Treść opublikowana przez Armi
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Do planów na kwiecień 2015 dodaj tylną wycieraczkę
-
B6 DIVISION
Zgłosiłem, nic mu nie zrobią ale jak parę osób zgłosi, że ukradl zdjęcia to ogłoszenie zniknie.
-
[ALL B5] Audi S4
Eee czyli moja jest raczej zdrowa.
-
[ALL B5] Audi S4
To, że wibracje to wiem ale jakie? Wraz z prędkoscia, obrotami? Przy konkretnym przedziale obrotów? Stałe? Powodów wibracji może być masa ale czy są takie przy których niemal pewniakiem jest podpora wału?
-
[ALL B5] Audi S4
Właśnie... bo mam wrażenie, że i u mnie będzie trzeba wymienić
-
B6 DIVISION
wydech super ale ja bym z tą turbiną nie wytrzymał Pytanie co zostało grzebane przy wydechu Co by nie było filmik nagrany na parkingu podziemnym. Stąd te fajne gwizdy. https://www.youtube.com/watch?v=7lj1hIcvWyU Tu zwyczajny przelot, turbo pipka i gwiżdże bo w garażu podziemnym. Nic tak nie poprawia "brzmienia" przelotu jak podziemny parking.
-
B6 DIVISION
Spoko temat. Zgłaszasz nowemu operatorowi, że chcesz do niego przejść a on załatwia resztę. Żadnego , nawet dotychczasowy operator przestaje dzwonić i proponować oferty. Dostaje się kartę z numerem tymczasowym (jak się jej nie używa to nic się nie płaci) a w momencie gdy stara umowa wygaśnie, karta z numerem tymczasowym staje się naszym poprzednim numerem w nowej sieci.
-
B6 DIVISION
Nju mobile (orange) daje za 39zł daje troszkę internetu więcej bo 2GB.
-
[B5 AJM] OGrowóz
IMO to kierownica z A3 8L s-line. Z łopatkami i numerem zaczynającym się od 8P... ? Nie widziałem łopatek S-linowe 8L wyglądały identyko. Skóra perforowana i żadnych znaczków s-line. Zresztą trójramienna 8Lpolift/8P przedlift czy B6 to właściwie to samo.
-
[B5 AJM] OGrowóz
IMO to kierownica z A3 8L s-line.
-
[B6 ALT] Black, Sedan, pakiet MS Design
REZACZ! To lubię
-
B6 DIVISION
Farelka jest za słaba. Opalarka... ale pewnie i tak z czasem lakier popęka. Miałem tak i w B5 i w B6.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Do BRD wolny wydech się przyda. 2.5 cala spokojnie wystarczy.Do tego plecionka o tej samej średnicy. Zostaw sobie ostatni tłumik i tyle. Nie musisz dawać tego z 2.5TDI. Szkoda, że nie mieszkasz bliżej to bym Ci ogarnął Sz
-
B6 DIVISION
Teraz ma ją co drugi...
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
no lampy już byli... Hahahaha były ale się zmienily
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
VulkanSchwarz Swego czasu marzyłem o takim wyglądzie mojej B5. A4-freunde, trzymam kciuki
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Zamiast kupować lotkę z TT, może lepiej kupić tę z M3(lip spoiler). Moim zdaniem pasuje do sedana B5/B6 a nawet do pastucha.
-
RED Sedan 2004 1.8T BFB S-LINE 19 przelot stozek
Piękna sztuka
-
B6 by Armi - sesja s.25
Od Święta tylko Śnieg spadł, pada od 5h. Będzie szaleństwo Kiedyś tego nie rozumiałem... ja juz na mokrym testowalem, jest show jakie masz koncowk 90 czy 100? Ulter 90 Na śniegu "Rudolf" lepiej się prezentuje
-
B6 by Armi - sesja s.25
Od Święta tylko Śnieg spadł, pada od 5h. Będzie szaleństwo Kiedyś tego nie rozumiałem...
-
B6 by Armi - sesja s.25
Kobieta w kombi, nawet jeśli to jej samochód wygląda jakby jechała samochodem męża. Młody chłopak w kombi wygląda tak jakby go pożyczył od rodziców. Fajny bo praktyczny (nawet nie wiedziałem jak to jest wygodne) - silnik się mieści pies się mieści ale porezany sedan robi większą robotę niż porezany avant. Moim zdaniem. Chciałem kupić porezanego sedana ale "dawałem za mało", później właściciel go rozbił i nawet nie mam szansy odkupić czy zamienić na avanta Gdzie jest śnieg ?!
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Z hamulcami jak z mocą - zawsze za mało. Ale fakt z 320/288 można już czuć się bezpiecznie.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Akurat zdjęcia potrafię całkiem dobre trzaskąć... ale nigdy auta nie traktowałem jak modelki Kiedyś jak będzie ładna pogoda to w końcu doczeka się sesji. Tymczasem... kalkulator Najlepsze fotele
-
Regeneracja Pompowtrysków - Nadarzyn
Nie tylko pompki ale i pompy i nie uznawane gwarancje.
-
B6 DIVISION
Hahaha, mam i ja. Zdjęcie później