Treść opublikowana przez Armi
-
Wakacje w Chorwacji
Wjadę tam skuterem Gdyby coś się A3 stało to lipa bo B6 u lakiernika. Nie miałbym czym wrócić. Dziś od rana w Chorwacji mamy bezchmurne niebo lecę na plażę Dzięki za info
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Daj znać jak będziesz to może podjadę. Jak nie B6 to A3.
-
Wakacje w Chorwacji
Cieszę się, że nie ma tu płaczu na pogodę jak na cro.pl. Jestem od weekendu. Zwiedziliśmu Vukovar, Split, Krk. Przyjechaliśmy nad morze po 2 dniach opadów - ceny apartamentów poszły w dół. 2 dni plażowania. Pojedzone i wypite. A pogoda ma się poprawiać. Nie jest źle. Czekam na ładne niebo i wyruszam na górę Sv. Jury a w drodze powrotnej do domu Jeziora Plitvickie. Btw, jeśli ktoś szuka noclegu blisko Jezior Plitvickich to mogę podać namiar na fajną miejscówkę.
-
Wakacje w Chorwacji
To przejeżdżaj do Baśka Voda jest 34stopnie zero deszczu,jest super to super tak jak pisałem wyjazd sobota wieczorem, w tym roku plany są na Omiś Ja jadę w piątek - Brela
-
Wakacje w Chorwacji
Jak ktoś leci ciągiem po autostradach i dzieli sobie koszty np. na 4 osoby to czemu nie. To wakacje, raz w roku można sobie pozwolić nawet na takie "szaleństwo". Chociaż ja osobiście omijałem.
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
W pewnym momencie trzeba taka decyzje podjąć mimo włożonego serca, $ i pracy. Teraz będzie cieszyć kogoś innego. Rafał, co będzie następne?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Moim zdaniem, jeśli ktoś rzeczywiście należy do Raceism to przyklejenie tej naklejki nie było wiochą. Ale nie zdawałem sobie sprawy, że każdy może mieć taką naklejkę
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Piszemy o dwóch różnych sprawach, Ty o naklejce na szybie (zgadzam się z Twoją opinią) a ja o napisach ogólnie. Nie jestem fanem prostych tekstów, czy to naklejka na szybie czy napis na zaciskach. Np. "Pokaż cycki dam Ci ciastko", dla mnie to disco polo. Chociaż ktoś może uważać to za zabawne. Btw, https://www.facebook.com/pages/Beka-z-fejkowych-wlep-na-samochodach/713081078763338 Raceismów masa
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Współczuję Jaki przelot miał silnik i ile jeździłeś rocznie? Tak z ciekawości pytam. Teraz to już chyba B6 zostanie na dłużej...
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Tu nie chodzi o naklejkę samą w sobie tylko o napis i jego proste skojarzenie. Gdzie by ta naklejka nie była i jaka by nie była to dla "gimnazjalistów" brazzers będziei wooow a raceism nie (bo nie będą mieć pojęcia co to jest). Dlatego jestem na nie jeśli chodzi o ten nieszczęsny durex. Ale mówię to moja opinia.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Gimbaza durex czy brazzers zna jak to gimnazjaliści - proste skojarzenia. Nic odkrywczego. Raceism nic im nie mówi, więc szału nie zrobi. A użyłem Raceism jako przykładu czegoś co ma pewien poziom, a nie jest znane wśród ogółu. Nie spodziewałem się, że będę musiał to napisać
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
To był żart, żeby Kowiego podrażnić mam swój minimalny udział w efekcie końcowym. W A3 ciężko zrobić zdjęcia bo silnik jest umieszczony poprzecznie, turbina "pod samochodem" i za silnikiem. Od góry zdjęcia nie zrobisz. Jak w A4 zagości GTB22 to wtedy się pochwalę.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
U mnie ładniej
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Np. w A3 do obniżenia -16mm były już "twardsze" amortyzatory, więc do B6 trzeba szukać amortyzatorów od wersji z fabrycznym obniżeniem np. 1BE czy s-line.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
IMO Coca - cola jest zabawna albo np. felgi w kolorach m&m's. To jest smieszne. Gimbaza bo skojarzenie typowe pod gimnazjaliste, dla którego naklejka brazzers na szybie będzie robiła większą robotę niż raceism. Ale to tylko moja opinia;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Świetne jest na zdjęciach. Na żywo ścina z nóg
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Zacisk ekstra, malowanie też też ale napis, (uwaga będzie hejt) - mi osobiście zalatuje gimbazą.
