Treść opublikowana przez Armi
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Przymierz. U mnie w S3 jest 6-tłok z Porsche Cayenne (tarcza 345) i wchodzi pod 17" avus.
-
[B6 BFB] Silver Avant 1.8T Początek..
Fajna B6 Będę się rozglądał będąc w okolicy.
-
SPOTY RADOMSKIE
To jest coś jak samosprawdzająca się przepowiednia. Jak tylko stanie się coś złego w Radomiu to od razu pada hasło: "no tak, przecież to Radom". Spory procent bezrobocia, kilka medialnych wpadek, między innymi z chytrą babą i już każdy jedzie po Radomiu, jak po łysej kobyle. Stereotypy poszły w ruch. Najśmieszniejsze jest to, że niektórzy naprawdę nie znają tego miasta, a się o nim wypowiadają. Wiadomo, że Radomiowi do ideału sporo brakuje, ale jest to miasto jak każde inne ćwierćmilionowe, przemysłowe miasto w Polsce. Wiadomo, że w miastach, w kórych za PRLu kwitł przemysł, po transformacji ustroju przyszły chude lata. Ale ludzie zbierają się do kupy i żyje się tu biednie, ale przyjemnie. Tyle z mojej strony, Kara "władzy" za strajki w Czerwcu 1976. Nie jestem z Radomia, studiuję tutaj, bywam, na zakupy przyjeżdzam. Zaczęło mnie zastanawiać co jest nie tak z tym miastem. Skąd się wzieło to zniechęcenie ludzi do Radomia. Trochę poczytałem, trochę mi opowiadali rodzice. Radom - miasto robotników i taki bunt. Czerwona władza nigdy nie wybaczyła radomskim "warchołom".
- [B6 AWX] Oem +
-
Spotkania na drodze
JanJazda pewnie.
-
[B5 AFN] MayaGelb metalic avant - Pro Line Sport
Zwiększony kontrast/nasycenie
-
B6 DIVISION
Jedrek widzialem tego parcha, tragedia, NOsb go sprzedal i koles który go kupił juz chce go sprzedac Jeśli kogoś nie stać na utrzymanie (nie mam na myśli paliwa)/nie ma czasu/ochoty by dbać to projekt tak kończy.Przechodzi z rąk do rąk. Ja np. nie kupiłbym samochodu od osoby, która miała go krótko - za duże prawdopodobieństwo, że nie dbała, że użytkowała z nastawieniem: a co ja tam będę robił, niech sobie nowy właściciel robi. Teraz kupiłem S3, 5 lat u jednego właściciela. Jestem w tym aucie absolutnie zakochany. No wlasnie , od nosba bym kupił ale juz od następnych właścicieli ? Kto tam wie jakie trytki i patenty tam zastane Mówią, że podobnie bylo z siwkiem Poźka.Przechodził z rąk do rąk. Eh, rzeźnicy.
-
B6 DIVISION
Jedrek widzialem tego parcha, tragedia, NOsb go sprzedal i koles który go kupił juz chce go sprzedac Jeśli kogoś nie stać na utrzymanie (nie mam na myśli paliwa)/nie ma czasu/ochoty by dbać to projekt tak kończy. Przechodzi z rąk do rąk. Ja np. nie kupiłbym samochodu od osoby, która miała go krótko - za duże prawdopodobieństwo, że nie dbała, że użytkowała z nastawieniem: a co ja tam będę robił, niech sobie nowy właściciel robi. Teraz kupiłem S3, 5 lat u jednego właściciela. Jestem w tym aucie absolutnie zakochany.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja pisałem, o tym za składem palet. Kilka km za Radomiem w stronę Zwolenia. Kupowałem tam różne graty do B5.
-
B6 DIVISION
Bo tak jest. Opony 225 dedykowane sa do 8" Naprawdę? Byłem przekonany, że standardowy rozmiar opon do 18 to 225/40. Tak jak 225/45 do 17.
-
B6 DIVISION
225 to standard. 215/40 - będziesz mieć naciąg a komfort jak to przy 18. W poprzednim sezonie mialem 215/35 i nie polecam jak ktoś wiecej jeździ ale 215/40 jak najbardziej,
-
Dobrzy chiptunerzy
Spanky robi.
