Treść opublikowana przez muunv
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Jak na razie przy aucie za wiele sie nie dzieje Wpadl letni setup. Wiecej fot jak przyjdzie pogoda i czas Na felgi polozylem wosk. Lepsze cokolwiek niz nic. Oczywiscie naciag byc musi. 225/35/19 x9j et44. Na tyl jeszcze wskoczy dystans. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Masz oddzielny temat do tego. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
I jedna i druga bedzie dobra opcja. 225 bedzie minimalnie naciagnieta. 235 zawsze troszke szersza. Btw. ja na 19x9j mam 225/35 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Tak. Tylko dystans by sie przydal. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
felgi i śruby
Moze Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Piekna sztuka Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie felgi do a4 b6?
Te beda okej, tylko przy 66.6 to pierscien centrujacy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie felgi do a4 b6?
ET troche duze. Ale wejsc wejdzie, jesli nie masz 312mm Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Aaa, myslalem ze ledy. Noe doczytalem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Wrzucal ktos do siebie? Wywala blad? http://smdlider.eu/sklep/zarowki-einparts-h11-50-premium-xenon-efekt-2szt/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- B7 Crew
-
[B6 AVF]Avant 1.9 TDI Sline/S4/RS4 18''*KompasA8*BlackPiano*LED*Bose*DRL*H&R*PDC*RNS-E*BT*320/288 by Venom
za***ista sztuka ! Dobrze doposazona. Nie wiele wkladu wymagaja mody Dlaczego zamiast kolejnego b7 wybrales b6? Pytam, bo sam sie zastanawiam nad powrotem do B6 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie amortyzatory?
Ja bym szukal Sachs. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
felgi i śruby
Tak. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
To Ci ulatwi sprawe. http:// http://uniwers.vot.pl/et/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
U mnie 8j et31 bylo na styk. Wiec 8.5j bedzie wystawac. Ale nie wiem ile. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
U mnie 8j et31 bylo na styk. Wiec 8.5j bedzie wystawac. Ale nie wiem ile. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Znaczenie ET Felgi
Przod bedzie wystawac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
To bym wzial chleb, przepuscil denaturat i wypil Twoje zdrowie :drink: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ja wzialem co bylo pod reka. Nie kupilem tylko w pracy akurat to stalo Zaryzykuje z tym CG. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Mam problem i dylemat. Chodzi o deske oraz boczki. Uzywalem m.in ADBL Interior WOW. Problem w tym, ze preparaty zostawiaja mi smugi na desce i boczkach, jakby przebarwienia. Po wyczyszczeniu szczoteczka powraca normalny wyglad. Dylemat mam z wyborem odpowiedniego kosmetyku. Mam stosowac cos typowo do skor na boczki i deske? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[A4 B7] Montował ktoś takie nakładki/dokładki progowe
@H4mm3R Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
felgi i śruby
Smialo mozesz jezdzic. Sruby mozesz zostawic te, lub kupic troszke dluzsze. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk