Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Armi odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wypatrujcie mojej ex- B5, będzie jeździć po ulicach Radomia:cool:
  2. Armi odpowiedział(a) na michu93 temat w Audi A3/S3/RS3
    A3 są ok, to bardzo wdzięczne auta. Zwinne, zwrotne a po chipie całkiem szybkie (masa robi swoje). Szkoda, że na OEM+ w Ostrowie nie byłeś - byłaby czwarta A3:naughty:
  3. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Koło będzie dobre, cała zima na szukanie. Prosiaki odjechały na B5.
  4. Jedna jest ok:thumbup1:
  5. Jest wizualnie starsza ale czy brzydsza? Raczej nie.
  6. Była. W sumie to dopiero teraz do mnie to dociera. Pierwszy samochód, masa wspomnień ale idzie nowe
  7. Nic nie trzeba kombinować, grille są P&P. Został mi chyba gdzieś przedliftowy grill, pomalowany na czarno . Mógłbym Ci go tanio sprzedać ale lepszym wyjściem będzie polift, nowszy to nowszy. Jeśli chodzi o lampy to można chyba odłączyć ringi (chociaż, na zdjęciu nie widzę by świeciły). Soczewka jest, zmienić żarniki na przyzwoitą barwę i git. Forum jest jakie jest, wiele osób zostało skrytykowanych na początku i albo znikali z forum albo się ogarniali. Myślę, że w Twoim przypadku będzie to drugie. Tym bardziej, że aż takiej tragedii nie ma. 2 lub 3 rzeczy do zmiany z przodu i masz auto, które się wyróżnia ale w pozytywny sposób.
  8. Naprawdę nie widzisz różnicy? Przedlift - Polift Wizualnie główna różnica to airbag.
  9. Obie poszły. Takie było życzenie klienta. Człowiek ogarnięty, pewnie na niejeden zlot/spot zawita.
  10. Może jeszcze będę ją widywał bo aż tak daleko nie odjechała - WR:whistling: ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ---------- Miałeś rację
  11. Nie. Kto wie może nowy właściciel założy konto u nas:wink:
  12. To było piękne 5 lat z B5:giveheart: Dziękuję za pomoc i za opinie te dobre i te złe. Sprzedana.
  13. Jeszcze moga byc z niego ludzie. Auto jak najbardziej do wyprowadzenia. Znaczek 1.6 do poprawy albo out. Przód makabra - na poczatek bra i grill do wywalenia. Hid 8000k to lep na młodocianych lanserów. Oni lgną do niebieskich świateł Zmienisz na 4300-5000 to i ozdoba choinkowa w zderzaku nie bedzie potrzebna - widocznosc sie poprawi, policja sie przestanie czepiac ale stracisz respekt u młodych gniewnych pod remiza:wink: Na plus zdecydowanie gleba i felgi:kox:
  14. Zwyczajna pomaranczowa folia do lamp z allegro.
  15. Dobre ale co kto lubi, tu masz P&P. Samemu można to zdecydowanie taniej ogarnąć. Mnie fmic z dolotem z kwasu wyniósł 500zł ze wszystkim (robocizna moja, spawanie zlecałem). Zależy - chce Ci się bawić? Masz czas, miejsce? Jeśli nie - kupuj gotowca.
  16. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Kupiłem po regeneracji, przy mnie sprawdzona na maszynie. Rok gwarancji. Jestem zadowolony.
  17. IMO jedna z ładniejszych OEM-owych felg. Szczególnie 18":whistling:
  18. Jedziesz za rok? Mi od samego patrzenia na Twoje zdjęcia chce się wrócić tam za rok
  19. W Bośni i Hercegowinie królują stare mercedesy. Jadąc z Makarskiej do Mostaru, widziałem więcej starych mercedesów niż w Polsce przez cały rok:decayed:
  20. Allegro - folia stickerbomb
  21. Mam sentyment do tych felg:grin: Idealnie pasują do czarnego sedana:giveheart:
  22. no az dziw bierze ze Ty jakos funkcjonujesz tyle pavilonu zjesc no cos pomysle moze w rozmiarze USA w ago zamowie na zamowienie dzieki za opinie kupuj B5 jakies Nie jakieś tylko moje:decayed: sedan:naughty:
  23. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Już jest:grin: Skoro temat się ożywił to napiszę tylko, że wymieniłem jedną pompkę teraz korekcje są idealne:naughty:
  24. Świetnie wygląda:kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.