Treść opublikowana przez Armi
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierowcy (i pasażerki) granatowej B5 1.8T Q na LKR, ramki klubowe. Obtrąbiony przez kierowniczkę audi S3, dziś tuż po 8 na lubelskiej.
-
Wakacje w Chorwacji
To nic, najgorsza jest Słowacja. Tam nawet o 3 w nocy można spotkać naszych rodaków zatrzymanych przez policję. O Bośni i Hercegowinie nawet nie wspominam
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Tak, a później nawigacja zaczęła prowadzić dziwnymi bocznymi drogami i wyjechaliśmy za Krakowem.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Omijaliśmy Kraków bo czas nas gonił, tak to bym dzwonił.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Kogo dziś mijałem omijając krakowskie korki około godziny 14? Bordowe B6 KRA sedan, jasny środek, ramki klubowe. Jechałem czarnym Audi S3
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Gadałem z nim przed zakupem, gdy wahał się między B7 a esa. Świadomy kupujący, który wie, że dobre es kosztuje.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Czy ten kolega nie mial wczesniej granatowej A3? Jeśli to ten o którym myślę, to kupił mega sztukę. Sam chciałem ją kupić ale w momencie gdy szukalismy samochodu nie była na sprzedaż.
-
B6 DIVISION
Co kupić zamiast... to jest pytanie
-
B6 DIVISION
Kup Osram Cool Blue Intense (up to 5.5k). Świecą naprawdę na biało i nie kosztują majątku.
-
Dobrzy chiptunerzy
Moja eska śmiga na sofcie robionym przez Zaprzala. Polecam
-
Spotkania na drodze
To moja B6 Przejazdem byłem.
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Na tydzień na pewno a później będzie malo
-
Wakacje w Chorwacji
Nie widzę
-
Wakacje w Chorwacji
Chorwacja to nie wyspa albo góra Jeździ się do Chorwacji. Podstawowa zasada cro-maniaków
-
B6 DIVISION
EGT to podstawa w turbobenzynie Kiepska przepływka, felerne paliwo, słaba pompa paliwa, problemy z lpg itd - wszystko to co może mieć wpływ na skład mieszanki paliwej (za dużo powietrza) odbija się na EGT. A konsekwencjach jazdy z wysokim EGT chyba pisać nie trzeba.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dopytałem, zgadza się
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Obtrąbiony bo ramki klubowe były:D
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kto został obtrąbiony pól godziny temu na obwodnicy Garwolina w stronę Warszawy przez czarne S3? Avant na LU, jedna rurka (ALT?), ramki klubowe, kolor samochodu szaro-srebrny
-
B6 DIVISION
Wow ale cenicie te B6
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
312 w B5 już całkiem przyjemnie hamują
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Nie, nie raczej o to, że swap na 2.7 to nie jest tak idealne rozwiazanie jak sie wielu osobom wydaje[emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
2.7 jako daily policzysz na palcach a mocnych 1.8T latajacych na codzien jest masa. O czyms to swiadczy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wakacje w Chorwacji
Ja jezdzilem w 2 polowie czerwca i 1 polowie wrzesnia. W czerwcu pachnie lawenda(dla mnie jeden z symbolii Cro) i sa dluzsze dni. We wrzesniu dni sa krotsze, lawenda nie pachnie a ceny wcale nie sa nizsze niz w drugiej polowie czerwca. Swoja droga np. w pazdzierniku tez wcale nie jest taniej:/ Teraz jade przelom czerwca i lipca. Chyba znow Riwiera Makarska+ukochana Bośnia. Chociaz niektorzy mowia, ze jak sie pojedzie na Peljesac to bedzie sie tam wracac i wracac. Na wyspach nie bylem, wiec nie wiem. Jedyne miejsce ktorego nie polecam w sezonie to sama Makarska. Typowa miejscowosc turystyczna, bez chorwackiego klimatu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Czarny akryl - koszmar detailera
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Krzysiek1606...