Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Do Ciebie pw i do Akjam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Fajnie wyszlo. Duzo roboty z oklejeniem? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Jest scislo, nie ma luzow. Musialem podwazac dystanse, zeby wyszly z felgi bo reka bylo to nie mozliwe. Sprzedalem juz dystanse, ktore mialem bez straty $. Zamowione juz sa dystanse z odpowiednim centrowaniem 57.1/66.6mm. Lata nie ma wplywu na drgania/ wibracje? W takim razie, gdzie szukac przyczyny? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. No felgi sa proste. Sa po kompletnej renowacji. Wywazam zawsze w tym samym miejscu i nigdy problemow nie bylo. Dodam, ze opony dwie maja latki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. No zeby sie nie bawic w pierscienie, chce zamowic dopasowane dystanse. Tylko czy to pomoze? Bo kuoca na obecne dystanse mam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Kupilem felgi z przekonaniem o ich otworze 57.1mm. Oddalem je do malowania. Po zalozeniu na auto okazalo sie, ze maja otwor 66.6. Ale dystanse byly juz kupione! Dystanse sa z 57.1 na 57.1. Zalozylem na felgi pierscienie 66.6mm. Oczywiscie wszystko wlazlo i siedzi w miare. W miare, bo sa delikatne wibracje. Pytanie czy po zamowieniu dystansow z 57.1mm na 66.6mm bez zabawy w pierscienie, wyeliminuje drgania? Dystom robi takie dystanse. Czy szkoda zabawy bo to i tak nic nie da? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Pieknie wszystko wyglada. Kawal dobrego auta. Mozna zaliczyc do klubowych "perelek" Ale felunek na zime moglbys inny wrzucic Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. muunv odpowiedział(a) na spectrum89 temat w 3.0
    Ja mam w b7 kolejne 18, jest to dla mnie chyba najlepszy wybor. Chyba, bo nie milem okazji jezdzic na 19. Aczkolwiek 18" spelnia moje oczekiwania Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Dobre spostrzezenie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. muunv odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wiadomo coś na temat mojego zgłoszenia do Crew?
  11. Zależy co masz na myśli pisząc "strzela"... Czekaj aż się to rozwinie. Nie szukaj problemu na siłe, skoro narazie wszystko chodzi Może spróbuj go przesmarować.
  12. Siema Będziemy pomagać Zmień sobie rocznik w profilu na rok auta, a nie swój
  13. Wyszło zaje*iście :good:
  14. Ok. Narazie sie spisuje [emoji6] Dotarly blaszki od Wandeja A takze blachy zlotowe ;D Felunek juz na pokladzie : Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. W kazdym sklepie z chemia do prania [emoji4] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Zanim poobrabia te zdjecia to sie zejdzie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Dobra, dawaj foty Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Gdzie dorwales grill i czy wiele €€? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Jest obnizone o 20mm. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Ty tak serio? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. No sesja 10/10 Wpadam ze swoja na sesje jak wrzuce lato Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. No pieknie to wyglada ! Kolor zderzaka jest zaje*isty! Maluj reszte auta w ten kolor Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Ciekawy projekt sie zapowiada Wrzucales juz lotke RS? Do takiej lotki to i dwururka sie klania Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Ladnie lecisz z modami Fajnie wyszly kratki halogenow. Gdzie je zamawiales? Air na pokladzie, to jest to! Jak auto sie prezentuje z tylu? Z tylem tez cos bedziesz modzic? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.