Treść opublikowana przez Armi
-
B6 DIVISION
Te drugie będą miały ładniejszą barwę. Swoją drogą polecam tego sprzedawcę.
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Dobry wybór - 90 Ultera
-
Wakacje w Chorwacji
Wpadłem tak na ten wątek i napisze od siebie, że wyjedź tydzień wcześniej Ja rok temu jechałem do Czarnogóry przez Serbię z międzylądowaniem w Nowym Sadzie, napisze tak, że to był pierwszy i ostatni raz wolałbym zapłacić za autostradę w Chorwacji i objechać wkoło niż jechać jeszcze raz ich drogami. A dla przykładu podam, że odcinek Serbia Czarnogóra ~500km jechałem prawie 10h, a ręce mnie bolały od kręcenia kierownicą kolega, który jechał autem w manualu to prawie dostał pęcherzy na dłoni Widoki nie są wstanie zrekompensować tej drogi, po drugie jak "trafisz" to stanie na granicach masz po parę godzin Mój filmik z kawałka trasy po Serbii http://youtu.be/xFX-kM_2qhw Jestem przyzwyczajony, cała była Serbska Krajina właśnie tak wygląda. Ja jadę na ponad 2 tygodnie, nie liczę czasu dojazdu, w razie czego mam zmienniczkę. Ale osobom z dziećmi czy nastawionymi na szybki przejazd i plażowanie - nie polecam. Dla mnie nie było nic gorszego niż okolice Jasła (nawigacja prowadzila przez Park) i przejazd przez Słowację w nocy. Zwierzęta - widzieliśmy 12 łosi, A3 dopakowana, więc na dołach dobijało. Ograniczenia prędkości. Dawno się tak nie zmęczyłem jak wtedy.
-
Wakacje w Chorwacji
Artur a jak z PL językiem? Podrzuć info jakie pieniądze i jakiś kontakt na pw najprawdopodobniej jadę w 4 osoby jednym autem(2 pary). Chętnie spędziłbym trochę czasu zdala od ludzi tak jak piszesz A nie walka o leżak w Bułgarii Jak pojedziesz w sezonie to będzie walka o leżak, o kawałek plaży dla siebie. Nawet w czerwcu czy we wrześniu jest tłoczno. Ale przed sezonem taniej, mniejsza szansa na korki na autostradzie (polecam sprawdzić schemat kiedy i gdzie będą korki - co roku pojawia się na cro.pl). A i w czerwcu pachnie lawenda, we wrześniu niestety nie. Tego mi w tym roku brakowało. We wrześniu szybciej robi się ciemno (co kto lubi:P) Generalnie jest tak, Riwiera Makarska zaczyna się od najdroższej Breli (przed Brelą, są pojedyńcze kwatery), później tłoczna Baska Voda (tu byłem za drugim razem), pola kempingowe i Promanja. Dla mnie było tam za pusto. Później Makarska (masa ludzi, zgiełku ale i klubów). A za Makarską - Tucepi. W Tucepi byłem za pierwszym razem i byłem zachwycony bo nie było aż takich tłumów ale z drugiej strony było gdzie wyjść. Jak nie do ludzi to w góry. Widoki, zapachy tworzą niesamowity klimat. Za Tucepi jest Podgóra - i znów dla mnie za pusto. Ale każdy znajdzie coś dla siebie, jest się nad morzem z widokiem na góry. Warto zarezerwować sobie jeden nocleg po drodze i odwiedzić Jeziora Plitvickie i na pewno wybrać się do Dubrownika. Niedaleko jest Mostar w Bośni (zderzenie i przenikanie się kultur). Z Riwiery Makarskiej jest blisko do Omisia, gdzie warto się udać na crafting Cetiną. I wjazd na Svieti Jure. My daliśmy radę skuterem To klasyka, a jak by ktoś chciał sobie zrobić wycieczkę śladami wojny domowej to dajcie znać
-
Wakacje w Chorwacji
Można by zrobić jakieś podwieszenie w wątku z listą wyjazdową: nick, kiedy i gdzie (mniej więcej). Coś jakiego jak na cro.pl co roku.
-
Wakacje w Chorwacji
Jak by ktoś szukał noclegu w okolicach Jezior Plitvickich to mam super miejscówkę u babki. Nocowaliśmy tam już dwa razy, zresztą pół Cro.pl się u niej zatrzymuje dlatego prawie biegle mówi po polsku. Jak ktoś jedzie i chce się bawić to chyba bym się zdecydował na Makarską. To taki polski Sopot czy inny kurort. Ja byłem w Tucepi, później w Baska Voda. Teraz sam nie wiem ale na pewno Riwiera Makarska.
-
B6 DIVISION
Będą "jaja" jak się okaże, że to 312MC, oszust znany pod wieloma imionami i nazwiskami, adresami i numerami telefonów. Przesiedział 2 lata w więzieniu. Niedawno wyszedł. Ciekawe czy to nie on.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
z tego twojego fejkowego koloru,prawie całe forum wali gruche nad tym kolorem,część na bank zbija bo nie jest mozliwym żeby dorosłemu człowieku podobał się taki smerfowy kolor,sorki na bank to skasujecie bo tu krytykować nie wolno tu trzeba się brendzlować nad twoją smerfową b6 Buahahhaa... Naprawdę parsknąłem śmiechem po przeczytaniu Twojego posta kolego a że tak spytam widziałeś Józka Audi na żywo? Zdjęcia to nie wszystko... a kolor to kwestia gustu tak widziałem takie kolory na żywo i są jeszcze bardziej oczojebne niż na fotkach,zgadzam się Czy to nie "zemsta" za posty Józka w dziale Zakup Kontrolowany? Nick Baszmak jakiś znajomy... Doczepił się do koloru bo do niczego innego w tym aucie doczepić się nie można.