-
Dobrzy chiptunerzy
Rogal nie bawi się w cytuję: stare B5 z 1.8T
-
Naklejki na samochód
Odezwij się np. do Przema z Odjazdowych Naklejek
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Aaa wiem, chodzi o paska z moich okolic. Niby rekord mocy na seryjnych pompkach. To nie jest samochód, który tłucze kilometry. Tylko zrobione by pokazać, że się da.
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Nie popadajmy w skrajność. Zmiana hamulców na 312 tylko z przodu to trochę mało. Jestem przekonany, że gdyby z tyłu były większe tarcze to efektywność hamowania byłaby lepsza niż w przypadku tylko 320 z przodu. Ja piszę z własnego doświadczenia z A3, przy 220KM i tarczkach 288/232 przy dynamicznej jeździe po trasie - często była śmierć w oczach bo hamulce spowalniały zamiast hamować. Przy 312/232mm jest trochę lepiej, ale w porównaniu z 320/288, które mam w B6 to przepaść. Gdybym nie sprzedawał A3 to zmieniłbym tył bo takie hamulce nie dają pewności przy prędkościach powyżej 100km/h. Poniżej tej prędkości, różnica jest nieznaczna. Mógłbym nowemu właścicielowi zamontować spowrotem seryjne hamulce ale nie chcę go mieć na sumieniu. Mi dobre hamulce uratowały tyłek nie raz i nie dwa, a nawet gdyby miały uratować tylko raz to i tak warto. Zmieniłeś hamulce fajnie, ale wypadałoby zmienić chociaż tył na większy a przód kiedyś przy okazji.
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Tu nawet nie chodzi o gotowanie tarcz i nie trzeba się rozpędzać do 200km/h. Wystarczy wyprzedzanie (samochód z taka mocą rozpędza się szybko) i próba wciśnięcia się między samochody jadące jeden za drugim ale z mniejszą prędkością bo np. z naprzeciwka wyskoczył samochód i trzeba się chować. Hamujesz... Wciskasz pedał w podłoge, samochodem rzuca na boki bo tarcza z przodu większa, tył seryjny i czekasz na to co się wydarzy bo samochód nie hamuje. Rozpędza się a nie hamuje. A to powoduje niebezpieczne sytuacje.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Podjadę obejrzeć w wolnej chwili
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Gratulacje! Jakie wtryski tu siedzą? Jak już kupię 1.8T to już wiem do kogo będę się odzywał w temacie zwiększnia mocy
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Wystroić na chwilę i chwalić się wynikiem - to typowe dla "tunerów", którzy chcą zaistnieć. Pochwalić się wynikiem a jak prześledzisz wykres to już wiesz, że tak kolorowo nie jest. Np. widzisz wysoki niuton ale na chwilę albo z górką (górki na wykresie przekładają się na duże obciążenie dla podzespołów). Podjeżdza auto z mniejszym ale płaskim niutonem i okazuje się, że ten samochód z super wynikiem nie jedzie tzn jedzie ale na papierze Mam w A3 GTB1756VK, AL-ki, DP, fmic, kevlar i jest płaskie 220KM/435NM. To taki powtarzalny wynik dla tego zestawu, do bezawaryjnej jazdy. Wiadomo można walczyć o dodatkowe konie, szczególnie że zrobiłem przelotowy wydech ale jakoś nie mogę się wybrać. GTB22 musi być dobrze przerobiona, wtedy będzie dobrze wstawać. Do B6 będę GTB22 montował bo GTB1756vk fajnie jedzie w lekkiej A3 (6.5 sekundy do setki) ale w ciężkiej B6 już niestety nie. U Ciebie jest ośka, więc będzie trochę lepiej. Czy wstawiasz turbo z 2.7TDI czy z 3.0TDI to i tak musisz się narobić, więc moim zdaniem lepiej wstawić coś o większym potencjale tym bardziej, że różnica w cenie nie jest jakaś wielka.
-
B6 DIVISION
Ta felga lepiej wygląda w B5 albo w Golfie IV
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
No trochę dłubania będzie... W planach jest wymaina turba na GTB 1756 VK, kolektora, zmiana pompek, FMIC, dp, sprzęgło, i oczywiście korekta softu. Mam nadzieję, że wypluje około 250 KM i jakieś 470 NM Nie wypluje Do takiej mocy to GTB22.
- B6 DIVISION
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Patrz Józek na felgi a nie na hebelki (które swoją drogą wyglądają git)
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
O widzisz a ja myślałem, że takie parametry mają repliki. A, że ori mają ET29. Armi to nie repliki tylko fela z a6 C6 Tak, tak rozumiem.