdziliśmy że ciut niżej by było lepiej ale co założyć w sensie jakiej firmy żeby nie było sztywniej jak 1be?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Strefa Śmiechu
- Takie tam B5 quattro... :)
nigdy nie miałem tak niskiego et..- Takie tam B5 quattro... :)
foty mam może wkleję? zara to tak tylne nadkole przednie i całość- Takie tam B5 quattro... :)
lepiej się chwal co masz za setup na te 300mm bo też mam w planach- Takie tam B5 quattro... :)
pewnie do nowej budy- Takie tam B5 quattro... :)
no nie narzekam ciekawe czy ktokolwiek inny ma zieloną wtyczkę do fisa jutro może podłączę licznik od eSki jak czasu starczy chociaż może niekoniecznie założyłem 18 z dystansami 15mm, wyjściowe et wyszło 33 iiii jest elegancko praktycznie koło na równo z błotnikiem, jutro foty bo po ciemku słabo widać..- Strefa Śmiechu
magnetyzery?- zwrotnice alu w b5
żeliwo od alu się czymkolwiek różni oprócz materiału?- Strefa Śmiechu
http://www.wiocha.pl/1190837,Odpalanie-motorowki motorówke odpala na plaka- Strefa Śmiechu
fajnie mu to wyszło tylko ciekawe kiedy stępi nóż o ten blaszany pokrowiec- zwrotnice alu w b5
i linki hamulcowe i przewody podejdą te co mam?- zwrotnice alu w b5
a s4 b5 to są alu ? co muszę kupić żebym miał tarczę 300mm z tyłu?- Takie tam B5 quattro... :)
wytargałem dziś licznik bo chciałem przymierzyć skowy i moim oczom ukazała się czerwona wtyczka będzie trochę kabelkologii żeby to przełożyć do szarej będzie trochę więcej roboty, bo nie dość że muszę przerobić czerwoną wtyczkę na szarą to jeszcze pozmieniać piny w ori wtyczkach niebieskiej i zielonej na takie z końca produkcji- Strefa Śmiechu
bo kobieta to nie człowiek - Takie tam B5 quattro... :)