Treść opublikowana przez Armi
-
B6 DIVISION
W takiej sytuacji podłącza się vaga
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
True. Esowy przód w B6 Audi jakoś nie wyszedł. Nie bez powodu nie ma wzięcia u "rezaczy"
-
B6 by Armi - sesja s.25
Tunel porysowany i pozostałości po telefonie drażnią ale już szukam tunelu 2din.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Wreszcie się zebrałem i zamontowałem szufladki chrom. Różnica na duży plus, tym bardziej że moje przyciski były już porysowane.
-
B6 DIVISION
Kurde, nie wiem czy nie pomaluje znaczka na czarno. Nieźle to wygląda
- B6 DIVISION
-
Wystrzeliła poduszka siedzenia pasażera...
To najważniejsze i oby nie już nigdy nie miała okazji wystrzelić.
-
Spoty LRY - odwołane
Jestem za Dla mnie może być i w Garwolinie.
-
B6 DIVISION
Dekory podświetlane LED? Jaki kolor?
-
[B6 AWX] Oem +
~10k rocznie to żadne daily Ale jak auto nie jest typowo na weekendy i zloty to niestety, trzeba szukać kompromisu. Będzie dobrze
-
B6 by Armi - sesja s.25
Na czerwonych i na czarnych będą wyglądać dobrze. Seryjnie blaszki są chyba srebrne.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Na początku nie byłem przekonany, po co komu takie blaszki? Ale później zobaczyłem zdjęcia a jak już przyszły to muszę przyznać, że to dobra robota. Na żywo wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciach. Blaszki ładne a zaciski niebieskie. Dlatego pojechałem i umówiłem się na malowanie proszkowe zacisków na czerwono (chyba).
-
B6 by Armi - sesja s.25
Słabość. Przy wymianie spryskiwaczy szyb okazało się, że są podgrzewane a mgiełkowe kupiłem zwykłe A i Wandrzej oszukista wysłał mi jakieś metale
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
I skarpety i buty. Chwal się dalej, nie tylko gwintem
-
[B6 AWX] Oem +
Mam wrażenie, że parę lat temu Jacek (Jaco) zapoczątkował modę na tę felgę. Moim zdaniem to najlepsza felga jaką miał do tej pory w tym passacie. A i do B6 pasuje niczym prosiaki do B5. Dobrze, że znaczki BMW zostają - będzie widać, że to nie są seryjne felgi z audi.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Dobrze wiedzieć to może wcześniej się za to weźmę. nie mów Adam że bedziesz robił podświetlane dekory....... Tak, zobaczymy jak to wyjdzie. Nie widziałem jeszcze na żywo jak to wygląda. Nie chce czerwonych tylko białe.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Dobrze wiedzieć to może wcześniej się za to weźmę.
-
B6 by Armi - sesja s.25
To robił silver leon, kiedyś się w to wczytywałem. Nie przejmuję się, silnik to część wymienna. A mój jest w doskonałej kondycji, więc szkoda sobie zaprzątać głowę takimi rzeczami. Kupiłem kilka gratów do B6, montaż wkrótce (sesja powoli się kończy). Spryskiwacze mgiełkowe (niepodgrzewane): Taśma led do podświetlenia dekorów Barwa 6-7k (mam nadzieję, że nie wyjdą niebieskie). Jak dekory będą zdemontowane to od razu zamontuje szufladki chrom, bo leżą już dobre 8 miesięcy
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Dziękuję
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
A dziękuję , staram się Juzio , gałka zmiany biegów to następny mod na liście . Będzie ori w kolorze jasna wzór taki jak s-line tylko nie pikowana oczywiście z ASO , tylko YATO wzięło góre bo jest potrzebne do dalszego rezania no i trza poczekać na kolejny przypływ złociszy Mają w ASO taką? Szukałem takiej jasnej do A3 to w ASO rozkładali ręce.
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Jako fan sedanów stwierdzam, że C7 w avancie bije na głowę sedana C7. Świetne auto. Gratulacje
-
B6 DIVISION
Ja czekam aż drogi polepią
-
Wystrzeliła poduszka siedzenia pasażera...
Mnie skasowanie kosztowało 50zł, czyli 1/3 ceny kabla.
-
Wystrzeliła poduszka siedzenia pasażera...
Miałem identyko sytuację, na dziurach uderzyłem progiem i wywaliło poduchę w B5. Kupiłem nową i zamontowałem - świecił się błąd poduszki. Vagiem tego błędu nie skasujesz. Musisz mieć crash data reseter albo podjechać do kogoś kto go ma - okoliczne handlarzyny mają na bank. Fotel do zszycia, ja oddałem do tapicera. Za rezystory powinno się łapy ucinać, dobrze że zdecydowałeś się to naprawić.
-
B6 DIVISION
Niestety zdąrzyłem się o tym przekonać. Na battalionie polecali chinole a ja głupi uwierzyłem.