Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Fajny czarnuch:banan: będę obserwował bo plany ciekawe:naughty:
  2. Teraz możesz dać mu zdjęcie, żeby sobie popatrzył jak ma kleić
  3. Miazga:naughty: Jakie dekielki będą? To poler?
  4. Powoli do przodu:naughty: Na wstępie dostałeś grill od esy i całkiem fajne kubełki. Dzwon jak dzwon - będziesz mógł zamontować bixy a może i zderzak inny niż przedlift:whistling: Po Twoich poprzednich autach widać, że nie musimy się martwić o to jak B5 będzie wyglądać
  5. Elegancko:kox:
  6. Konwersacje z native speakerem (nie mylić z obcokrajowcem) są dobre, gdy chce się podszkolić wymowę i nabrać płynności językowej. Rozmowy same w sobie nie podnoszą poziomu znajomości języka.
  7. Tylko i wyłącznie kurs z dobrym lektorem, który wyłapie Twoje braki i na nich się skupi. Są osoby, które mają gramatykę na poziomie B2 a nie potrafią wydusić z siebie zdania. Lektor skupi się na brakach i na języku którego będzie używał w pracy. Ogólnej znajomości szybko nie poprawisz, za to możesz sobie ułatwić pracę. To na początek a później normalna nauka. Przejście z poziomu B1 na B2 jest stosunkowo łatwe. To tak na pocieszenie:kox:
  8. Za darmo bym nie chciał Za podobną $ można mieć bixy i DRL w lampie.
  9. Bielizna? RLY? A Wy chcielibyście dostać gacie? Poza tym wybór bielizny przez same kobiety nie jest łatwe a co dopiero przez mężczyznę.
  10. Czekaj na rzeczoznawcę. Pierwsza wycena będzie zaniżona, policzą zamienniki, amortyzację ale jedno/dwa odwołania i $ robi się przyjemna. Zrobisz tak jak będziesz chciał a reszta pójdzie na mody. Btw, nie masz nawet obowiązku naprawy auta. Mają Ci wypłacić tyle abyś mógł przywrócić auto do stanu sprzed kolizji. A czy to zrobisz to już Twoja sprawa.
  11. Armi odpowiedział(a) na Revor temat w Układ Jezdny
    Ja też jeździłem na FK i było ok ale kupując gwint musisz się nastawić, że to zawieszenie nie jest wieczne. I że po ~2-3 latach tył masz na bank do wymiany:whistling:
  12. Oj tam, na mody będzie:naughty: Dzwon podstawą tuningu.
  13. I to jest prezent (PS2) a nie jakieś maseczki:decayed: Ogólnie, dziwne dla mnie jest jak można mieć problem z kupnem prezentu dla osoby z którą się jest? Moja od razu wiedziała, że gwint to jest dobry prezent:naughty:
  14. Armi odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jak się zdecydujecie na spota w tygodniu to i ja podjadę
  15. Fajna sztuka, nawet jako seria wygląda dobrze:thumbup1:
  16. Złote wyglądają spoko:thumbup1:
  17. Pomaluj w piano black i będzie ok. To co jest teraz podchodzi pod wnętrze w którym ktoś chciał coś koniecznie zmienić ale za bardzo nie wiedział co, więc wymyślił żółty karbon.
  18. jak masz mniejszą niz BRD to nie będzie żadnej cofki i żadnych ciekawych efektów:whistling: na filmiku jest ALH na ori gratach tylko z pełnym przelotem to dziwne, bo na 3 autach w tym moim(miałem na próbe niecały dzień) nie było takiego efektu, u armiego wleciała BRD i cofka sie pokazała solidna A i ryk był potężny. Piesi nie stali na przy krawędzi jezdni tylko robili krok w tył Z przodu było ok, natomiast pasażerowie z tyłu mieli huk. Z tyłu było głośno. ---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ---------- Tak było:giveheart: w AFNie na pełnym przelocie i BRD.
  19. Armi odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Chcesz dobre jedzenie to skocz do Matrioszki:naughty: na Chrobrego (okolice Polibudy).
  20. Armi odpowiedział(a) na kris_91 temat w Audi A4/S4 B6
    Dobrze się zapowiada, niestety kolo z x5 w 2014 bedzie miala polowa vagów:wink: Nie znaczy, ze byly brzydkie. Zrobily sie pospolite po prostu.
  21. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ile po rabacie w ASO? Ja kupowałem po 95zł bez rabatu.
  22. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Teraz już wiadomo, gdzie jest Kowiego hak:decayed:
  23. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Już nie ma ale trzeba przyznać, że taki doczepiany hak to dobra sprawa. Wyglądu na codzień nie szpeci a jak trzeba to przyczepę pociągnie. Swoja drogą, według instrukcji obsługi hak należy montować w specjalistycznym serwisie:doh:
  24. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Dzięki:thumbup1: Taka sytuacja:decayed: Musiałem jechać z przyczepką i na chwilę zagościł hak. ---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ---------- bleh

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.