Treść opublikowana przez Armi
-
Spotkania na drodze
Przed chwila na wylocie z Lublina - granatowy avant B7 na LKS/LKR z ramkami klubowymi:naughty:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nowe samochody nie sa takie poobijane, hmm chyba, ze spadly z lawety w czasie transportu:wink: Będę na 11.
-
B6 DIVISION
Tu trzeba zachować zimną krew jak już się robi takie głupoty Jak ktoś nie widział, moje wcześniejsze nagranie... Widziałem w jakiejś kompilacji z cyklu Polskie drogi. Nic tylko pojechać za kierowcą i p.... porozmawiać, pokazując filmik.
-
B6 DIVISION
I ode mnie 100 lat (spóźnione )
-
B6 DIVISION
Dzięki Tak mi się właśnie wydawało bo ramka jest w sumie ładnie wpasowana ale nie leży idealnie.
-
B6 DIVISION
To ja już nie wiem jaką ja mam:facepalm:
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Seria paskudna to prawda. B5 tak nie wyreza, nawet wnętrze z RS4 B5 nie przebije lekko ruszonego B6. Zresztą jak ktoś wsiądzie do B6 z RNS-e i spytasz go który to rocznik auta to padnie odpowiedź ~2007/2008 a to o czymś to świadczy. Wnętrze B6 jest
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Ja listwy wewnętrzne. Chyba przemaluje moje białe na czarne:slina: Niech ktoś powie, że B6/B7 jest brzydkie w środku:whistling: (słyszałem takie opinie - że jakość wykonania środka jest względem B5 i raczej nie chodziło o wycierające się plastiki na pokrętłach).
-
Przejechane kilometry i czas po chipie
U mnie A3 jeździ codziennie (mam na myśli każdy wyjazd) 100km po trasie z nogą w podłodze - wyprzedzanie, dynamiczna jazda ale bez akcji typu 180km/h przez x km i ma już 40k km przejechane po chipie. Zero problemów. 1.9 ASZ 130->178KM Zdrowa sztuka jak widać. Zdrowa pojeździ. Chip do niesprawnego = wydatki.
-
[B5 ADP] Zielony Kaktus - obecnie na zimowo
Z daleka te kołpaki wyglądają jak felgi, ja bym je chyba jednak zostawił.
-
[B6 AVJ] czarne 1.8T by Barto89
Lepiej żeby odpadły:jezyk:
-
B6 DIVISION
O tak: ---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ---------- Na czarnym nic nie widac:facepalm:
-
Spoty Puławskie
Większość będzie oblewać na rondzie turbinowym:tongue4:
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Właśnie piszę, już dobrze wygląda ale dopiero lakierowanie daje mega efekt:naughty: Będziesz w niedzielę na WOŚP pod zamkiem w Lublinie?
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Folia to folia a lakier to lakier. Jest różnica w dotyku, trwałości i wyglądzie. Folia z czasem zachodzi. Miałem w B5 folię, w B6 listwy są polakierowane. Dlatego polecam lakierowanie listew.
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
Jak z moca nic się nie zdziała to niech chociaż dobrze wygląda:banan:
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Jest lepiej ale najlepiej by było gdybyś je pomalował
-
[ALL B5] Audi S4
Czarny znaczek dobry jest:naughty:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Spoko. Lepsza niż AWX a wcale nie grosza niż BRD bo na pewno wstawać będzie lepiej:naughty: Tylko przed strojeniem zmień mapsensor, bez zmiany ta hybryda nie dmuchnie więcej niż AWX, więc nie wykorzystasz jej potencjału.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Spytałeś czy chodzi o OC czy AC? Przy AC trzeba opisać modyfikacje (sam tak robiłem) jesli chce się w razie zdarzenia uzyskac odszkodowanie. AC jest dla nas. OC jest dla kogos. Na jakie artykuły prawne powołało się PZU? Bez artykułow ich opinia jesf tylko opinią, tak jak pisałem to Kodeks Cywilny reguluje zasady wypłaty odszkodowań. Oczywistym jest, ze TU nie chce dawac kasy. To nie instytucja charytatywna, to firmy, ktore czerpia ogromne zyski z nieswiadomych swoich praw ubezpieczonych. Akurat mam kontakt do osoby w pewnym TU i wiem jak to wygląda od środka. TU mają pole do manewru z odmową wypłaty należnych odszkodowań dzięki zapisowi w KC mowiacym, ze poszkodowany nie moze sie wzbogacic dzieki odszkodowaniu czyli nie moze dostac wiecej niz wymagala by tego naprawa. To taka furtka. TU przedstawia taka opinie(ze jesli da wiecej to sie wzbogacisz), jesli twierdzisz inaczej, to Ty masz za zadanie to udowodnic. Czasem mailowo poprzez odwolanie a czasem na drodze sadowej. Ale biorac pod uwage, ze odwoluje sie malo kto a do sadu ida jednostki to TU robia co chca. Jestem pewien, ze gdybyś wstawił samochod do ASO na naprawe, to ASO zaplacili by bezproblemowo duzo wieksze $ (znika furtka mowiaca o potencjalnym wzbogaceniu).
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
i o to chodzi, nie chodzi o AC OC czy cokolwiek, nie ma sladu nigdzie o tym ze cos dokladales warosciowego do auta to jak chcesz to odzyskac. Co innego jak Twoj ubezpieczyciel podbije ci stempel pod modami, ze ona sa ze kosztuja i sa brane pod uwage jako jednosc z autem. Nic nie trzeba nigdzie zgłaszać, fotografować czy zbierać paragonów. Od tego jest rzeczoznawca. Jeśli czegoś nie uwzględnia to się go prosi o kolejną wycenę. Gdzie w KC jest zapis o koniecznosci udokumentowania zmian? Nie ma. Jesli TU nie uznaje jakiegoś elementu to wtedy możemy powołać innego niezależnego rzeczoznawcę. I to jego opinia liczy się bardziej niż jakieś faktury czy zdjęcia.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
dodam ze juz kiedys miałem kolizje z lublinkiem na parkingu, koleś cofajac zachaczył belką za przedni zderzak wyrwał go uszkadzajac mi FMIC, ubezpieczyciel nie wycenił mi tego elementu, na pytanie czemu to nie jest brane pod uwage, ponieważ nie mam tego fabrycznie w aucie i nie zostało to w jakiolwiek sposób zgłoszone u swojego ubezpieczyciela, wiem mógłbym sie tłuc po sądach, ale czy jest sens skoro nie mam na to zadnych paragonów, faktur poza dokumentacją fotograficzną? moim zdaniem walka z wiatrakami o zbyt małą stawke:whistling: Modyfikacje zgłasza się tylko do AC by podwyższyć wartość auta. Naprawiając auto z AC wypłata opiera się na OWU i zgłoszonym wyposażeniu dodatkowym/modyfikacjach. Z OC na KC. Jeśli chodzi o fmic-a to ubezpieczalnia puściła standardowy bełkot. Powinieneś otrzymać odszkodowanie za fmic i to nie jest mała kwota. Naprawa z OC. Przywrócenie stanu sprzed zdarzenia. Nie musisz mieć paragonów.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kowi coś ostatnio przekręcasz. Chodziło o gościa z filmiku czy jest na forum a nie czy majudj jest na forum:decayed:
-
[ALL B5] Audi S4
Przepisy w kwestii gaśnic są nie jasne bo gaśnica ma być, ma być sprawna i ma być w łatwo dostępnym miejscu. Ale czy legalizacja jest potwierdzeniem, że gaśnica jest sprawna? Czy 5 -letnia gwaranacja producenta to potwierdzenie, że gaśnica jest sprawna? Dzień po gwarancji jest już niesprawna? Czy policjant jest osobą, która może to sprawdzić? No właśnie to są te niejasności. Kończę Off-topic z mojej strony:embarrassed: Ooo Gracjan, czy Twoja biała gaśnica jest sprawna?
-
[ALL B5] Audi S4
To nie ja ustalam prawo:whistling: ,które jest pełne paradoksów. Kolejny paradoks, jeden z moich ulubionych to gaśnica i przyjmowanie mandatów za brak podbitej legalizacji. Jest obowiązek posiadania sprawnej gaśnicy ale nigdzie nie ma słowa o jej legalizacji. Mimo to policja wystawia mandaty a ludzie je przyjmują. Tak jak pisałem w innym wątku, prawo mamy jakie mamy dlatego warto je znać zamiast się bulwersować