Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. nom Groźnie:wink:
  2. Przecież pisałem Ci wczoraj:wink: - 623330100 a dwumasa jest identyczna jak w AFN-ie.
  3. Ja tez tak robiłem, nie wiem czy Kowi z tego samego powodu ale ja wyszedlem z zalozenia, ze skoro moc wieksza to i wieksze obciazenia = szybsze zuzycie.
  4. Robi robotę
  5. Nie wiem dlaczego nie chcesz "pompognojek":whistling: AWX, AVF to świetne silniki a koszt wymiany/czyszczenia pompek nie jest tak wysoki jak to było kiedyś. Kultura pracy lepsza, tak samo reakcja na pedał gazu, większe możliwości zwiększenia mocy vs diesel na pompie.
  6. Wtyczka od czujnika, w krócu wody, tego który zawsze pęka powodując ubytek płynu chłodniczego.
  7. Zmienił się właściciel to i samochód wyładniał. Sorry rafalekx Zmiany na plus, świetne fotele, bixy. Dobrze, że trafiła w Twoje ręce.
  8. Głupie pytanie ale czy sprawdzałeś wtyczkę?
  9. Wspaniałe auto, kolor i sedan:slina: Jedno z najpiękniejszych aut, które można na co dzień spotkać na polskich drogach. Wrócę do sedana na 100%, właśnie w B8:naughty:
  10. Mińsk? Moje puszczyki o 12:30 będą przelatywać nad miastem:naughty: Reszta jest już od wczoraj, zresztą nawet wkleiłeś ich zdjęcie, jeśli dobrze widzę (na telefonie).
  11. Czarno:thumbup1: teraz cos na dekory by sie przydało - dla przełamania.
  12. Moja była B5:giveheart:? Czarny sedan na prosiakach?
  13. Tył? Przecież to jakieś 30% hamowania:whistling:
  14. Sprzęgło i Fmic do 160KM? Bezsens. Wystarczy zmienić turbo na awx, pojechać na program i cieszyć się mocą za stosunkowo niewielką kasę:
  15. Nie wiedziałem, że te felgi mogą tak ładnie na B6 wyglądać ale chyba tylko w sedanie, do avanta są zbyt delikatne:eusathink:
  16. Szkoda, że nie widziałem tego auta na żywo, w Ostrowcu Wlkp. się mineliśmy. Widać, że mega zadbane.
  17. Bardzo ładna:thumbup1: Ten kolor ma coś w sobie. Nie myślisz o lampach poliftowych z przodu?
  18. ale z drugiej strony ile kasy trzeba wydać żeby z 1.9 w b5 zrobić ok 180 koni i 400 NM??? teraz to niewiele:wink: BRD+230+FMIC+sprzegło AWX = max 4tys GTB17 + 230+FMIC+sprzęgło AWX = 5tys Pewnie to nie wiele Ale rezerwy silnika to 30-40% które są wykorzystane przy tej modyfikacji są równe 0% WIęc silnik mechanicznie może mniej wytrzymać. a w 2.5 v6 masz w serii tą moc + Pozostałe rezerwy. Więc w eksploatacji i w naprawach może wyjść tak samo 1.9 po modzie a 2.5 v6 bez modzenia Wymiana silnika w 1.9 to groszowe sprawy w przeciwieństwie do remontu 2.5 V6:whistling: Kalkulowałem bo miałem możliwość kupna 2.5 V6 180KM w B6 ale 1.9 i jego ewentualny remont/zmiana silnika i tak wychodziło taniej. Pomijam opłaty, ubezpieczenie i spalanie.
  19. Jest piękna:thumbup1:
  20. Dokładnie, żadną filozofią jest wyprzedzanie na autostradzie czy dwupasmowej krajówce:wink: Dobry kierowca wie, że ze małą mocą musi zredukować, rozpędzić się na swoim pasie, wyskoczyć na lewy i liczyć na to by z naprzeciwka nikt szybko nie jechał. A kierowca auta z większą mocą/turbo po prostu wyprzedza, gdy coś wyskoczy zwyczajnie dodaje gazu. Na tym polega różnica. Fizyki się nie oszuka - 1.6 elastyczności brak:whistling: A jak ktoś to lubi jego sprawa:wink:
  21. True story. Cały czas jeszcze mówie: mam klape usa, mam cos tam. A już nie mam.
  22. Zderzaka na gładko nie ma ale żółte halo mogłyby się pojawić
  23. Wcale nie chodzi o szybką jazdę bo dynamicznie można jeździć każdym autem. Dlaczego na trasie za tirami wloką się samochodu z pojemnościami 1.6 i mniejszymi? Dlaczego auta z takimi silnikami blokują ruch? A no dlatego, że nie mają czym wyprzedzać. Każde wyprzedzanie to duże ryzyko:whistling: Takie 1.6 trzeba bujnąć a auto z silnikiem o większej pojemności albo z turbo, podjedzie, bezpiecznie wyprzedzi (mając zapas mocy) i pojedzie dalej. Jak ktoś jeździ tylko w mieście to ok ale na trasę takie auto to

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.