Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na tym forum jest taka atmosfera, że osoby które mimo, że już nie jeżdżą A4 chcą na nim zostać. Np. A3 Squad to żadna konkurencja dla A3-Clubu. Tylko miejsce, gdzie własciciele A3 mogą sobie pogadać bez obawy o bana czy ostrzeżenie za spam (na forum A3 nie ma takiego miejsca). C6 Rulez to samo. Przedstawić swoje inne niż A4 auto zawsze można było. To chyba za mało by mówić, że forum A4 staje się ogólnym Klubem Audi:wink:
  2. To już Ci odpowiadam, nie jest ori. Widzę, że w ogłoszeniu w którym ktoś wytknął, że to nie są ori felgi zniknęły posty:whistling:
  3. 4 to VPLD? Mi 2 najbardziej podchodzi.
  4. Nie baw się w żaróweczki tylko montuj xenon a najlepiej bixenon:naughty:
  5. no ja też nie będe sie raczej odwoływał, już telefonicznie zgłosiłem ze próg jest od modelu S4 i tez jest uszkodzony:whistling: drzwi w zakupie ok 200zł, malowanie 150zł, moze cos koło, no jakos to będzie uznali Ci, że masz progi z eski ? Czy liczyli z automatu wg. twojego Vinu ? Nie mają prawa nie uznać progów z eski. Na szczęście to naprawa z OC sprawcy a nie z AC:naughty: Auto nie wyjechalo z fabryki wyposazone w te progi . Kowi tez ich raczej nie zglosil swemu ubezpieczycielowi, tak wiem ze z oc sprawcy idzie, ale takie progi znikad i do niczego ni przypiete ni przylatane nie beda brane pod uwage. Wysłano z iPhone 5c Naprawdę nie mam weny by tłumaczyć. Naprawa z AC to naprawa z AC (naprawiasz na warunkach podpisanych w OWU). Naprawę z OC reguluje Kodeks Cywilny. To przywrócenie do stanu sprzed zdarzenia. Jeśli takie progi były, jeśli zostały uszkodzone to należy się za nie odszkodowanie. Jeśli nie będą chcieli ich uznać bo nie, to wtedy rzeczoznawca i odwołanie. ---------- Post dopisany 31-12-2013 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 30-12-2013 at 23:51 ---------- Na tej samej zasadzie odwołuje się od amortyzacji części a taka na pewno będzie.
  6. no ja też nie będe sie raczej odwoływał, już telefonicznie zgłosiłem ze próg jest od modelu S4 i tez jest uszkodzony:whistling: drzwi w zakupie ok 200zł, malowanie 150zł, moze cos koło, no jakos to będzie uznali Ci, że masz progi z eski ? Czy liczyli z automatu wg. twojego Vinu ? Nie mają prawa nie uznać progów z eski. Na szczęście to naprawa z OC sprawcy a nie z AC:naughty:
  7. /Ja osobiscie polecam uzytkownika spanky z Otwocka Gość zna się na robocie i nie jest drogi. Za moje audi wzioł 700 zł (diagnoza usterek +chip tunning +hamownia w warunkach drogowych ) EDC Chiptuning Nie polecałbym żadnemu tunerowi MajuDJ-a. Nikomu takiego klienta bym nie polecał
  8. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jesteś pewien? Czytałem, że opłaca się płacić w kunach ale może jest inaczej.
  9. To tak jak ja:grin: Raczej druga połowa czerwca.
  10. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak wracaliśmy to w Zagrzebiu się zakręciliśmy i zamiast na Maribor pojechaliśmy na Ljubljanę. I w ten sposób zamiast zahaczyć o Słowenię, przejechaliśmy przez cały kraj:grin:
  11. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja też mam 1500km w jedną stronę ale i tak warto.
  12. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeśli z małym dzieckiem to np. w Tucepi. Nie ma dyskotek, wrzasków. Długi deptak wzdłuż plaży. Drzewa rzucające cień, więc w razie czego można uciec do cienia. Niestety tłok w sezonie, trzeba zostawiać ręczniki rano lub wieczorem żeby mieć miejsce pod drzewami. Śmiesznie to brzmi ale miejsca w cieniu są najbardziej oblegane bo na słońce zawsze można wyjść
  13. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba nie zakochałeś się w Cro. Samo leżenie na plaży średnio mnie interesuje. Już po drodze zwiedzamy. W wakacje zatrzymaliśmy się w środku niczego - w Ogulinie ale poznaliśmy sporo ludzi, którzy nam o Chorwacji opowiedzieli. O historii, o tym jak się żyje. Bez tego pewnie w tym roku byśmy gdzieś lecieli, a tak znów wracamy do Cro. Miejsce w którym się zatrzymujemy i tak jest tylko bazą wypadową. W tym roku na pewno pojedziemy do Sarajeva, Vukovaru, Zagrzebia, nad Jeziora Plitwickie. No i trasa przez Słowację i Węgry bo przez Czechy już jechaliśmy.
  14. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiadomo, że CRO:banan: ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ---------- Jeszcze z pół roku:naughty:
  15. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Uff. Już myślałem, że napiszesz: leć do garażu i zrób zdjęcia. A dopiero co wstałem:read: ---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ---------- Zrobię później
  16. Malowanie daje lepszy efekt. Dekory bardziej się blyszczą. Lakier jest bardziej trwały ale folia też jest ok:naughty:
  17. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Taka modyfikacja:naughty:
  18. Armi odpowiedział(a) na kris_91 temat w Audi A4/S4 B6
    I to najlepsza opcja. Super wygląda:banan:
  19. Fajne te lampy, szczególnie w nocy dobrze wyglądają
  20. Teraz niech grzecznie czeka (i odpoczywa) bo później nie będzie miał łatwego życia:naughty:
  21. Bose z concertem daje radę jak na seryjne radio oczywiscie. Tylko, ze ja nie mam zapędów audiofilskich:wink: Jest ok, nie mysle o zmianie audio. ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 06:55 ---------- Spanky podesłał mi wykres. Straciłem go razem z danymi z dysku. Jak widać ASZ po programie dał 177KM/380Nm. W serii 148KM:naughty: ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- ---------- Post dopisany 27-12-2013 at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2013 at 14:47 ---------- Ha, była rysa: i nie ma rysy:ad:
  22. Można powiedzieć, że miałeś dużo szczęścia bo gdyby nie świadek to szukaj wiatru w polu a tak jeszcze coś na mody zostanie:naughty:
  23. A ja zawsze dzwonię po policję Ludzie się wykręcają, nawet po spisanym oświadczeniu potrafią się wyprzeć albo tłumaczyć, że nie wiedzieli co podpisują. A później bujaj się z takim. Poza tym towarzystwa ubezpieczeniowe potrafią kręcić nosem, gdy nie było policji.
  24. Dobrze, że się przyznał bo gdyby szedł w zaparte to miałbyś nerwów na święta. Ja zawsze dzwonie bo nie raz moim znajomym zdarzyło się, że kilka dni po zdarzeniu, mimo spisanego oświadczenie winny zmieniał zdanie. Nagle był w szoku, nagle on nic nie zrobił, a w ogóle to co chodzi:facepalm:
  25. Taka prawda, bixy na nieoryginalnych palnikach świecą przeciętnie w porównaniu do ori:whistling: Fajna masz auto, dobrze się prezentuje:thumbup1:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.