Treść opublikowana przez muunv
-
Jaki telefon? S5 vs G3 vs M8
Cytuję moje słowa z pierwszego postu "(...)Zależy mi na aparacie dobrym i baterii.." Kolego, czytaj ze zrozumieniem Jeśli nie zależałoby mi na aparacie to bym brał HTC.
-
Jaki telefon? S5 vs G3 vs M8
Byle bateria 1 dzień trzymała
-
Jaki telefon? S5 vs G3 vs M8
Siema. Doradźcie który telefon wybrać. Niby opisy na stronach są ale to tylko na papierze i w rzeczywistości telefon może zachowywać się inaczej Mam 3 faworytów : LG G3, HTC ONE M8 i Galaxy S5. Zależy mi na aparacie dobrym i baterii..
-
Check ENGINE i kontrolka EPC - POMOCY!
Siema. Byłem samochodem na myjni. Przejechałem 200 metrów i zgasł. Nie chciał odpalić. Na lince po szarpnięciu zapalił na 2-gim biegu. Pochodził pare minut i znów zgasł. Zapaliła się kontrolka EPC. Za 3 razem odpalił i dojechałem do domu 10km. Chodził jakieś 4-5minut zapalony. Obroty na gorącym silniku były 1200, a zawsze są niższe. Po chwili zapaliła się kontrolka od silnika (pomarańczowy silniczek). Ktoś może pomóc?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!- Nowicjusz - wątek powitalny
Co raz więcej kobiet Witamy!- Po kilku metrach zapala się kontrolka ESP
Jest płyn u mnie- Problem z wentylatorami które rozładowują aku
A czy nie ma w tym winy alternatora?- Po kilku metrach zapala się kontrolka ESP
Podłączam sie do pytania.. Mam B6 i podobny problem. Dzieje się to bardzo zadko ale sie zdarza.- [B6 BFB] Silver Avant 1.8T Początek..
Ja jeżdze najwiecej Nadwiślanką- Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Będę lookać na okolicach Ładna sztuka- Urwane łopatki wiatraka
Może jakiś kamień się tam dostał lub coś podobnego?- [B6 BFB] Silver Avant 1.8T Początek..
A skąd jesteś kolego? Dzięki- Jakie śruby do tych felg?
Nie znam żadnego. Wiem, że napewno stożki 14x1,5 ale nie wiem jaka długość- W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Proponuje fajnego FPS'a Combat Arms EU. za***ista gierka! http://pl.combatarms.nexoneu.com/- Audi A4 B7 1.8T Quattro
Dobra sztuka- Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko Pokaż fotki- Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko - Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko- Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko - Nowicjusz - wątek powitalny