Treść opublikowana przez Armi
-
B6 by Armi - sesja s.25
Dzięki. Lewy bix paruje:ranting: W następny poniedziałek wysyłam lampy do Gwertego na montaż oryginalnych obrysów i uszczelnienie lampy.
-
Przygasające ksenony
Philips oferuje żarniki d2s o barwie ~5000k i są to właśnie Colour Match. Odsyłam na stronę producenta: 85122CMS1 Philips Reflektor samochodowy 85122CMS1 D2S 85*V 35*W - Philips Support Większość nowych aut ma żarniki o barwie 5000k.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Sezon zakończony:naughty:
-
[B5 AFN] Srebrny AFN+, pewnie niektórym znany ;)
Świetny zakup:naughty:
-
Przygasające ksenony
Dlaczego? Ludzie zarniki d2s (te po30zl) odsylaja i sprzedawcy wymieniaja na inne. Żarnik to przedmiot jak kazdy inny.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Może tak jak w S3 jest. Czyli calosc plus plastiki w boczkach drzwi. W A3 fajnie to wyglada, tyle ze tam nie ma dekorow w ogole.
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Jestem tego samego zdania. Dla laika fake rs4 jest ale ktoś kto się zna od razu pozna, że to grill próbujący udawać ten rs-owy. To nawet nie jest replika:wink:
-
Przygasające ksenony
Wada, mam takie w A3 i świecą ekstra. Tylko kupić oryginały w dobrych pieniądzach jest ciężko:kwasny: W ogóle żarniki Philipsa są podrabiane na potęgę.
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Ładna:thumbup1: 2 din w środku:naughty:
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
michal.m:whistling: ---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ---------- Moment nie wiem czy 15 minut walczyłem:wink: W dwóch miejscach od góry trzeba wciecie zrobić i na dole połowę szerokości wyciąć i siedzi. Jozek mam dorabiany:wink: Taki ulep nie jest zły. Czarny ryj w B6 jest mega:naughty:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Śmieszne bo to są najtańsze ledowe żarówki - 4 zł za komplet:decayed:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Dejf, ja po prostu nie jestem przekonany do BigT. W B5 miałem turbo AWX, zmieniłem na BRD - denerwowało mnie czekanie na moc. Fakt, moc była w sumie większa i to było czuć ale nie jechało od samego dołu(logiczne, to większe turbo). Mimo większej mocy miałem wrażenie, że samochód jest słabszy niż na turbo AWX. Zacznę od GTB17, jeśli będzie słabo to wpadnie GTB22. ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ---------- Aaaa, zmieniłem postojówki:decayed:
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Jako fan żółtych halogenów :punish:ale jeśli takie wolisz to mi nic do tego:tongue4:
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
Wiedziałem, że wpadnie na Polish Works:naughty: Gratulacje, lampy są świetne:cool:
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
Od razu mix na Polish Works:naughty:
-
[ALL B8] cziterowa A4 B8 3.0TDI CCWA Tip sedan
Wspaniałe auto:slina:
-
[B5 ADR] Ciorny Avant fake S4 ;)
Polerka Panie, zrób porządną polerkę a nie poznasz auta:whistling: Masz perłowy lakier, warto to wykorzystać
-
B6 by Armi - sesja s.25
Może dlatego, że nie każdy potrafi je wystroić. Mamy przykłady na forum:wink: If You know what I mean:wink:
-
B6 by Armi - sesja s.25
I strojenie u Spanky-ego?
-
B6 by Armi - sesja s.25
Gość chciał się brać, więc porównanie było. Pisałem, że lepszym wyjściem niż modyfikacje B6 na grube konie jest zmiana turbo na ARL w A3, skoro już teraz do setki jedzie jak 4.2 V8 w C5:wink:
-
B6 by Armi - sesja s.25
V8 literówka:decayed: jedna chwała i tak nie jedzie:decayed:
-
B6 by Armi - sesja s.25
A6 C5 4.2 V8 ma 7 sekund do setki katalogowo. Bez szału. ASZ po chipie jedzie niemal identycznie.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Ostatnio się ganiałem z 4.2 V8 w budzie A6 C5. Szkoda mi się go zrobiło. Jak pytał jaki silnik to powiedziałem: 1.9 zmodyfkowany bo 1.9+ chip chyba by go zabiło:suicide_anim: Oczywiście go nie objechałem ale nie przykozaczył tak jak chciał Być może V8 było chore, zagazowane albo spuchło i jest ciężkie ale faktów to nie zmienia:wink:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Żeby jeszcze miała z 250 kuni Szczerze mówiąc, to pójście w moc jest lepsze w A3. B6 w Q to ciężka locha. A A3 ASZ po samym chipie jedzie pięknie, robi takie auta, że czasem mi szkoda ich właścicieli:decayed:Turbo ARL do ASZ-a będzie lepszym rozwiązaniem niż GTB22 tutaj.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Myślę, że nie jest tak źle