Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    Tarcze nie bija, nic nie czuć. Czy koło sie grzeje? Cieżko powiedzieć, bo zawsze koła są ciepłe po jeździe Dziś już mnie zaczyna to przerażać. Podczas jazdy gdy delikatnie dotykałem gazu, czułem na pedale drgania, pomimo drogi jak stół. Nie wiem co to może być..
  2. Wiesz co Ci powiem? Uzytkowalem ostatnio 3 tygodnie SE. Wczesniej mialem kilka 5S. I mam jeden wniosek. Nie warto dokladac do SE. To jest jeden shit. A odpowiadajac na pytanie, to sprawdz na ceneo. Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  3. I takie myslenie popieram. Sam do tego daze Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
  4. Patrzac na moje felgi, w jakim stanie je kupilem, a jak wygladaja teraz to mysle, ze warto. Bo masz swiadomosc tego, ze sa prawie jak nowe. Prawie bo jednak uzywki Co do zawiechy. Zalezy jak nisko chcesz zejsc. Teraz masz -20mm. Mysle, ze w -30 czy -35mm nie ma sie co bawic i od razu wrzucic -45mm. Ew gwincior Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Fajnie doposazona na wstepie. Mi brakuje grzanych luster, aczkolwiek chodza za mna skladane Koszt pelnej renowacji felg to srednio 700zl. Tak jak w moich okolicach, a widze po blachach ze daleko nie masz Szyby przod zrob sobie naj jasniejsza, a Tyl okolo 75%. Zerknij u mnie, ja tak mam. Grafitowe beda dobrze lezec. Zjedz w dol zawiecha Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Nielsen Cyclone. Napisane jest na butli 1:10 do 1:50. Rozumiem, ze to na 1l wody? Bo tego juz nie napisali Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Tube to wrzucaj bez zastanowienia, jesli lubisz posluchac dobrze muzyki Ile Cie wyszlo zrobienie kamery? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Ja wiem, ze Ty wszystko musisz miec idealnie wyliczone ale to juz jest czepianie sie Haha Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. A po co je chowac? Narazie zostaje jak jest Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Maje [emoji12][emoji12][emoji41] Widziales rozumiem dwie b7 obok siebie? [emoji4] I obie w Avancie, obie z nr WG ****C Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Maje [emoji12][emoji12][emoji41] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Dzieki Jest i awans Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Opona to 235/40. Bedzie wystawac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Ja polece internetowy sklep. Bardzo szybka realizacja zamowienia i dobry towar. http://www.dystom.pl Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Domin ma taka u siebie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Bedziesz wezucal zderzak s line? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Podejdzie. Opona wedle uznania. Wedlug mnie najlepiej 225. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. 1.8T + Quattro :love: Fajnie brzmi Graty zakupu i powodzenia w modach. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Pozdro dla czarnego b6 sedan, klubowe ramki. Widziany w Zakopcu dzis, kolo 12:30 przy rondzie na ul. Nowotarskiej. Blachy SB ****N Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Oddany Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Ile dales za ori? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    Klocki to maja przejechane max 5k. Byly nie dawo wymieniane :/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.