-
Wakacje w Chorwacji
Najważniejsze (jeśli chodzi o samochód) to znaleźć ubezpieczenie, które gwarantuje lawetę do PL. Tak na wszelki wypadek.
-
Wakacje w Chorwacji
Jedzcie w 2 polowie czerwca jak ja:P
-
Wakacje w Chorwacji
Tak, jedzie się zdecydowanie wolniej ale ja wychodzę z założenia, że na wakacjach się nie śpieszę. Poza tym można poznać Chorwację od środka. W tam tym roku jechałem starą drogą w ostatnią niedzielę wakacji. Ruch ogromny. Jechałem przepisowo... jakie było moje zdziwienie gdy jadący za mną tir zaczął mrygać światłami. Początkowo zjechałem bo nie chciałem jechać szybciej niż 60km/h (na 50). Wtedy się zorientowałem, że przyczyniłem się do utworzenia korka. Wróciłem do kolumny i cała kolumna (kilka km aut) jechała ze stałą prędkością 70km/h. Coś co w Polsce jest nieosiągalne. Wszyscy przekraczaliśmy prędkość niewiele a poruszaliśmy się sprawnie bo nie było niepotrzebnego wyprzedzania i hamowania. Policja nie reagowala, A w PL od razu sypałyby się mandaty, Dla mnie to był przykład, że można jechać sprawnie nie przekraczając/niewiele przekraczając dozwoloną prędkość.
-
Wakacje w Chorwacji
Widzę, ze nie tylko ja myślę już o wyjeździe. W tym roku zaczynam od Serbii, przez Bośnię do Makarskiej (okolice). Już się nie mogę doczekać. W tamtym roku objechałem całą Chorwację nie korzystając z autostrad. Od Vukovaru przez Jeziora Plitwickie "Starą drogą" przez Karlovać, Knin - jest klimat.
-
Grill pseudo rs4
Sporo przykładów jest dla ori grilla. Podjebka jest bardziej wklęsła, kształ kratek jest inny. IMO lepiej grill od esy niż podjebkę rs-a. Jak rs to ori.
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Adam które chwalą? te Tungsram H7 MEGALIGHT PLUS 120% czy jakieś normalne nie " na koksowane" ? Własnie te z plusem. +90 i 120% ale najczęściej +120% Kiedyś przebrąłem przez cały wątek - 50 stron o żarówkach
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Wiadomość do naczelnego spamera skasowana. Na forum A3 bardzo chwalą tungstramy, dobry stosunek ceny do jakości. Jak to mówią, skoro nie widać różnicy to po co przepłacać.
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Najgorsze jest to, że można się zapomnieć przesiadając z się z 4-łapa na ośkę albo gdy samochodem jedzie ktoś nieświadomy.
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Taaa, najlepiej. To głupie żarówki, koszt rzędu 50-100zł. Nie będą pasować kupisz inne. Wystarczy poczytać opinie, ruszyć głową i kupić a nie dywagować co by tu nie kupić.
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Nie ma co się oszukiwać startu na mokrym nie ma. U mnie w A3 - 225/45/17 Toyo TR-1 Proxes czyli nie byle co, opona stworzona na deszcz. Czasem przy wyprzedzaniu na mokrym potrafi zamielić kołem. Tak samo przy przeskakiwanie przez skrzyżowanie. Dynamiczne ruszenie może się skończyć utratą trakcji. Trzeba o tym pamiętać i tyle.
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Tungsramy są jak najbardziej ok.
-
Rdza - co z tym zrobić ...
Plastikowa listwa pod którą zbiera się woda i prędzej czy poźniej pojawi się rdza. Normalna sprawa. Zerwij listwę i zobacz co jest pod spodem. Jak nie ma tragedii to spróbuj samodzielnie, najwyżej będziesz poprawiał. Mi zaczęło brać nadkola w B5 po poszerzaniu maszynką ale dobrze oczyściłem, polakierowałem i już więcej tam nie zaglądałem. Albo oddaj do dobrego lakiernika.
-
zamiennik katalizatora a4 afn
Nie ma problemów z przejściem przeglądu. Jeśli katalizator był zapchany to da się odczuć, że turbo lepiej oddycha a przy okazji pojawi się fajny dzwięk pogwizdywania (nie mający nic wspólnego z gwizdem końcącej się turbiny). Po prostu usłyszysz, że masz turbo.
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Osram Cool Blue Hyper wyglądają tak: A świecą tak: Mam je "w długich". W połączeniu z bix-em świecą rewelacyjnie. Latam już tak kilka miesięcy. Nie ma mowy o żółtej poświacie. Są idealnie białe (tak jak palniki w soczewce o barwie 4800k). Tu porównanie ze zwykłą H7: Jedyny minus jest taki, że w dzień pod pewnym kątem widać niebieską żarówkę.
-
nabijanie okładzin sprzęgła warszawa i okolice
W Warszawie masz Wróbla na ulicy Skoczylasa 10, 150zł za tarczę kevlarową. Tyle, że bez demontażu/pozniejszego montażu.
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
W sprzęgło BRD średnio byś zainwestował przy skrzyni 5. Jakie doładowanie, że taki niuton?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Też tak uważam. Szczególnie teraz kiedy listwy są w kolorze. W tej chwili z przodu Schwarz pakiet a z boku chrom. Albo chrom wokół szyb out albo in na przód. I chrom i czarny jest ok, w sumie nie dziwię się że nie możesz się zdecydować.