Treść opublikowana przez Armi
-
Spotkania na drodze
Dziś, koło ~8 na trasie lubelskiej mijany szary avant B6 w s-linie (albo z grillem od S4) na WF. Ramka klubowa. Gdyby nie rejestracja to można by pomyśleć, że to Flyer. Pozdro
-
Kolejne B5 2.5 TDI V6 Q
Z 8P do B5 to niezły krok w tył, chociaż B5 bardzo ładna.
-
Spotkania na drodze
Przed chwila na Marsa. B7 avant na WWL, ramki klubowe. Ja skrecalem A3 w Chelmzynska a kolega w prawo. Pozdrawiam:)
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Dobrze wygląda i zdjęcia
- Spoty Puławskie
-
B6 DIVISION
Przy 1BA powinno byc 68cm No to grubo zszedłem, a to +/- na połowie gwintu Jutro Ci zmerze i możesz się załamać. widać prawie całą gumę a u mnie tylko ciut Obciera przy skręcie? Synek mysle ze mamy tak samo Kooozy!
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
a ja mam wrażenie, że jednak Sułka stać na więcej... Może to mój monitor ale wydają się jakieś takie ciemne. Mimo to
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ooo to cieszy Kolejny argument który skłania mnie w kierunku GTB22 w B6.
-
Modyfikacja lamp i halogenow- swiateczna choinka czy pomyslowy mod ?
Pomarańczowo-żółty odblask w środku lampy
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Fajnie jedzie Przykład jak trudno jest ruszyć ciężkie Q. Moje B6 jedzie podobnie. A3 po chipie jechała identycznie, jak nie lepiej ale miała 20KM/200-300kg mniej.
-
B6 DIVISION
Przygarnął bym fotele z tej czerwonej B6. Ale jak już takie znajdę to są bez elektryki:/
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Dla mnie mega plus. A jak z pasami? Można normalnie zapiąć?
-
A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
Tu w sumie nie pisałem, że A3 wróciła z wakacji. W Chorwacji A3 po raz drugi. Przejechała jak zwykle bezawaryjnie pół Europy tzn 3850km Drogi były różne. Od gładkich jak stół autostrad po wąskie i kręte drogi górskie. Spalanie 5.5L/100 km. Jestem bardzo zadowolony. Auto zapakowane na 2 tygodnie: Zdjęcia
- Spoty Puławskie
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Szafa mistrz
-
Spoty Puławskie
Ja mogę podjechać jakby co - ale A3.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Wytnij katalizator, tyle.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Nie zmieniaj na BRD. Do takiej mocy nie będzie Ci potrzebne. Poza tym trafić dobrą sztukę... Ja przy setupie 11.,216, i właśnie turbo awx miałem 170KM/350Nm (na seryjnym map sensorze). I to był najlepszy setup dla B5. Później było 230 i BRD i 190KM ale to już była inna jazda. Turbo wstawało później, wiadomo moc była większa ale auto nie było elastyczności w pełnym zakresie obrotów.
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
A gdzie jest ten s-line pokazany na filmiku?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Michał nie żartuj. W A3 mam 220Km i ponad 430Nm i nie ma problemów. Kwestia treningu, wyczucia i dobrych opon. Wiadomo na deszczu mielisz kołami ale to dotyczy też zwykłego diesla po chipie. A3 jedzie jak głupia i łyka np. 3.0 TDI czy seryjne S3. A B6 190KM z Q... łyka wszystko ale jak spadnie deszcz albo śnieg. Q zjada moc i zabija odczucia. Dopiero naprawdę mocne auto robi robotę z Q. Są plusy i minusy.
-
Wakacje w Chorwacji
w austrii przed słowenią skręć na mureck i tyle w temacie Znam tę trasę: Mureck - Lenart - Ptuj. Zresztą wczoraj nią wracałem. Automapa też dobrze objazd poprowadzi, ciekawe jak mapy z RNS-E ale to pewnie H4mm3R napisze, jak wróci.
-
Wakacje w Chorwacji
http://www.cro.pl/objazd-platnych-autostrad-w-slowenii-t28771.html Najlepszy poradnik.
-
Wakacje w Chorwacji
Wjechaliśmy we dwoje jednym skuterem 50cm3. Nawet się nie zająknął. Zresztą nie byliśmy jedyni. Mogę polecić. Czas jak samochodem a mijanki nie straszne bo droga ma szerokość na samochód i skuter.
-
Spotkania na drodze
Spotkane w Chorwacji.... free picture hosting Pogadane
- B6 DIVISION