Treść opublikowana przez Armi
-
[ALL B5] Audi a4 b5 1.9 oem+ | 19" air-ride | LY1T
Świetnie wygląda ALE to nie jest grill od RS-a, tylko jego podjebka ---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ---------- Tak wygląda oryginalny grill od RS4
-
B6 DIVISION
Co to za firmy? Chętnie się dowiem jak to wygląda.
-
B6 DIVISION
Certyfikat na co? Z tego co wiem to firmy chetnie daja certyfikaty ale ja szyby boczne tylne i tylna...
-
Vectra C GTS 3.2 V6 Automat
Tu nie chodzi o wyzszosc audi czy wyzszosc wykonczenia audi tylko o stwierdzenie faktu. Wnetrze w oplu to tragedia. Nawet gdyby ten samochod byl za darmo to i tak wnetrze bedzie tragedią, cena nie ma nic do rzeczy. ALE zakup jest jak najbardziej zrozumialy. I tego chyba juz nikomu tlumaczyc nie trzeba
-
B6 DIVISION
Podobno nie ma takiej folii bo szyby sa juz fabrycznie dymione(produceni wykorzystuja limit przepuszczalnosci), wiec kazda folia to dodatkowe przyciemnienie. Mi osobiscie podobaja sie przyciemnione wszystkie szyby ale najjasniejsza folia. Zerwanie z przodu a zostawienie ciemnego tylu to taki przedstawiciel handlowy:wink:
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Ja robiłem: w b5, b6, a3. Wszedzie zasada ta sama.
-
Spotkania na drodze
Musti ma granatowego avanta.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Srebrny? ---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ---------- Jak srebrny to Misza86 pewnie:naughty: http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/b5-afn-srebrny-afn-pewnie-niektorym-znany-;-284246/
-
[ALL B5] Audi S4
Zgadzam się - białe bbsy Dobrze jest tak jak jest.
-
SPOTY RADOMSKIE
Daszka ładniejsza:whistling:
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
Nie mogę się doczekać by ją zobaczyć w Bałtowie:naughty: Po cichu myślałem o swapie 2.7 do mojej ex-B5 ale na myśleniu się skończyło.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Przecież do turbo AWX zmiana mapsensora nie ma sensu. Dla hybrydy owszem. Moim zdaniem najlepszy setup dla AFN-a to 11,216,awx - powyżej zaczyna się rzeźbienie:whistling:
-
[B6 AVF] by Edyta
I od razu bezpieczniej:thumbup1:
-
[B6 AVF] Audiczka by kabas: EIBACH -30 mm, BOSE, kiera A6C6, Bixy, 169KM
Też się zastanawiałem nad taka modyfikacja. Dobrze wygląda:thumbup1:
-
B6 DIVISION
Mi też Dev polecał ATE.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Ciężko pomalować felgi na ładny złoty kolor. Ładny - mam na myśli taki, który dobrze wygląda na żywo a nie tylko na (podkręconych w photoshopie) zdjęciach. ---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ---------- Dzięki:kox: Samochód jest jak najbardziej do jazdy na codzień. Min. dlatego zdecydowałem się na zakup 18' a nie 19'. Gwint montuję tylko na 3-4 miesiące bo przerabiałem jazdę na gwincie przez cały rok w B5 i chyba się już z tego wyleczyłem. Są 18' ale opona jest wąska bo 215 i to powoduje, że jeździ się bardzo dobrze - nie rzuca w koleinach. ---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ---------- Dzięki:banan: ---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ---------- Hehe, napatrzyłem się na zdjęcia środka Twojej B6 i pozazdrosciłem:naughty:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Samochód się maluje, felgi wracają do oryginalnej srebrnej barwy a człowiek siedzi na forum i głupieje:decayed: Przeglądając galerię aut z Divisionu, uznałem że trzeba odmienić wnętrze mojej B6 i tak wpadła kierownica z MF S-line z B8 (dzięki Siemian). Po głowie chodziła mi kierownica od TT czy RS4 (ze ściętym dołem) ale uznałem, że może być zbyt futurystyczna do wnętrza mojej B6. Poszedłem, więc w klasykę i pewniaka zarazem:decayed:
-
Halogeny - jako doświetlenie zakrętów
Mój moduł na to nie pozwala:kwasny: doświetlanie działa tylko przy włączonym kierunkowskazie.
-
Halogeny - jako doświetlenie zakrętów
Mam u siebie moduł z Cube electronics - min. doświetlanie zakrętów halogenami. Oprócz tego, że po około 5 sekundach od wrzucenia kierunkowskazu zapala się halogen nie ma w tym nic ciekawego. Ot taki bajer. W B6 nie ma halogenów skrętnych, szału nie będzie. Z powyższymi żarówkami nie miałem do czynienia, u mnie są zwykłe halogenowe.
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Fajne auto, zawsze robiło robotę IMO poprzednie felgi były lepsze ale jeszcze wszystko przed Tobą. Dobrze, że chociaż niektóre zmodyfikowane auta trafiają w dobre ręce:kox:
-
Vectra C GTS 3.2 V6 Automat
Nie ma mowy, środek w oplu to dramat. Jak wyciosany z drewna. A manetki kierunkowskazów? Nie wiem kto to wymyślił. Nawet moja mama, powiedziała, że w moim starym audi był ładniejszy środek niż w nowszej vectrze:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
Jak chcesz to mam na mailu wzor do obrysow (wysylalem kilkunastu osobom:P), drukujesz, wycinasz folie na wymiar, naklejasz i Ameryka:naughty:
-
czarne LED na tył
Mozna kupic z fabrycznie przyciemnionym paskiem ale sa a) drozsze trudnodostepne. Na zdjeciu jest folia.
-
Vectra C GTS 3.2 V6 Automat
chciałbyś taką, co ? Letko sie wie :grin: na trasie ludzie fajnie reagują jeszcze na taką vectre jak widzą w lusterku... jeszcze na dodatek z batem na dachu :decayed: Moj brat ma srebrna, tak jak okoliczni policjanci - jest jazda:naughty:
-
Vectra C GTS 3.2 V6 Automat
Z zewnątrz bije na głowę B5, w środku hmm no taki opel. Moim zdaniem zmiana na plus:thumbup1: