Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W takiej sytuacji podłącza się vaga
  2. True. Esowy przód w B6 Audi jakoś nie wyszedł. Nie bez powodu nie ma wzięcia u "rezaczy"
  3. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Tunel porysowany i pozostałości po telefonie drażnią ale już szukam tunelu 2din.
  4. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Wreszcie się zebrałem i zamontowałem szufladki chrom. Różnica na duży plus, tym bardziej że moje przyciski były już porysowane.
  5. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurde, nie wiem czy nie pomaluje znaczka na czarno. Nieźle to wygląda
  6. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry
  7. To najważniejsze i oby nie już nigdy nie miała okazji wystrzelić.
  8. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Jestem za Dla mnie może być i w Garwolinie.
  9. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dekory podświetlane LED? Jaki kolor?
  10. Armi odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    ~10k rocznie to żadne daily Ale jak auto nie jest typowo na weekendy i zloty to niestety, trzeba szukać kompromisu. Będzie dobrze
  11. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Na czerwonych i na czarnych będą wyglądać dobrze. Seryjnie blaszki są chyba srebrne.
  12. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Na początku nie byłem przekonany, po co komu takie blaszki? Ale później zobaczyłem zdjęcia a jak już przyszły to muszę przyznać, że to dobra robota. Na żywo wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciach. Blaszki ładne a zaciski niebieskie. Dlatego pojechałem i umówiłem się na malowanie proszkowe zacisków na czerwono (chyba).
  13. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Słabość. Przy wymianie spryskiwaczy szyb okazało się, że są podgrzewane a mgiełkowe kupiłem zwykłe A i Wandrzej oszukista wysłał mi jakieś metale
  14. I skarpety i buty. Chwal się dalej, nie tylko gwintem
  15. Armi odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Mam wrażenie, że parę lat temu Jacek (Jaco) zapoczątkował modę na tę felgę. Moim zdaniem to najlepsza felga jaką miał do tej pory w tym passacie. A i do B6 pasuje niczym prosiaki do B5. Dobrze, że znaczki BMW zostają - będzie widać, że to nie są seryjne felgi z audi.
  16. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Dobrze wiedzieć to może wcześniej się za to weźmę. nie mów Adam że bedziesz robił podświetlane dekory....... Tak, zobaczymy jak to wyjdzie. Nie widziałem jeszcze na żywo jak to wygląda. Nie chce czerwonych tylko białe.
  17. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Dobrze wiedzieć to może wcześniej się za to weźmę.
  18. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    To robił silver leon, kiedyś się w to wczytywałem. Nie przejmuję się, silnik to część wymienna. A mój jest w doskonałej kondycji, więc szkoda sobie zaprzątać głowę takimi rzeczami. Kupiłem kilka gratów do B6, montaż wkrótce (sesja powoli się kończy). Spryskiwacze mgiełkowe (niepodgrzewane): Taśma led do podświetlenia dekorów Barwa 6-7k (mam nadzieję, że nie wyjdą niebieskie). Jak dekory będą zdemontowane to od razu zamontuje szufladki chrom, bo leżą już dobre 8 miesięcy
  19. A dziękuję , staram się Juzio , gałka zmiany biegów to następny mod na liście . Będzie ori w kolorze jasna wzór taki jak s-line tylko nie pikowana oczywiście z ASO , tylko YATO wzięło góre bo jest potrzebne do dalszego rezania no i trza poczekać na kolejny przypływ złociszy Mają w ASO taką? Szukałem takiej jasnej do A3 to w ASO rozkładali ręce.
  20. Jako fan sedanów stwierdzam, że C7 w avancie bije na głowę sedana C7. Świetne auto. Gratulacje
  21. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja czekam aż drogi polepią
  22. Mnie skasowanie kosztowało 50zł, czyli 1/3 ceny kabla.
  23. Miałem identyko sytuację, na dziurach uderzyłem progiem i wywaliło poduchę w B5. Kupiłem nową i zamontowałem - świecił się błąd poduszki. Vagiem tego błędu nie skasujesz. Musisz mieć crash data reseter albo podjechać do kogoś kto go ma - okoliczne handlarzyny mają na bank. Fotel do zszycia, ja oddałem do tapicera. Za rezystory powinno się łapy ucinać, dobrze że zdecydowałeś się to naprawić.
  24. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niestety zdąrzyłem się o tym przekonać. Na battalionie polecali chinole a ja głupi uwierzyłem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.