Treść opublikowana przez Armi
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Od Ta-Ty czyli Ta- Technix
-
B6 DIVISION
Zależy jaki błąd - np. jeśli wyskoczył bląd bo odsunąłeś fotel albo demontowałeś fotel, kierownicę etc to tak a jeśli poducha strzeliła zostaje crash data.
-
A4 S4 B6 Black Beauty / 2.7 Biturbo Q 19 wheels custom exhaust FMIC
Oj tak, ale warto
-
Spotkania na drodze
A S3 na WG nie widziałeś? Widziane dziś po 8 na trasie Warszawa - Lublin: szary avant s-line WF, ramka klubowa. Poleciał w stronę Lublina.
-
Wakacje w Chorwacji
A ja żałuję, że esa z LPG ma tak mały bagażnik bo koszt dojazdu jest nią niższy niż dieslem I zaoszczędzone $ można by wydać nawet na jedzenie, takie jak tu: http://crodea.blogspot.com/2014/10/chorwackie-smaki-cz1.html
-
Wakacje w Chorwacji
Opłata za autostradę z Zagrzebia do Riwiery Makarskiej to 190/195KN http://hac-onc.hr/hr/naplata-cestarine/cjenik/a1-zagreb-split-dubrovnik
-
Wakacje w Chorwacji
Armi - Podgóra (lub Tucepi) - 2 połowa czerwca
-
Wakacje w Chorwacji
Do kiedy będziesz na miejscu?? Ja zaczynam pobyt w Makarskiej 04.07 Mam urlop do 04.07 ale może uda się go przedłużyć albo przesunąć. Będę w Podgórze, jakby co
-
Wakacje w Chorwacji
Szkoda, że nie w czerwcu:/
-
B7 Crew
I Ci użytkownicy należeli do battalionu. Tam rozkminialiśmy takie rzeczy. Z czasem część osób sprzedała B5 ale i tak się tam udzielaliśmy. Chociaż widać było, że powoli najwięcej piszą ci, którzy do battalionu nie należą. W każdym razie, szkoda że battalionowcy (ci należący do battalionu) przenieśli się na inne forum. Szkoda dla osób, które chcą b5 modzić.
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
18. Super
-
B6 DIVISION
W wątku michala.m znajdziesz on ma z RS6, ale dzieki. ja juz mam graty skompletowane ide utartym szlakiem (nuuuuuda) Myślałem, że chodzi po prostu o model C5
-
B6 DIVISION
W wątku michala.m znajdziesz
-
B6 DIVISION
Fajnie, ze się ujawniłeś Takie odzywki to do kolegów a nie do mnie...nie wydaje mi się żebyśmy przeszli na stopę koleżeńską.Nawet nie chce mi się rozpisywać bo takie odzywki są nie na miejscu takiej osobie. Po co bijesz pianę? Co Twój post wniósł do tematu? B6 Division jest z natury wątkiem ze spamem. Napisał, że sobie nie życzy takich odzywek.
-
Spotkania na drodze
Dzięki
-
B6 DIVISION
Jeździłem na zestawie 215/35/18 felga 8.5j po torze - czyli naprawdę ostro i nic się nie działo. Normalnie na drodze tak się nie jeździ, więc spokojna głowa.
-
A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
Będzie wątek o S3. A ten można zamknąć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, też bym chętnie skorzystał.
-
SPOTY RADOMSKIE
Który? Bizoon? Ja brałem zestaw naprawczy od niego i byla słabość. Folia transportowa(?) słaba. Nie dało się dobrze nakleić przycisków za pomocą folii. Naklejałem ręcznie, przesuwałem igłą a i tak wyszło słabo. Na drugi raz oddałbym komuś.
-
B6 DIVISION
Mam i v8 na oku ale gościu nie odbiera tel :-/ trochę się boję eksploatacji tego silnika ale ten dźwięk chodzi za mną i mnie prześladuje :-P już sam głupi jestem i nie wiem co kupić.... Chyba w końcu wezmę v12 6.0L z a8 long i będę zadowolony :-D 4.2 V8 jest spoko ale to starsze, z rozrządem z przodu.
-
A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
Zawsze marzyłem o S3, właściwie to chciałem jeden konkretny egzemplarz. Jak jego właściciel zdecydował się sprzedać to kupiłem. Moja A3 jechała jak seryjna S3, a nawet lepiej ale to ciągle A3.
-
A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
Trochę ponad 100zł. Bix jeździ w S3 a A3 ma teraz seryjne xenony. Do zobaczenia niedługo na allegro. Link do ogłoszenia na olx.pl: http://olx.pl/oferta/audi-a3-1-9-tdi-asz-2002-5d-ambition-klima-skora-xenon-CID5-ID9FnN3.html?action=show&id=142849925&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-%5Bid1%5D-20150407-%5BdiplayLink%5D-15223139@1-20150407164325
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
są Dokładnie. Kto jest zainteresowany to wie ocb. Jest PW, jest facebook, jest własny rozum i wyciąganie wniosków. Mnie już nic nie ździwi.
-
Check ENGINE i kontrolka EPC - POMOCY!
Podpinaliśmy vaga - blad 16706 no signal.