Treść opublikowana przez Armi
-
B6 DIVISION
Olej leje się zgodny z normą zalecaną przez producenta. W przypadku silników turbodoładowanych są to oleje syntetyczne. Oleje na których jest napisane synthethic niekoniecznie są olejami syntetycznymi. Wystarczy porównać bazę danego oleju by wiedzieć czy jest syntetykiem czy pseudosyntetykiem dumnie reklamowanym jako syntetyk.
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Źle spojrzałem - w dziale sprzedam jest avant
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
A nie lepiej byłoby kupić np. tego sedana z 2.7BiT, który jest w dziale sprzedam? Wyszedłby trochę drożej ale ile czasu zaoszczędzone. W każdym razie gratuluję zapału i chęci
-
B6 DIVISION
BMW też, u siostry w E39 takie coś jest. A insignie mają, kiedyś insignia turbo dostała baty od A3. Gość tak się rozzłościł, że postanowił w ostatniej chwili wyprzedzić ciąg pojazdów, żeby chyba pokazać, że insignia turbo jednak jedzie. Ledwo się przed wjazdem na obwodnicę zmieścił. Myślałem, że się rozwalił i dlatego wrzucił awaryjne, a on tylko tak mocno musiał hamować.
-
Wakacje w Chorwacji
Chodzi o to, że leci się do Chorwacji a nie na Chorwację Ja bym wybrał Tucepi, w ciemno. Ewentualnie kilka adresów i zadzwonić wcześniej, spytać czy miejsca są.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Wiadomo, replika replice nierówna.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
i w tym wszystkim jest problem ? moje to przynajmniej or i Lambo i Vosseny znajdziesz ori. Tyle, że drogie. Ja będę szukał ori, i przewiercał na 5x100 bo ori to ori.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Sprawdzę u siebie co to za paskudztwo Brink
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Niestety, wszystko co ma dawmac jest oklepane. Pamietacie jak bylo z kołem czornego w fake s4? W sezonie było wow, po sezonie wysyp fur na tym kole. Nawet w Lublinie jest bliźniak auta czornego z tymi felgami.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Mnie jara 3 i takie felgi planuję do S3 kupić
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
B6/B7 zabija duża masa. W B6 mam 190KM + Q = muł. Chociaż dla innych podobno jedzie. A3, ta którą sprzedałem miała 220KM i 1250kg masy z kierowcą (wyrzucone zbędne graty). Człowiek robił co chciał.
-
Spotkania na drodze
Normalnie ubezpieczone ale 2.5 - może po prostu komuś skończył się silnik i zostawił. EOT
-
B6 DIVISION
Dawaj foty, zryłeś mi banie. Już myślałem, że nie ma fajnych ledów do avanta a tu proszę.
-
Wakacje w Chorwacji
Do Makarskiej niee, Makarska jest fajna po sezonie ale nie w sezonie. Nie wstawiam żadnych zdjęć bo aż mnie ściska, że już byłem a następny wyjazd dopiero za rok
-
B6 DIVISION
- Wakacje w Chorwacji
Ja byłem w tym roku.- Spotkania na drodze
Zgadza się Pozdrowię- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Ja u Skoczylasa robiłem tarczę. Oddałem nową i byłem zaskoczony bo zerwali okładzinę i założyli obitą kevlarem, dokładnie tak jak Kowi napisał.- Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Do dupowozu fajna jest 17 bo wstaje jak AWX/AVF a góra jest bardzo mocna. Miałem 17 w A3, wcześniej jeździła właśnie w AVF (był dupowozem). Odezwij się do Spanky-ego może ma coś na stanie.- Dobrzy chiptunerzy
Do Płocka daleko nie masz, więc polecę Ci naszego forumowicza "juby_p". Piotrek mocno ogarnia temat Albo na południe do Otwocka, do Spanky-ego. Rogal, raczej nie robi już AFN-ów.- B6 DIVISION
Zapomniałem napisać. Chodzi o PZU.- B7 Crew
- B6 DIVISION
OC+Pomoc w drodze na Europę. Jedyna sensowna opcja z lawetą do 1000km.- B6 DIVISION
Z Chorwacji przywiozłem pomysł na nietypowego klasyka. Gdyby pojawił się właściciel to pewnie bym go zabrał. No i moja zaakceptowała Renault 4 - samochód ratownika górskiego - Wakacje w Chorwacji