-
B6 DIVISION
Będę miał w piątek wszystkie dane z umowy jak wrócą domownicy z wakacji :-) , pierwsze co po sprzedaży auta pojechałem zarejestrować umowę do urzędu ... Cały czas jestem w szoku jaki ten świat mały i jacy szpiecy są tu na forum :-) ... Skoro nie przerejestrowal auta to ciekawe czy podatek od wzbogacenia zapłacił...
-
B6 DIVISION
Za krótko:( Objechaliśmy miasto melexem z przewodnikiem, sporo się dowiedzieliśmy i zobaczyliśmy. Halę stulecia, Fontannę, Ogród Japoński zobaczyliśmy już sami. Wyjechaliśmy o 17, w domu na 23, a rano do pracy. Świetne miasto. W ogóle zachód Polski bardzo się różni od tego co mamy na co dzień na wschodzie.
-
B6 DIVISION
Hehe, nieźle. Że jeszcze zdjęcia z fotoradaru nie dostałeś Ogólnie jest przepis mówiący, że samochód należy przerejestrować w ciągu 30 dni. Ale gdy się tego nie zrobi nie ma kary. Można go normalnie ubezpieczać na siebie, przeglądy przechodzi, kontrole policyjne. Tylko jak fotoradar zrobi zdjęcie to "obrywa" osoba wpisana w dowodzie rejestracyjnym. Czasem jest aż żal przerejestrować.Np. moja B6 miała fajne blachy śląskie (Gliwice), u nas na wschodzie niespotykane Ale przerejestrować było trzeba.
-
Wakacje w Chorwacji
Ja się wybieram bo mam samochód w naprawie. Miałem jechać w połowie sierpnia. Ale jestem zmuszony pojechać we wrześniu. W tym roku trasa zupełnie inna. Zaczynamy od Vukovaru, Zagrzeb i okolice, Plitvickie Jeziora, Knin i dopiero Brela. Brela jako baza wypadowa. Lubię zwiedzać, samo leżenie na plaży mnie męczy.
-
A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
Jak siedzę w necie korzystając z telefonu to co raz coś przeoczę. Różnica jest bardzo duża przy większych prędkościach ale i dół jest mocny. Chip dał te 30KM, obecna modyfikacja trochę więcej. Czuć różnicę, zdecydowanie. Wcześniej było tak, że A3 jechała od dołu ale w trakcie wyprzedzania, powiedzmy w połowie czuć było, że słabnie a tu nie. Ciągnie równo. Przypadkowa sesja
-
B6 DIVISION
Wkurza mnie tylko ten OEM, w tam tym roku przed samym wyjazdem wylal mi gwint w B5. Pojechalem A3. W tym roku gosc sie zagapil i mam tyl w B6 do malowania. Znów jadę A3.
-
Uziązliwy hałaś ze strony sąsiada - co robić?
Do córki sąsiadów przyjechał jakiś lovelas i tak piłuje disco polo z jakiejś starej astry z tubą w bagażniku. Ok, 10 minut, 20, 30,40 no ile można. Stoi przed bramą i tak dudni. Słychać w domu mimo zamkniętych okien. Jeszcze żeby było muzykę słychać, nie same basy. Przyjechałem, zaparkowałem obok, otworzyłem wszystkie okna i bagażnik. Bass na maks, volume na max i puściłem "Rollergirl - Luv U More":polew: Wystarczyła jedna piosenka i cisza. 3 podwórka również mieszka fan disco polo, w każdy weekend od rana puszcza muzykę tak głośno, ze dźwięk niesie się na dobre pół kilometra. Naprawdę nie wiem co ludzie mają w głowie. Trzeba będzie go uleczyć w podobny sposób. Planowałem muzykę poważną ale widzę, że propozycja Dev-a i taktusia będzie lepszym rozwiązaniem.