Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Nareszcie Rafałekx, będzie miał z kim rozmawiać
  2. W kolorze? Bardzo dobra. Przecież laminat 150zł kosztuje a jeszcze musisz go pomalować.
  3. Ja to zależy, pewnie wcześniej żeby zająć miejsca;)
  4. Ja mam laminat, trzeba tylko znaleźć dobrego lakiernika ogarniającego malowanie laminatu i równomiernie rozprowadzić klej. ---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ---------- Kurde, teraz jak patrzę to są po 350zł czarne tzn w kolorze. Dobra cena bo laminat wychodzi około 200-250zł z malowaniem.
  5. Bardzo dobrze wygląda:naughty: Żółte halo będą?
  6. B5 ładniejsza:whistling:
  7. Jeśli nie masz garażu to najlepsza będzie czarna folia, jeśli masz garaż to kilka warstw czarnej farby w spray-u załatwi sprawę na długo.
  8. Częsc z nas bedzie 3 listopada na torze w Lublinie. Mozna by pojechac wczesniej i zarezerwowac miejsca dla A4 klub, tak jak na przyklad Kowi czy Mrogal na Majovwce robili.
  9. Armi odpowiedział(a) na Maniu. temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Lampy i zderzak po lifcie:naughty: i 17" - dobre prezenty od poprzedniego właściciela:thumbup1:
  10. Przeciętny Kowalski nie dba o auto, olej wymienia na tani lub reklamowany jak mu się przypomni, z paliwem kombinuje jak się da a i ropa na stacjach jest dużo gorszej jakości niż ta w DE.
  11. Nie oszukujmy się, na Bukowinę musisz tysiaka liczyć. Miejscówka i cała reszta ekstra. Ale klimat jest taki sobie. Niechęć do BT nie jest zaskoczeniem. Za to klimat na mniejszych zlotach typu A4 OEM+ czy Majóvwka jest ekstra, koszty nie za wysokie a z lubelskiego A4 jak na lekarstwo. Ale nikt przecież nikogo na siłę ciągnąć nie będzie:wink: ---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ---------- A jeszcze inni wyjeżdżają z Lublina na weekend. Dlatego jestem zdania, że najlepsza integracja jest na zlotach bo poznaje się najwięcej osób a później te znajomości można kontynuować jako spoty lokalne.
  12. Im większy zlot (nie mylić ze spotem) tym ludzi mniej - za daleko. Na zloty jeździ stała załoga:grin: 4-5 osobowa, częściowo różowa.
  13. jakby to było 240 KM to bym rozumiał... 140 to sie nadaje do w miare sprawnego przemieszczania, do sklepu po bułki i do koscioła w niedziele:decayed: Popieram przedmówcę
  14. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    200zl plus przesyłka.
  15. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Wersja skrócona:wink:
  16. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Dobre, dobre ale nie dla mnie. Brabusy Medzikosa ryją mi banie:decayed: Tymczasem, irytował mnie brak schowków pod fotelami. W A3 mam to i w B6 musiały być. No i są: Taka pierdoła ale w sumie cieszy.
  17. Ostatnio spot mi nie wypalił ale zakończenia sezonu nie odpuszczam:naughty:
  18. Bixy to świetny mod. Nie wiem jak można nie mieć bixów:decayed: W A3 8L też będę miał. Jaki jest mniej więcej czas oczekiwania w praktyce? Od wysyłki do odbioru paczki?
  19. W B5 na climatronicu spradzisz sobie np. prędkość, temperaturę cieczy itd. W B6 tak łatwo nie jest.
  20. Armi odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Ja też mam Ulter 90mm, tylko lepiej schowane. Kształt jest trochę inny bo tu jest trąbka a u mnie komin:wink: lepiej schować i będzie git. Ale skoro właścicielowi się podoba to nie ma co go uszczęśliwiać.
  21. Tak, tylko Skruszo ma czarnego sedana ze srebrną ramką w okolicy.
  22. Armi odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Końcówki same w sobie nie są złe ale to jak są umieszczone w zderzaku jest wyglądają jak dwie trąbki. A powinny wyglądać tak:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.