Treść opublikowana przez Armi
-
B6 by Armi - sesja s.25
U Kristofa daje radę to i tutaj będzie:wink:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Koło odjechało na B5. W sobotę zakończenie sezonu:decayed: Na wiosnę o kole się pomyśli. Tymczasem, obrysy gotowe. I na aucie. Postojówka się spaliła:facepalm:
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Widzę, że się udało:naughty:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Kupiłem parę gratów: - tablice na zloty -Kratka s-line do zderzaka bo na starą aż żal patrzeć Wpadło diodowe podświetlanie tablicy rejestracyjnej i jeszcze zapowiedź
-
[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
Daje radę na -35 i 19" - jestem w szoku jak dobrze. Chyba się skuszę na takie sprężyny ale do 18". Co do RNS-E to
-
B6 by Armi - sesja s.25
Mam-ów nie będzie na 100%. Najprawdopodobniej wpadną RS4 B7 ale to już plan na wiosnę.
-
[A6 AEL] w quattro
Silnik legenda + Q + czerwony lakier = można poszaleć
-
B6 by Armi - sesja s.25
Bo takiej nie ma, chodziło mi o GTB17. Literówka. Coś takiego: - A4 AVF Quattro + GTB1756VK - 199PS / 413 Nm by Spanky • .: AUDI KLUB POLSKA :. •. ---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ---------- Dzięki, szczerze mówiąc to jeszcze się tym autem nie nacieszyłem. Mam go 3 miesiące i za każdym razem jak wsiadam to mam banana na twarzy.
-
"Fake RS4" by Artek
Auto znane i lubiane:decayed:. Po zdjęciach widać, że dobrze trafiło czytaj w Twoje ręce. Mam nadzieję, że kiedyś moja ex B5 doczeka się takiej sesji:beksa:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Pakiet mocy to zasluga pierwszego wlaściciela. Sa 193KM/385Nm. Podobno takie bylo zyczenie czytaj lajtowy program. Zupelnie inne odczucia niz w B5 FWD z podobna moca. Za jakis czas wpadnie GTB19 i korekta bo to co jest mi nie wystarcza.
-
B6 DIVISION
Miałem podobnie. Spróbuj rozwiercic łepek, wyciagnac lampke a reszte wyciagnac kombinerkami.
-
B6 DIVISION
Za taka kase to kazdy by wzial. Powoli mi sie zmienia. Nie chce gwintu - na zimę. Na lato może:grin:
-
B6 DIVISION
Dziękuję Wszystkim za odpowiedzi. Szkoda bo myślałem, że w miarę tanio kupię gwint.
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Ten avant jest niesamowite. Zdjęcie tyłu miażdży system:whistling:
-
B6 DIVISION
KW V1 INOX - technicznie podobno pasuje, tyle że siądzie bardziej niż powinno bo kategoria wagowa sprężyn jest inna.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Mam możliwość kupna gwintu do avanta ale bez Q:whistling: Podejdzie? Jest sens się w coś takiego pchać?
-
B6 DIVISION
Szybkie pytanie czy gwint do avanta B6 ale bez Q podejdzie do Q?
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Te które masz obecnie pasują idealnie. Ciekawe jak będą wyglądały nowe:whistling: Niedługo będę częstym gościem na Targówku:beer:tak btw
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Do obrysów nie musisz zmieniać oprawek, wystarczą Ci te żarówki: ŻARÓWKA ŻARÓWKI DWUWŁÓKNOWA POMARAŃCZOWA 1 py21/5w (3518869588) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Odnośnie pomarańczowej folii to dziś zamówiłem do B6, jeśli okaże się ok to Ci podeślę link.
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
Dla mnie to jeszcze koza:decayed: Tylne lampy ledowe są spoko ale jak już kupiłeś polifty to szkoda zmieniać. Kierunki w błotnikach na białe, końcówki wydechu jak pół forum i jest git:naughty:
-
[B5 AGB] by Steri
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/audi-s4-b5-2-7-bit-avant-igielka-ful-wypasie-282699/ - kolega Gruszka ---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ---------- Jak każda eska - piękna:slina:
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
Świetna jest
-
Spotkania na drodze
Przemots, pisał że jakiś passat go wyprzedził
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Wszystko przed Tobą
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
Pierdoły. Jak mam być szczery to: 1) Lakier - tu wygląda na zaniedbany a przecież jest świeżo po malowaniu, jest w łaty albo HDR tak wyciągnięty 2)czerwony pasek na felgach:thumbdown: 3)progi średnio spasowane 4)coś jest nie tak ze słupkiem ? 5)opony. Oceniając po zdjęciach - pomodzony ale zaniedbany. Poprawisz i Medzikos będzie miał konkurencję