Treść opublikowana przez Armi
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Jednak kupiles lotkę
-
[B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst
Nareszcie Rafałekx, będzie miał z kim rozmawiać
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
W kolorze? Bardzo dobra. Przecież laminat 150zł kosztuje a jeszcze musisz go pomalować.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja to zależy, pewnie wcześniej żeby zająć miejsca;)
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Ja mam laminat, trzeba tylko znaleźć dobrego lakiernika ogarniającego malowanie laminatu i równomiernie rozprowadzić klej. ---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ---------- Kurde, teraz jak patrzę to są po 350zł czarne tzn w kolorze. Dobra cena bo laminat wychodzi około 200-250zł z malowaniem.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Lu Angel też będzie:whistling:
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Bardzo dobrze wygląda:naughty: Żółte halo będą?
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
B5 ładniejsza:whistling:
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Jeśli nie masz garażu to najlepsza będzie czarna folia, jeśli masz garaż to kilka warstw czarnej farby w spray-u załatwi sprawę na długo.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Częsc z nas bedzie 3 listopada na torze w Lublinie. Mozna by pojechac wczesniej i zarezerwowac miejsca dla A4 klub, tak jak na przyklad Kowi czy Mrogal na Majovwce robili.
-
[B5 ADR] by maniu
Lampy i zderzak po lifcie:naughty: i 17" - dobre prezenty od poprzedniego właściciela:thumbup1:
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
Przeciętny Kowalski nie dba o auto, olej wymienia na tani lub reklamowany jak mu się przypomni, z paliwem kombinuje jak się da a i ropa na stacjach jest dużo gorszej jakości niż ta w DE.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Cieszy:naughty:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie oszukujmy się, na Bukowinę musisz tysiaka liczyć. Miejscówka i cała reszta ekstra. Ale klimat jest taki sobie. Niechęć do BT nie jest zaskoczeniem. Za to klimat na mniejszych zlotach typu A4 OEM+ czy Majóvwka jest ekstra, koszty nie za wysokie a z lubelskiego A4 jak na lekarstwo. Ale nikt przecież nikogo na siłę ciągnąć nie będzie:wink: ---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ---------- A jeszcze inni wyjeżdżają z Lublina na weekend. Dlatego jestem zdania, że najlepsza integracja jest na zlotach bo poznaje się najwięcej osób a później te znajomości można kontynuować jako spoty lokalne.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Im większy zlot (nie mylić ze spotem) tym ludzi mniej - za daleko. Na zloty jeździ stała załoga:grin: 4-5 osobowa, częściowo różowa.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
jakby to było 240 KM to bym rozumiał... 140 to sie nadaje do w miare sprawnego przemieszczania, do sklepu po bułki i do koscioła w niedziele:decayed: Popieram przedmówcę
-
B6 by Armi - sesja s.25
200zl plus przesyłka.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Wersja skrócona:wink:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Dobre, dobre ale nie dla mnie. Brabusy Medzikosa ryją mi banie:decayed: Tymczasem, irytował mnie brak schowków pod fotelami. W A3 mam to i w B6 musiały być. No i są: Taka pierdoła ale w sumie cieszy.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ostatnio spot mi nie wypalił ale zakończenia sezonu nie odpuszczam:naughty:
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Bixy to świetny mod. Nie wiem jak można nie mieć bixów:decayed: W A3 8L też będę miał. Jaki jest mniej więcej czas oczekiwania w praktyce? Od wysyłki do odbioru paczki?
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
W B5 na climatronicu spradzisz sobie np. prędkość, temperaturę cieczy itd. W B6 tak łatwo nie jest.
-
A4 b7 1.8t
Ja też mam Ulter 90mm, tylko lepiej schowane. Kształt jest trochę inny bo tu jest trąbka a u mnie komin:wink: lepiej schować i będzie git. Ale skoro właścicielowi się podoba to nie ma co go uszczęśliwiać.
-
Spotkania na drodze
Tak, tylko Skruszo ma czarnego sedana ze srebrną ramką w okolicy.
-
A4 b7 1.8t
Końcówki same w sobie nie są złe ale to jak są umieszczone w zderzaku jest wyglądają jak dwie trąbki. A powinny wyglądać tak: