Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na kolegach z forum:whistling: Dla mnie to chamstwo, dla innych norma. Ważne, że stówka czy dwie do przodu.
  2. To nie miałeś informacji od mechanika co jest do wymiany? Oddałeś na wymianę szyby, a wymienił znacznie więcej? Nie pytałeś o koszty gdy samochód stał miesiąc u mechanika? Na bogato. Mi kiedyś wymienili przez pomyłkę prócz łożyska, łącznik stablizatora. Zrobiłem małą awanturę, że przyjechałem na wymianę łożyska a bez informacji i mojej zgody wymieniono łącznik stabilizatora:whistling: Przeprosili. Dostałem rabat, nie policzyli za robociznę itd. To były psie pieniądze ale sprzeciwiłem się dla zasady. Jak można tak się dawać hmm zrobić w balona?
  3. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Które nie raz się zdarzało:whistling: I co ciekawsze obrońców było więcej niż osób, które uważały to za chamstwo. ---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ---------- Na tym forum są ludzie, którzy przez pół dnia śledzą allegro by kupić tanio a na forum opchnąć drożej. Gdy miałem B5 to co jakiś czas wychodziła taka akcja na battalionie, ktoś wkleił link, za chwile towar szedł a później był w dziale sprzedam. Drożej, a sprzedający nie krył się z tym, że kupił na handel na forum.
  4. Dynomet:whistling:
  5. Odpowiedzialem na pytanie: tuner z hamownia za 600zl. Jak z nim gadalem o 2.5 to nie byl zbyt chetny do ich chipowania ale moze od tego czasu cos sie zmienilo. ---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ---------- Kudłaty ale w starszych AFNach tez trzeba dlubac w kompie przy programie.
  6. Zagadaj ze Spanky-m
  7. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Chyba nie, dą na zimę. Trochę żałuję, że sprzedałem moje czerwone 16" razem z B5 ale tak chciał nowy właściciel. B6 wyglądała śmiesznie na czerwonych felgach, w sam raz na zimę
  8. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Specjalne, mega twarde odboje do gwintu:naughty: ---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ---------- Teraz na aucie mam 16". 19" będą na wiosnę, już postanowione.
  9. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    8 zł sztuka. Wysokość 7cm, średnica ~2,5cm (większy otwór) oraz ~1,7cm (mniejszy).
  10. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Kolejny element układanki:whistling: Odwiedziłem sklep z częściami do maszyn rolniczych i kupiłem znane na Battalionie B5 - "bycze jaja" do gwintu:decayed: Oczywiście, nie obyło się bez pomocy dwóch Andrzejów Ryjów: Kowiego87 i Mrogala
  11. Z kolcami:wink: Poza tym fajna sztuka:naughty:
  12. Przybywa A4 w lubelskim:naughty:
  13. To ori siatka? Czy jakaś uniwersalna? Wygląda spoko:thumbup1: Nie znam się (jeszcze), wybacz:glupek2:
  14. Dziwne te a3-club co sie spytam o jakąs podpowiedz to traktują to jako SPAM nie ma co sie dziwic ze sa Negatywne opinie o nich A3-club.net jest bardzo specyficzne. Tam nawet w wątku o danym aucie może wpaść moderator i napisać koniec ze spamem. Poza tym wszystko czego nie wypuściła fabryka jest be:decayed: Ale ludzie poza forum są spoko. Ludzie lepsi niż atmosfera na forum. No i moja B5 tam się sprzedała:naughty: Trzeba przywyknąć.
  15. Owe pisdy, nie trzymają odległości. Sami nie wyprzedzą a i innym nie dadzą. Jeszcze gdy ktoś zacznie wyprzedzać to i oni przyśpieszą by po chwili:rant: , że ktoś im się wciął. To samo. Drogowy egoizm. ---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ---------- Dodałem przykład "z życia" by nie być gołosłownym:wink: A ty co masz do dodania?
  16. Co roku to samo:whistling: Zima zaskoczyła kierowców: "Jechaliśmy 2,5 godziny. Zwykle zajmuje to 10 minut" - TVN24
  17. Będzie co rezać Gratulacje:banan:
  18. Armi odpowiedział(a) na KikiTBG temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jak za darmo to opraw w ramkę i powieś na ścianie:wink: Do B5 szkoda montować - nie ma poduszki.
  19. Brać kasę z OC sprawcy:whistling:, nie baw się w żadne gość zapłaci. Nie warto.
  20. Już widzę jak będzie nim jeździł dożywotnio:whistling: Jak ktoś chce jeździć to niech jeździ ale niech poinformuje kupca. W cywilizowanych krajach zatajenie takich napraw podchodzi pod paragraf. A u nas: powie, że nie wiedział i jest czysty.
  21. To, że prostują to nie znaczy, że mądrze takimi jeździć. Zresztą, prostujący takimi składakami nie jeżdżą tylko "pchają je do żyda". Niech ktoś jeździ. O czymś to świadczy:kwasny:
  22. Żadne ledowe paski w zderzak nie będą wyglądały dobrze. Jak dzienne to moduł DRL i ledowa żarówka H7 jak u Harrego (i u mnie:decayed:)
  23. Od kilkut lat nowym właścicielem jest Sqizzy:whistling:
  24. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Zebrałem kilka zdjęć rodzinnego kombi z zakończenia sezonu 2013 na Torze Lublin:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.