Treść opublikowana przez Armi
-
B6 by Armi - sesja s.25
Tak było ale to komplikuje moje plany wakacyjno - urlopowe bo zamiast byczyć się w Cro będę się bujał z TU. No i na OEM znowu A3 zamiast A4:facepalm:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Zdjęcie krzywo, dope prosto, wycieraczka też jest krzywo:decayed: Dope było jak kupiłem i zostanie, w końcu to narkotyk:decayed: ---------- Post dopisany 29-07-2014 at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2014 at 17:14 ---------- Się porobiło:whistling: W każdym razie B6 na OEM nie jedzie. I znów zostaje A3
-
A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
W warunkach drogowych nie udało się shamować finalnego wyniku. Soft bezdymny, doładowanie na poziomie 1.8. Hamowany przy ponad 30 stopniach, Spanky mówi, ze było 31.5 a fis, że 34. Ten setup był jeszcze poprawiany ale tak jak piszę, nie mamy finalnego pomiaru. Na dniach uwalniam wydech i będzie korekta:naughty: dlatego min. odpuściliśmy finalny pomiar.
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
kozak fota:decayed: Mi też się podoba:kox:
-
[B6 Bfb] Czarna Niemka.. 1.8T- aktualizacja :)
Może nie do śmietnika ale zmiana na RNS-E wskazana. Fajna sztuka Ci się trafiła:naughty:
-
A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
Do przejścia z 288 na 312 w ASZ potrzebne są: - standardowo tarcze, klocki, plyn - jarzma, których kupienie w dobrej cenie graniczy z cudem (stąd zakup zacisków i jarzm). Przy przejściu z 280mm na 312mm trzeba zmieniać zwrotnice. Z 288 na 312 nie.
-
A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
W sobotę strojenie, więc wcześniej wymiana filtrów (kupione wcześniej) i oleju (i filtra oleju). Nuuuda, zawsze Motul, zawsze pełny syntetyk:decayed: A także hamulców z przodu na 312mm. Tarcze gładkie Zimmerman, klocki Ferodo Premier, płyn hamulcowy Motul RBF600 Jak zawsze na dzik-a można liczyć
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
Teraz jest zdecydowanie lepiej:dancing:
-
A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
Dziś dopiero zaciski i jarzma przyszly, tarcze i klocki beda na poczatku przyszlego tygodnia. W weekend i tak bym nie zamontowal bo ide na wesele:kwasny:
-
A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
Zadowolona:thumbup1: Nie jestem do końca przekonany do koloru felg. Podobają się głównie dzieciom i dziewczynom:wink: W porównaniu do B6 to ten samochód lata, tyle że nie hamuje - jeszcze.
-
A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
Życie w 1/2 oszukane. Gwintu nie ma ale są za to inne zmiany Przez te 4 miesiące wpadły: - Wideorejestrator Mio MiVue 358 - - Koło dwumasowe z Sharana BTB - Amarantowe 17" s-line + naklejka pod kolor A3 głównie jeździ dziewczyna:cool: -Dystanse 10mm - Niewycierający się włącznik świateł z Seata - Białe tarcze zegarów S-line - Przerobiona i zespawana z kolektorem turbosprężarka GTB1756VK z 2.7 TDI - dzięki Spanky - Downpipe - Tarcza, docisk, wysprzęglik BTB - Tarcza sprzęgła obita kevlarem - FMIC (projekt, wykonanie by Armi ) Zaślepienie i zaspawanie EGR-a Emblematy s-line pod listwy drzwiowe - Hamulce 312mm na przód (zaciski z jarzmami, tarcze Zimmerman, klocki Ferodo)
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
Z tego co słyszałem od znajomego, który robił swap na 2.7biT w B5, jest to kwota 5 cyfrowa.
-
[B5 ADR] by maniu
Pewnie kupili w kolorze i dlatego piszą, że niemalowana. Poduchy odpaliły? Chyba nie. W sumie do wyklepania była, dużo się nie napracowali.
-
[B5 ADR] by maniu
Wrzuć na wykop.pl czy coś takiego:whistling:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
pierdzielisz. BMM jest bardzo spoko wersją silnikową.. Oczywiście zrobiłem literówkę Chodziło mi o "rozwierconego ASZ-a":wink: czyli właśnie BMM.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Wróciłem na parę miesięcy w roku:decayed: Taka sytuacja (nie moje wesele): Z racji pogody B6 schowana (dlatego nie ma zdjecia przodu).
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Już dawno zamiast 8L byłoby u mnie 8P, ale tam jest silnikowa nędza. Jeśli diesel to BMN:naughty: EOT
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Powiedz im już
-
B6 by Armi - sesja s.25
Nie zamontowałem jeszcze przycisków. A3 zjadła mi 2 tygodnie życia:kwasny: ---------- Post dopisany 10-07-2014 at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2014 at 08:49 ---------- Zgodnie z panującym na forum trendem, sprzedam moją A4. 40k tak jak stoi:decayed: Oprócz tego, że porezana wygrywa konkurs na Low Lublin. Za co Wszystkim głosującym dziękuję
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
- [B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Tylko nie ledy:kwasny: Młody z drogi miał jedyne akceptowalne ale i samochód był mocno porezany. Oem+ i ledy w lampie to- [B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Zółte zaciski są super do niebieskiego auta:thumbup1:- B6 by Armi - sesja s.25
- B6 DIVISION
Stawiam flache na OEM:grin:- B6 DIVISION
Divisiony, pany, prośba o like-a na fejsbuku, jak wygram to padlina doczeka się profi sesji zdjęciowej: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1523620714527519&set=a.1523350337887890.1073741833.1384934741729451&type=1&theater - [B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona