Treść opublikowana przez Armi
-
B6 DIVISION
Na kolegach z forum:whistling: Dla mnie to chamstwo, dla innych norma. Ważne, że stówka czy dwie do przodu.
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
To nie miałeś informacji od mechanika co jest do wymiany? Oddałeś na wymianę szyby, a wymienił znacznie więcej? Nie pytałeś o koszty gdy samochód stał miesiąc u mechanika? Na bogato. Mi kiedyś wymienili przez pomyłkę prócz łożyska, łącznik stablizatora. Zrobiłem małą awanturę, że przyjechałem na wymianę łożyska a bez informacji i mojej zgody wymieniono łącznik stabilizatora:whistling: Przeprosili. Dostałem rabat, nie policzyli za robociznę itd. To były psie pieniądze ale sprzeciwiłem się dla zasady. Jak można tak się dawać hmm zrobić w balona?
-
B6 DIVISION
Które nie raz się zdarzało:whistling: I co ciekawsze obrońców było więcej niż osób, które uważały to za chamstwo. ---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ---------- Na tym forum są ludzie, którzy przez pół dnia śledzą allegro by kupić tanio a na forum opchnąć drożej. Gdy miałem B5 to co jakiś czas wychodziła taka akcja na battalionie, ktoś wkleił link, za chwile towar szedł a później był w dziale sprzedam. Drożej, a sprzedający nie krył się z tym, że kupił na handel na forum.
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Dynomet:whistling:
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Odpowiedzialem na pytanie: tuner z hamownia za 600zl. Jak z nim gadalem o 2.5 to nie byl zbyt chetny do ich chipowania ale moze od tego czasu cos sie zmienilo. ---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ---------- Kudłaty ale w starszych AFNach tez trzeba dlubac w kompie przy programie.
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Zagadaj ze Spanky-m
-
B6 by Armi - sesja s.25
Chyba nie, dą na zimę. Trochę żałuję, że sprzedałem moje czerwone 16" razem z B5 ale tak chciał nowy właściciel. B6 wyglądała śmiesznie na czerwonych felgach, w sam raz na zimę
-
B6 by Armi - sesja s.25
Specjalne, mega twarde odboje do gwintu:naughty: ---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ---------- Teraz na aucie mam 16". 19" będą na wiosnę, już postanowione.
-
B6 by Armi - sesja s.25
8 zł sztuka. Wysokość 7cm, średnica ~2,5cm (większy otwór) oraz ~1,7cm (mniejszy).
-
B6 by Armi - sesja s.25
Kolejny element układanki:whistling: Odwiedziłem sklep z częściami do maszyn rolniczych i kupiłem znane na Battalionie B5 - "bycze jaja" do gwintu:decayed: Oczywiście, nie obyło się bez pomocy dwóch Andrzejów Ryjów: Kowiego87 i Mrogala
-
AWX Schwarzmetalic Avant.
Z kolcami:wink: Poza tym fajna sztuka:naughty:
-
[B5 AGA] v6 quattro LZ5K
Przybywa A4 w lubelskim:naughty:
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Dzięki
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
To ori siatka? Czy jakaś uniwersalna? Wygląda spoko:thumbup1: Nie znam się (jeszcze), wybacz:glupek2:
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Dziwne te a3-club co sie spytam o jakąs podpowiedz to traktują to jako SPAM nie ma co sie dziwic ze sa Negatywne opinie o nich A3-club.net jest bardzo specyficzne. Tam nawet w wątku o danym aucie może wpaść moderator i napisać koniec ze spamem. Poza tym wszystko czego nie wypuściła fabryka jest be:decayed: Ale ludzie poza forum są spoko. Ludzie lepsi niż atmosfera na forum. No i moja B5 tam się sprzedała:naughty: Trzeba przywyknąć.
-
Zmieniliście już opony ?
Owe pisdy, nie trzymają odległości. Sami nie wyprzedzą a i innym nie dadzą. Jeszcze gdy ktoś zacznie wyprzedzać to i oni przyśpieszą by po chwili:rant: , że ktoś im się wciął. To samo. Drogowy egoizm. ---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ---------- Dodałem przykład "z życia" by nie być gołosłownym:wink: A ty co masz do dodania?
-
Zmieniliście już opony ?
Co roku to samo:whistling: Zima zaskoczyła kierowców: "Jechaliśmy 2,5 godziny. Zwykle zajmuje to 10 minut" - TVN24
-
[B6 AVF] Czarne A4 Avant 1.9TDI S-line RNS-E itp modzimy ;P
Będzie co rezać Gratulacje:banan:
-
A4 B5 [Kiki]
Jak za darmo to opraw w ramkę i powieś na ścianie:wink: Do B5 szkoda montować - nie ma poduszki.
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
Brać kasę z OC sprawcy:whistling:, nie baw się w żadne gość zapłaci. Nie warto.
-
Audi A4 B5 '98 1.8 LPG - naprawa po wypadku
Już widzę jak będzie nim jeździł dożywotnio:whistling: Jak ktoś chce jeździć to niech jeździ ale niech poinformuje kupca. W cywilizowanych krajach zatajenie takich napraw podchodzi pod paragraf. A u nas: powie, że nie wiedział i jest czysty.
-
Audi A4 B5 '98 1.8 LPG - naprawa po wypadku
To, że prostują to nie znaczy, że mądrze takimi jeździć. Zresztą, prostujący takimi składakami nie jeżdżą tylko "pchają je do żyda". Niech ktoś jeździ. O czymś to świadczy:kwasny:
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Żadne ledowe paski w zderzak nie będą wyglądały dobrze. Jak dzienne to moduł DRL i ledowa żarówka H7 jak u Harrego (i u mnie:decayed:)
-
[B5 AHU]!!! CZARNA PERŁA "DAJZEL" były mcmowóz !!!
Od kilkut lat nowym właścicielem jest Sqizzy:whistling:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Zebrałem kilka zdjęć rodzinnego kombi z zakończenia sezonu 2013 na Torze Lublin:wink: