Treść opublikowana przez muunv
-
A4 B7 Avant 1.8T quattro S-LINE RS6 18 (strona 3)
Podejdzie bez problemu. Jeszcze dystans wrzucisz [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi a4 s4 fake projekt max doposażenie,1.9 tdi bke,avant,ap,led,2x sline
Fajna sztuka Co do felgi to jest juz sporo CVT. Sam nad takimi mysle.. Oklepane czy nie, wlascicielowi ma sie podobac Lusterka na ogromny +. Sam mam satyny ale na czarnym aucie lepiej sie prezentuja Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Podswietlane lusterka zewnetrzne
Potrzebujesz jeszcze cos takiego : Zobacz ofertę: AUDI A4 B6 B7 PRZEŁĄCZNIK DRL REGULACJI 8E1919094D http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6678633745 Proponuje kupic ori modul CLH. Bedziesz musial wycinac lusterko zeby wsadzic te "lampki". Wedlug mnie, lepiej kupic blendy z C6 z diodami. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Podswietlane lusterka zewnetrzne
Czyli aktualnie nie masz clh? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Podswietlane lusterka zewnetrzne
Najlepiej to podlaczyc pod CLH. Polecam takie rozwiazanie. Sam mam pod CLH.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Bardzo dobry wybor na przesiadke! [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Lusterka z A6 C6
Cale nie pasuja. Pasuje jedynie blendy dolne, wklady lusterek. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Jestem chetny na ten wydech Wrzucisz filmik jak to gra?
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Marzy mnie sie takie cus Jaki calkowity koszt?
-
Spotkania na drodze
Frot-S Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
moduł BT a Iphone 6
Ja mam wersje "C" i laczy sie z moja 6. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
domek w zakopanym i okolice
http://www.chalupkipodgiewontem.pl
-
Audi 3.0 avant
z Leona? dużo z tym zabawy i rezania czy p&p? Tak, z Leosia. Troche zabawy jest wedlug mnie Ale do ogarniecia samemu. Nie pasuje p&p. Mocuje sie ja na wkrety, scina o kilka cm dwa srodkowe bolce i dopasowywuje.
-
Audi 3.0 avant
To dokladka z Cupry, koszt ~150zl.
-
Audi 3.0 avant
Nie widzialem wczesniej tematu Ladna sztuka. Rodzina BKN sie powieksza Szyby z przodu tez przyciemniales czy tylko sam tyl? Planujesz gwint/ springi? Fajnie by sie zgrywaly satynowe obudowy luster z S4
-
Srebna strzała A4 B7 2.0 TDI BKD
U kolegi - Tomnik
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kierownika granatowego b5, widzianego dzis o 7:00 w Garwolinie, na rondzie przy netto. Jechal w strone sadu. Klubowe ramki i naklejka na szybie, rej WG 9953* Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
6 plus czy zwykla? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk