Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Daleko troche. Pozatym na tym MOP 2 to w połowie drogi od LBN ryk i Puław. Na nasza wioske nie wchodzisz wiec w połowie drogi możesz byc organizatorem równie dobrze jak ja Moge objąć patronat nad imprezą Jestem za:grin: Wreszcie zobaczę Twoje 2.5:naughty:
  2. Nie odkleja się. Naklejasz raz, dobrze dociętą folię do lamp i z odległości większej niż pół metra ciężko jest dojrzeć, że to folia.
  3. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Moja od 4 miesięcy:decayed:
  4. Siema:hi: Tylko nie pij przy tym za dużo (wiesz czego)
  5. Armi odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Gleby, ten samochód musi mieć glebę Ogólnie, zapowiada się ciekawie:naughty:
  6. Nie będzie. Tam czasem nie ma miejsca na jedno auto a co dopiero na spot. ---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ---------- Dla mnie bez różnicy - może być i Lublin. Nie mam limitu km na spot.
  7. Kupuj używkę, to nie są duże koszty w porównaniu do remontu.
  8. na awx bo jest P&P
  9. Mi też, wybrałbym inny kolor ale zawsze to lepsze niż zwykła czarna stalówka.
  10. Niestety, muszę się zgodzić podróbka grilla RS wygląda słabo (siatka jest tak jakby zapadnięta). Moim zdaniem, lepszym i tańszym wyjsciem byloby pomalowanie ramki seryjnego, nawet przedliftowego grilla na czarno i "polowanie" na ori grill od esy czy rsa, ktore da sie kupić w podobnej cenie co fake. Ale co kto lubi:wink:
  11. Najlepsze recaro jakie można mieć w B5. Rewelacja:kox:
  12. Cristoforo:hi: Twoja B5 była świetna i mega zadbana, B6 zapowiada się równie ciekawie:naughty:
  13. Fajnie piszecie, jak się dba tak się ma. Tylko, że to dbanie nie polega na głaskaniu silnika tylko na $$$, którą się do niego dokłada.
  14. Armi odpowiedział(a) na streetrace temat w Audi A4/S4 B6
    Gratulacje. Chociaż nie powiem, miałem nadzieję, że może jeszcze ją zobaczę w Radomiu:wink:
  15. Dobrze wygląda:naughty:
  16. Szprychy ładniejsze niż OEM-owe białe:whistling:
  17. Armi odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Świetnie:banan:, też tak chciałem ale do daily car Ragga odradził.
  18. Moc da więcej frajdy:whistling:
  19. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Będzie podobnie a nawet lepiej bo ją obniżę
  20. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Moje BIX-y nie są od Gwertego. Czester je robił. Na razie jestem na etapie - kupię sprężyny a nie gwint ale zobaczymy
  21. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Gwerty wrzuci obrysy a uszczelnienie przy okazji. 50zł obrysy, 100zł robocina + wysyłka.
  22. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Oj brakuje felgi i gleby w sumie też Prawdopodobnie przyszła felga jest widoczna na A6 z lewej strony: Opona 205/40, minimalny naciąg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.