Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    U Kristofa daje radę to i tutaj będzie:wink:
  2. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Koło odjechało na B5. W sobotę zakończenie sezonu:decayed: Na wiosnę o kole się pomyśli. Tymczasem, obrysy gotowe. I na aucie. Postojówka się spaliła:facepalm:
  3. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Kupiłem parę gratów: - tablice na zloty -Kratka s-line do zderzaka bo na starą aż żal patrzeć Wpadło diodowe podświetlanie tablicy rejestracyjnej i jeszcze zapowiedź
  4. Daje radę na -35 i 19" - jestem w szoku jak dobrze. Chyba się skuszę na takie sprężyny ale do 18". Co do RNS-E to
  5. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Mam-ów nie będzie na 100%. Najprawdopodobniej wpadną RS4 B7 ale to już plan na wiosnę.
  6. Armi odpowiedział(a) na mas0n temat w Audi A6/S6/RS6
    Silnik legenda + Q + czerwony lakier = można poszaleć
  7. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Bo takiej nie ma, chodziło mi o GTB17. Literówka. Coś takiego: - A4 AVF Quattro + GTB1756VK - 199PS / 413 Nm by Spanky • .: AUDI KLUB POLSKA :. •. ---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ---------- Dzięki, szczerze mówiąc to jeszcze się tym autem nie nacieszyłem. Mam go 3 miesiące i za każdym razem jak wsiadam to mam banana na twarzy.
  8. Auto znane i lubiane:decayed:. Po zdjęciach widać, że dobrze trafiło czytaj w Twoje ręce. Mam nadzieję, że kiedyś moja ex B5 doczeka się takiej sesji:beksa:
  9. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Pakiet mocy to zasluga pierwszego wlaściciela. Sa 193KM/385Nm. Podobno takie bylo zyczenie czytaj lajtowy program. Zupelnie inne odczucia niz w B5 FWD z podobna moca. Za jakis czas wpadnie GTB19 i korekta bo to co jest mi nie wystarcza.
  10. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miałem podobnie. Spróbuj rozwiercic łepek, wyciagnac lampke a reszte wyciagnac kombinerkami.
  11. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za taka kase to kazdy by wzial. Powoli mi sie zmienia. Nie chce gwintu - na zimę. Na lato może:grin:
  12. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziękuję Wszystkim za odpowiedzi. Szkoda bo myślałem, że w miarę tanio kupię gwint.
  13. Ten avant jest niesamowite. Zdjęcie tyłu miażdży system:whistling:
  14. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    KW V1 INOX - technicznie podobno pasuje, tyle że siądzie bardziej niż powinno bo kategoria wagowa sprężyn jest inna.
  15. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Mam możliwość kupna gwintu do avanta ale bez Q:whistling: Podejdzie? Jest sens się w coś takiego pchać?
  16. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szybkie pytanie czy gwint do avanta B6 ale bez Q podejdzie do Q?
  17. Te które masz obecnie pasują idealnie. Ciekawe jak będą wyglądały nowe:whistling: Niedługo będę częstym gościem na Targówku:beer:tak btw
  18. Do obrysów nie musisz zmieniać oprawek, wystarczą Ci te żarówki: ŻARÓWKA ŻARÓWKI DWUWŁÓKNOWA POMARAŃCZOWA 1 py21/5w (3518869588) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Odnośnie pomarańczowej folii to dziś zamówiłem do B6, jeśli okaże się ok to Ci podeślę link.
  19. Dla mnie to jeszcze koza:decayed: Tylne lampy ledowe są spoko ale jak już kupiłeś polifty to szkoda zmieniać. Kierunki w błotnikach na białe, końcówki wydechu jak pół forum i jest git:naughty:
  20. Armi odpowiedział(a) na steri temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/audi-s4-b5-2-7-bit-avant-igielka-ful-wypasie-282699/ - kolega Gruszka ---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ---------- Jak każda eska - piękna:slina:
  21. Przemots, pisał że jakiś passat go wyprzedził
  22. Wszystko przed Tobą
  23. Pierdoły. Jak mam być szczery to: 1) Lakier - tu wygląda na zaniedbany a przecież jest świeżo po malowaniu, jest w łaty albo HDR tak wyciągnięty 2)czerwony pasek na felgach:thumbdown: 3)progi średnio spasowane 4)coś jest nie tak ze słupkiem ? 5)opony. Oceniając po zdjęciach - pomodzony ale zaniedbany. Poprawisz i Medzikos będzie miał konkurencję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.