Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zależy jaki błąd - np. jeśli wyskoczył bląd bo odsunąłeś fotel albo demontowałeś fotel, kierownicę etc to tak a jeśli poducha strzeliła zostaje crash data.
  2. A S3 na WG nie widziałeś? Widziane dziś po 8 na trasie Warszawa - Lublin: szary avant s-line WF, ramka klubowa. Poleciał w stronę Lublina.
  3. A ja żałuję, że esa z LPG ma tak mały bagażnik bo koszt dojazdu jest nią niższy niż dieslem I zaoszczędzone $ można by wydać nawet na jedzenie, takie jak tu: http://crodea.blogspot.com/2014/10/chorwackie-smaki-cz1.html
  4. Opłata za autostradę z Zagrzebia do Riwiery Makarskiej to 190/195KN http://hac-onc.hr/hr/naplata-cestarine/cjenik/a1-zagreb-split-dubrovnik
  5. Armi - Podgóra (lub Tucepi) - 2 połowa czerwca
  6. Do kiedy będziesz na miejscu?? Ja zaczynam pobyt w Makarskiej 04.07 Mam urlop do 04.07 ale może uda się go przedłużyć albo przesunąć. Będę w Podgórze, jakby co
  7. Szkoda, że nie w czerwcu:/
  8. Armi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    I Ci użytkownicy należeli do battalionu. Tam rozkminialiśmy takie rzeczy. Z czasem część osób sprzedała B5 ale i tak się tam udzielaliśmy. Chociaż widać było, że powoli najwięcej piszą ci, którzy do battalionu nie należą. W każdym razie, szkoda że battalionowcy (ci należący do battalionu) przenieśli się na inne forum. Szkoda dla osób, które chcą b5 modzić.
  9. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W wątku michala.m znajdziesz on ma z RS6, ale dzieki. ja juz mam graty skompletowane ide utartym szlakiem (nuuuuuda) Myślałem, że chodzi po prostu o model C5
  10. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W wątku michala.m znajdziesz
  11. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fajnie, ze się ujawniłeś Takie odzywki to do kolegów a nie do mnie...nie wydaje mi się żebyśmy przeszli na stopę koleżeńską.Nawet nie chce mi się rozpisywać bo takie odzywki są nie na miejscu takiej osobie. Po co bijesz pianę? Co Twój post wniósł do tematu? B6 Division jest z natury wątkiem ze spamem. Napisał, że sobie nie życzy takich odzywek.
  12. Dzięki
  13. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeździłem na zestawie 215/35/18 felga 8.5j po torze - czyli naprawdę ostro i nic się nie działo. Normalnie na drodze tak się nie jeździ, więc spokojna głowa.
  14. Będzie wątek o S3. A ten można zamknąć.
  15. Armi odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ok, też bym chętnie skorzystał.
  16. Armi odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Który? Bizoon? Ja brałem zestaw naprawczy od niego i byla słabość. Folia transportowa(?) słaba. Nie dało się dobrze nakleić przycisków za pomocą folii. Naklejałem ręcznie, przesuwałem igłą a i tak wyszło słabo. Na drugi raz oddałbym komuś.
  17. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam i v8 na oku ale gościu nie odbiera tel :-/ trochę się boję eksploatacji tego silnika ale ten dźwięk chodzi za mną i mnie prześladuje :-P już sam głupi jestem i nie wiem co kupić.... Chyba w końcu wezmę v12 6.0L z a8 long i będę zadowolony :-D 4.2 V8 jest spoko ale to starsze, z rozrządem z przodu.
  18. Zawsze marzyłem o S3, właściwie to chciałem jeden konkretny egzemplarz. Jak jego właściciel zdecydował się sprzedać to kupiłem. Moja A3 jechała jak seryjna S3, a nawet lepiej ale to ciągle A3.
  19. Trochę ponad 100zł. Bix jeździ w S3 a A3 ma teraz seryjne xenony. Do zobaczenia niedługo na allegro. Link do ogłoszenia na olx.pl: http://olx.pl/oferta/audi-a3-1-9-tdi-asz-2002-5d-ambition-klima-skora-xenon-CID5-ID9FnN3.html?action=show&id=142849925&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-%5Bid1%5D-20150407-%5BdiplayLink%5D-15223139@1-20150407164325
  20. Armi odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ale najpierw przeczytać: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/245191-42-w-s4-b6b7-bbk/
  21. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    są Dokładnie. Kto jest zainteresowany to wie ocb. Jest PW, jest facebook, jest własny rozum i wyciąganie wniosków. Mnie już nic nie ździwi.
  22. Podpinaliśmy vaga - blad 16706 no signal.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.