Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Tak było ale to komplikuje moje plany wakacyjno - urlopowe bo zamiast byczyć się w Cro będę się bujał z TU. No i na OEM znowu A3 zamiast A4:facepalm:
  2. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Zdjęcie krzywo, dope prosto, wycieraczka też jest krzywo:decayed: Dope było jak kupiłem i zostanie, w końcu to narkotyk:decayed: ---------- Post dopisany 29-07-2014 at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2014 at 17:14 ---------- Się porobiło:whistling: W każdym razie B6 na OEM nie jedzie. I znów zostaje A3
  3. W warunkach drogowych nie udało się shamować finalnego wyniku. Soft bezdymny, doładowanie na poziomie 1.8. Hamowany przy ponad 30 stopniach, Spanky mówi, ze było 31.5 a fis, że 34. Ten setup był jeszcze poprawiany ale tak jak piszę, nie mamy finalnego pomiaru. Na dniach uwalniam wydech i będzie korekta:naughty: dlatego min. odpuściliśmy finalny pomiar.
  4. kozak fota:decayed: Mi też się podoba:kox:
  5. Może nie do śmietnika ale zmiana na RNS-E wskazana. Fajna sztuka Ci się trafiła:naughty:
  6. Do przejścia z 288 na 312 w ASZ potrzebne są: - standardowo tarcze, klocki, plyn - jarzma, których kupienie w dobrej cenie graniczy z cudem (stąd zakup zacisków i jarzm). Przy przejściu z 280mm na 312mm trzeba zmieniać zwrotnice. Z 288 na 312 nie.
  7. W sobotę strojenie, więc wcześniej wymiana filtrów (kupione wcześniej) i oleju (i filtra oleju). Nuuuda, zawsze Motul, zawsze pełny syntetyk:decayed: A także hamulców z przodu na 312mm. Tarcze gładkie Zimmerman, klocki Ferodo Premier, płyn hamulcowy Motul RBF600 Jak zawsze na dzik-a można liczyć
  8. Teraz jest zdecydowanie lepiej:dancing:
  9. Dziś dopiero zaciski i jarzma przyszly, tarcze i klocki beda na poczatku przyszlego tygodnia. W weekend i tak bym nie zamontowal bo ide na wesele:kwasny:
  10. Zadowolona:thumbup1: Nie jestem do końca przekonany do koloru felg. Podobają się głównie dzieciom i dziewczynom:wink: W porównaniu do B6 to ten samochód lata, tyle że nie hamuje - jeszcze.
  11. Życie w 1/2 oszukane. Gwintu nie ma ale są za to inne zmiany Przez te 4 miesiące wpadły: - Wideorejestrator Mio MiVue 358 - - Koło dwumasowe z Sharana BTB - Amarantowe 17" s-line + naklejka pod kolor A3 głównie jeździ dziewczyna:cool: -Dystanse 10mm - Niewycierający się włącznik świateł z Seata - Białe tarcze zegarów S-line - Przerobiona i zespawana z kolektorem turbosprężarka GTB1756VK z 2.7 TDI - dzięki Spanky - Downpipe - Tarcza, docisk, wysprzęglik BTB - Tarcza sprzęgła obita kevlarem - FMIC (projekt, wykonanie by Armi ) Zaślepienie i zaspawanie EGR-a Emblematy s-line pod listwy drzwiowe - Hamulce 312mm na przód (zaciski z jarzmami, tarcze Zimmerman, klocki Ferodo)
  12. Z tego co słyszałem od znajomego, który robił swap na 2.7biT w B5, jest to kwota 5 cyfrowa.
  13. Armi odpowiedział(a) na Maniu. temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Pewnie kupili w kolorze i dlatego piszą, że niemalowana. Poduchy odpaliły? Chyba nie. W sumie do wyklepania była, dużo się nie napracowali.
  14. Armi odpowiedział(a) na Maniu. temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wrzuć na wykop.pl czy coś takiego:whistling:
  15. pierdzielisz. BMM jest bardzo spoko wersją silnikową.. Oczywiście zrobiłem literówkę Chodziło mi o "rozwierconego ASZ-a":wink: czyli właśnie BMM.
  16. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Wróciłem na parę miesięcy w roku:decayed: Taka sytuacja (nie moje wesele): Z racji pogody B6 schowana (dlatego nie ma zdjecia przodu).
  17. Już dawno zamiast 8L byłoby u mnie 8P, ale tam jest silnikowa nędza. Jeśli diesel to BMN:naughty: EOT
  18. Powiedz im już
  19. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Nie zamontowałem jeszcze przycisków. A3 zjadła mi 2 tygodnie życia:kwasny: ---------- Post dopisany 10-07-2014 at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2014 at 08:49 ---------- Zgodnie z panującym na forum trendem, sprzedam moją A4. 40k tak jak stoi:decayed: Oprócz tego, że porezana wygrywa konkurs na Low Lublin. Za co Wszystkim głosującym dziękuję
  20. Tylko nie ledy:kwasny: Młody z drogi miał jedyne akceptowalne ale i samochód był mocno porezany. Oem+ i ledy w lampie to
  21. Zółte zaciski są super do niebieskiego auta:thumbup1:
  22. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Dziękuję
  23. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Stawiam flache na OEM:grin:
  24. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Divisiony, pany, prośba o like-a na fejsbuku, jak wygram to padlina doczeka się profi sesji zdjęciowej: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1523620714527519&set=a.1523350337887890.1073741833.1384934741729451&type=1&theater

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.