Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Podejdzie bez problemu. Jeszcze dystans wrzucisz [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Fajna sztuka Co do felgi to jest juz sporo CVT. Sam nad takimi mysle.. Oklepane czy nie, wlascicielowi ma sie podobac Lusterka na ogromny +. Sam mam satyny ale na czarnym aucie lepiej sie prezentuja Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Potrzebujesz jeszcze cos takiego : Zobacz ofertę: AUDI A4 B6 B7 PRZEŁĄCZNIK DRL REGULACJI 8E1919094D http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6678633745 Proponuje kupic ori modul CLH. Bedziesz musial wycinac lusterko zeby wsadzic te "lampki". Wedlug mnie, lepiej kupic blendy z C6 z diodami. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Czyli aktualnie nie masz clh? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Najlepiej to podlaczyc pod CLH. Polecam takie rozwiazanie. Sam mam pod CLH.
  10. Siema Bardzo dobry wybor na przesiadke! [emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. muunv odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    Cale nie pasuja. Pasuje jedynie blendy dolne, wklady lusterek. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Frot-S Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Ja mam wersje "C" i laczy sie z moja 6. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. http://www.chalupkipodgiewontem.pl
  17. muunv odpowiedział(a) na Beczka temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    z Leona? dużo z tym zabawy i rezania czy p&p? Tak, z Leosia. Troche zabawy jest wedlug mnie Ale do ogarniecia samemu. Nie pasuje p&p. Mocuje sie ja na wkrety, scina o kilka cm dwa srodkowe bolce i dopasowywuje.
  18. muunv odpowiedział(a) na Beczka temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    To dokladka z Cupry, koszt ~150zl.
  19. muunv odpowiedział(a) na Beczka temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Nie widzialem wczesniej tematu Ladna sztuka. Rodzina BKN sie powieksza Szyby z przodu tez przyciemniales czy tylko sam tyl? Planujesz gwint/ springi? Fajnie by sie zgrywaly satynowe obudowy luster z S4
  20. U kolegi - Tomnik
  21. Pozdrawiam kierownika granatowego b5, widzianego dzis o 7:00 w Garwolinie, na rondzie przy netto. Jechal w strone sadu. Klubowe ramki i naklejka na szybie, rej WG 9953* Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. 6 plus czy zwykla? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.