Treść opublikowana przez Armi
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Luk jest ok.
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
nom Groźnie:wink:
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Przecież pisałem Ci wczoraj:wink: - 623330100 a dwumasa jest identyczna jak w AFN-ie.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ja tez tak robiłem, nie wiem czy Kowi z tego samego powodu ale ja wyszedlem z zalozenia, ze skoro moc wieksza to i wieksze obciazenia = szybsze zuzycie.
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Robi robotę
-
[B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
Nie wiem dlaczego nie chcesz "pompognojek":whistling: AWX, AVF to świetne silniki a koszt wymiany/czyszczenia pompek nie jest tak wysoki jak to było kiedyś. Kultura pracy lepsza, tak samo reakcja na pedał gazu, większe możliwości zwiększenia mocy vs diesel na pompie.
-
Audi a4 1.9tdi [afn] nie wskazuje temp. wody
Wtyczka od czujnika, w krócu wody, tego który zawsze pęka powodując ubytek płynu chłodniczego.
-
[B5 AFN] Srebrny AFN+, pewnie niektórym znany ;)
Zmienił się właściciel to i samochód wyładniał. Sorry rafalekx Zmiany na plus, świetne fotele, bixy. Dobrze, że trafiła w Twoje ręce.
-
Audi a4 1.9tdi [afn] nie wskazuje temp. wody
Głupie pytanie ale czy sprawdzałeś wtyczkę?
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Klasa:kox:
-
[B8]A4 2.7 Biały S-Line Limuzyna
Wspaniałe auto, kolor i sedan:slina: Jedno z najpiękniejszych aut, które można na co dzień spotkać na polskich drogach. Wrócę do sedana na 100%, właśnie w B8:naughty:
-
Air Show Radom 2017
Mińsk? Moje puszczyki o 12:30 będą przelatywać nad miastem:naughty: Reszta jest już od wczoraj, zresztą nawet wkleiłeś ich zdjęcie, jeśli dobrze widzę (na telefonie).
-
[A4 ADR]Navi, 2 DIN. Still in progress...?
Czarno:thumbup1: teraz cos na dekory by sie przydało - dla przełamania.
-
Spotkania na drodze
Moja była B5:giveheart:? Czarny sedan na prosiakach?
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Tył? Przecież to jakieś 30% hamowania:whistling:
-
Turbo + fmic + soft = 170 km ??
Sprzęgło i Fmic do 160KM? Bezsens. Wystarczy zmienić turbo na awx, pojechać na program i cieszyć się mocą za stosunkowo niewielką kasę:
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Nie wiedziałem, że te felgi mogą tak ładnie na B6 wyglądać ale chyba tylko w sedanie, do avanta są zbyt delikatne:eusathink:
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Szkoda, że nie widziałem tego auta na żywo, w Ostrowcu Wlkp. się mineliśmy. Widać, że mega zadbane.
-
[B5 ADP] Zielony Kaktus - obecnie na zimowo
Bardzo ładna:thumbup1: Ten kolor ma coś w sobie. Nie myślisz o lampach poliftowych z przodu?
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
ale z drugiej strony ile kasy trzeba wydać żeby z 1.9 w b5 zrobić ok 180 koni i 400 NM??? teraz to niewiele:wink: BRD+230+FMIC+sprzegło AWX = max 4tys GTB17 + 230+FMIC+sprzęgło AWX = 5tys Pewnie to nie wiele Ale rezerwy silnika to 30-40% które są wykorzystane przy tej modyfikacji są równe 0% WIęc silnik mechanicznie może mniej wytrzymać. a w 2.5 v6 masz w serii tą moc + Pozostałe rezerwy. Więc w eksploatacji i w naprawach może wyjść tak samo 1.9 po modzie a 2.5 v6 bez modzenia Wymiana silnika w 1.9 to groszowe sprawy w przeciwieństwie do remontu 2.5 V6:whistling: Kalkulowałem bo miałem możliwość kupna 2.5 V6 180KM w B6 ale 1.9 i jego ewentualny remont/zmiana silnika i tak wychodziło taniej. Pomijam opłaty, ubezpieczenie i spalanie.
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Jest piękna:thumbup1:
-
silniki audi 1.6
Dokładnie, żadną filozofią jest wyprzedzanie na autostradzie czy dwupasmowej krajówce:wink: Dobry kierowca wie, że ze małą mocą musi zredukować, rozpędzić się na swoim pasie, wyskoczyć na lewy i liczyć na to by z naprzeciwka nikt szybko nie jechał. A kierowca auta z większą mocą/turbo po prostu wyprzedza, gdy coś wyskoczy zwyczajnie dodaje gazu. Na tym polega różnica. Fizyki się nie oszuka - 1.6 elastyczności brak:whistling: A jak ktoś to lubi jego sprawa:wink:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
True story. Cały czas jeszcze mówie: mam klape usa, mam cos tam. A już nie mam.
-
[A4 ADR]Navi, 2 DIN. Still in progress...?
Zderzaka na gładko nie ma ale żółte halo mogłyby się pojawić
-
silniki audi 1.6
Wcale nie chodzi o szybką jazdę bo dynamicznie można jeździć każdym autem. Dlaczego na trasie za tirami wloką się samochodu z pojemnościami 1.6 i mniejszymi? Dlaczego auta z takimi silnikami blokują ruch? A no dlatego, że nie mają czym wyprzedzać. Każde wyprzedzanie to duże ryzyko:whistling: Takie 1.6 trzeba bujnąć a auto z silnikiem o większej pojemności albo z turbo, podjedzie, bezpiecznie wyprzedzi (mając zapas mocy) i pojedzie dalej. Jak ktoś jeździ tylko w mieście to ok ale na trasę takie auto to