Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Jakie opony do 2000-2500k? Chodzi mi konkretnie o 225/35/19. Bedzie delikatny naciag, wiec opona musi sie ladnie rozlozyc. Moze Hankook? 19” to kawal opony, nie chce Chinczykow. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Jakie opony do 2000-2500k? Chodzi mi konkretnie o 225/35/19. Bedzie delikatny naciag, wiec opona musi sie ladnie rozlozyc. Moze Hankook? 19” to kawal opony, nie chce Chinczykow. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. No to do roboty Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. W sensie, ze za szerokie dystanse? [emoji14] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Zakladaj, w razie co zdjemiesz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Ja rowniez Tylko raczek w pozniejszych porach, niz 16:00 w sobote Troche za wczesna pora. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Przy 9J? To tak jak 18” 8.5j... Na tyl 15mm, na przod 13mm mysle. Ale to sie zobaczy jeszcze Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Przy 9j jakie et powinno byc zeby kolo szlo rowno z nadkolem? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Jesli masz lustro fotochrom, to podlacz kamerke pod lustro Zapalniczke bedziesz miec wolna. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Dzis 13:30 parking pod Biedronka w Łaskarzewie, pzdr ! Piekna sztuka Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Dzieki za opinie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Dzieki za opinie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. A jak w porownaniu do Tugi lub ADBL? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Kto bogatemu zabroni.. :money: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Czy ktos uzywa kosmetykow RR Custom? Warto je kupic? Mam na mysli ogolnie marke, a nie konkretny produkt. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Ciekawe kto mo da dystanse do testow Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Tak wlasnie planuje Plus dystansik. Tylko nie wiem czy bede mogl na maksa wypchnac te kola, czy opona nie bedzie ocierac o nadkole przy moim zawieszeniu... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Wybor pewnie padnie na Hankook Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Ja pewnie dorwe to, co beda miec na przecenie w hurtowni, w ktorej mam znizki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Nie widzialem tego KW. Ale jak mialbym wrzucac to tylko nowy... No Ty z tymi łoponami to sie uspokoj juz Podpowiedz mi lepiej jaka sie ladnie ulozy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Przy 225 nie traci na osiagach zbyt duzo? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Chcialbym gwint ale nie wyrobie sie $$ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Pregladajac forum jestem tego samego zdania Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. To lato panie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. No cos Ty, beda dystanse [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.