Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Dzięki. Tak, tak koxy to te B6. Kółka są śmieszne, takie małe i zwyczajne ale jak miło się jeździ:whistling: nie trzeba zwalniać, wybierać tras bez dołów, na progach nie trzeba jechać pod ukosem:decayed: Chociaż odruchowo na progach zwalniam praktycznie do zera. Przyzwyczajenie, tyle lat na glebie:banan:
  2. Widać kolega podjarany audi:naughty: Mechanicznie ok, wizualnie do ogarnięcia. Lampy poliftowe zamówione, zderzak będzie zmieniony:thumbup1: Jeszcze tylko grill kamei out. Turbo masz zmienione na większe?
  3. Armi odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Zderzak na gładko na żywo wygląda:slina: problemem jest rejestracja.
  4. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Koxy:naughty:
  5. Nie mogłem się powstrzymać i zrobiłem kilka zdjęć. Czekałem, że może zdarzysz wrócić ale się nie doczekałem.
  6. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Byłem na spotkaniu z ex:decayed: Jak widać nie ma już ani naklejek ani klapy USA ale nowy właściciel zadowolony. To najważniejsze. przy okazji spotkaliśmy jeszcze jedną klubową A4:naughty:
  7. Przyjechałem po felgi:decayed:
  8. Z tymi AFN-ami jest dziwnie. Zostawisz ostatni tłumik - praktycznie nie ma różnicy. Pełny przelot - ryk. Nie sprzedawaj ostatniego, w razie czego wspawasz.
  9. Będzie ryk:grin: Ja przed sprzedażą wróciłem do ostatniego tłumika bo oprócz mnie i mojej A. nikt nie był tego w stanie znieść Ale było:slina:
  10. Niebieskie ---------- Post dopisany 17-06-2013 at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany 08-09-2012 at 20:58 ---------- Dawno nie aktualizowałem tematu Więc odgrzeje swojego kotleta http://s5.postimg.org/js8kd52h1/DSC_1528_small.jpg http://s5.postimg.org/tti0074xx/DSC_1509_small.jpg Dobrze, ze lusterka sa znow w normalnym kolorze:banan:
  11. Jest petarda:slina: Gdybyś myślał o sprzedaży felg:whistling: Jestem chętny:decayed:
  12. Ramka grilla w czerń i będzie kocur:kox:
  13. Armi odpowiedział(a) na davidoff82 temat w Audi A4 B5
    Trzeba było odesłać. Ja kupowalem u uzytkowanika Radmak. Wszystkie folie: żółta, pomarańczowa i czarna. Zawsze ok. W tej chwili Radmak nic nie sprzedaje Przedmioty użytkownika __RadMak__ - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Szkoda, moze własnie dlatego kilka osob kupilo zolte folie zamiast pomaranczowych.
  14. Nie spodziewałam się, że będzie tak dobrze wyglądać
  15. Niektórzy ludzie pamiętają, przy pomniku niedaleko miejsca śmierci Orlika zwykle stoją znicze i świeże kwiaty (wieńce)
  16. Stare lampy wygladały lepiej:whistling:
  17. Aaa ok. Nie widziałem, że lampy kupiłeś. Uff:decayed:
  18. Da się, jeśli dobrze widzę to ta z A3. Ślepy przycinał i chyba buc khem znaczy Dawids vel zeszmaciłem się za 100zł na dywanikach B5 Battalion
  19. Zapowiada się ciekawie:whistling: Będę obserwował
  20. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Musi być 18", prosiaki nie, typowo OEM-owa też nie. Te MAM-y to dość chodliwe felgi, jak się nie spodobają to sprzedam. Podobają mi się 19" z RS4 B7 ale nie chcę 19" Nie będzie łatwo ze znalezieniem ładnych 18" do B6:kwasny:
  21. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Poprawiłem zdjęcia na pierwszej stronie bo nie wyświetlały się poprawnie a później po prostu zniknęły:decayed: Szukam felg 18", może jeszcze na końcówkę tego sezonu. Najprawdopodobniej będą to MAM-y, dlatego relingi zostaną chromowane.
  22. Uzupełnij profil. Do jakiej V6?
  23. Osobiście wróciłbym do środkowej kratki - w czasie jazdy z dużą prędkością kamienie uderzają w IC a później trzeba kleić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.