Treść opublikowana przez Armi
-
B6 DIVISION
Na tym forum jest taka atmosfera, że osoby które mimo, że już nie jeżdżą A4 chcą na nim zostać. Np. A3 Squad to żadna konkurencja dla A3-Clubu. Tylko miejsce, gdzie własciciele A3 mogą sobie pogadać bez obawy o bana czy ostrzeżenie za spam (na forum A3 nie ma takiego miejsca). C6 Rulez to samo. Przedstawić swoje inne niż A4 auto zawsze można było. To chyba za mało by mówić, że forum A4 staje się ogólnym Klubem Audi:wink:
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
To już Ci odpowiadam, nie jest ori. Widzę, że w ogłoszeniu w którym ktoś wytknął, że to nie są ori felgi zniknęły posty:whistling:
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
4 to VPLD? Mi 2 najbardziej podchodzi.
-
[B5 AML] Świstakowóz czyli widlasta szóstka w Avancie :D
Nie baw się w żaróweczki tylko montuj xenon a najlepiej bixenon:naughty:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no ja też nie będe sie raczej odwoływał, już telefonicznie zgłosiłem ze próg jest od modelu S4 i tez jest uszkodzony:whistling: drzwi w zakupie ok 200zł, malowanie 150zł, moze cos koło, no jakos to będzie uznali Ci, że masz progi z eski ? Czy liczyli z automatu wg. twojego Vinu ? Nie mają prawa nie uznać progów z eski. Na szczęście to naprawa z OC sprawcy a nie z AC:naughty: Auto nie wyjechalo z fabryki wyposazone w te progi . Kowi tez ich raczej nie zglosil swemu ubezpieczycielowi, tak wiem ze z oc sprawcy idzie, ale takie progi znikad i do niczego ni przypiete ni przylatane nie beda brane pod uwage. Wysłano z iPhone 5c Naprawdę nie mam weny by tłumaczyć. Naprawa z AC to naprawa z AC (naprawiasz na warunkach podpisanych w OWU). Naprawę z OC reguluje Kodeks Cywilny. To przywrócenie do stanu sprzed zdarzenia. Jeśli takie progi były, jeśli zostały uszkodzone to należy się za nie odszkodowanie. Jeśli nie będą chcieli ich uznać bo nie, to wtedy rzeczoznawca i odwołanie. ---------- Post dopisany 31-12-2013 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 30-12-2013 at 23:51 ---------- Na tej samej zasadzie odwołuje się od amortyzacji części a taka na pewno będzie.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no ja też nie będe sie raczej odwoływał, już telefonicznie zgłosiłem ze próg jest od modelu S4 i tez jest uszkodzony:whistling: drzwi w zakupie ok 200zł, malowanie 150zł, moze cos koło, no jakos to będzie uznali Ci, że masz progi z eski ? Czy liczyli z automatu wg. twojego Vinu ? Nie mają prawa nie uznać progów z eski. Na szczęście to naprawa z OC sprawcy a nie z AC:naughty:
-
Dobrzy chiptunerzy
/Ja osobiscie polecam uzytkownika spanky z Otwocka Gość zna się na robocie i nie jest drogi. Za moje audi wzioł 700 zł (diagnoza usterek +chip tunning +hamownia w warunkach drogowych ) EDC Chiptuning Nie polecałbym żadnemu tunerowi MajuDJ-a. Nikomu takiego klienta bym nie polecał
-
B6 DIVISION
Jesteś pewien? Czytałem, że opłaca się płacić w kunach ale może jest inaczej.
-
Wakacje w Chorwacji
To tak jak ja:grin: Raczej druga połowa czerwca.
-
B6 DIVISION
Jak wracaliśmy to w Zagrzebiu się zakręciliśmy i zamiast na Maribor pojechaliśmy na Ljubljanę. I w ten sposób zamiast zahaczyć o Słowenię, przejechaliśmy przez cały kraj:grin:
-
B6 DIVISION
Ja też mam 1500km w jedną stronę ale i tak warto.
-
B6 DIVISION
Jeśli z małym dzieckiem to np. w Tucepi. Nie ma dyskotek, wrzasków. Długi deptak wzdłuż plaży. Drzewa rzucające cień, więc w razie czego można uciec do cienia. Niestety tłok w sezonie, trzeba zostawiać ręczniki rano lub wieczorem żeby mieć miejsce pod drzewami. Śmiesznie to brzmi ale miejsca w cieniu są najbardziej oblegane bo na słońce zawsze można wyjść
-
B6 DIVISION
Chyba nie zakochałeś się w Cro. Samo leżenie na plaży średnio mnie interesuje. Już po drodze zwiedzamy. W wakacje zatrzymaliśmy się w środku niczego - w Ogulinie ale poznaliśmy sporo ludzi, którzy nam o Chorwacji opowiedzieli. O historii, o tym jak się żyje. Bez tego pewnie w tym roku byśmy gdzieś lecieli, a tak znów wracamy do Cro. Miejsce w którym się zatrzymujemy i tak jest tylko bazą wypadową. W tym roku na pewno pojedziemy do Sarajeva, Vukovaru, Zagrzebia, nad Jeziora Plitwickie. No i trasa przez Słowację i Węgry bo przez Czechy już jechaliśmy.
-
B6 DIVISION
Wiadomo, że CRO:banan: ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ---------- Jeszcze z pół roku:naughty:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Uff. Już myślałem, że napiszesz: leć do garażu i zrób zdjęcia. A dopiero co wstałem:read: ---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ---------- Zrobię później
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Malowanie daje lepszy efekt. Dekory bardziej się blyszczą. Lakier jest bardziej trwały ale folia też jest ok:naughty:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Taka modyfikacja:naughty:
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
I to najlepsza opcja. Super wygląda:banan:
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
Fajne te lampy, szczególnie w nocy dobrze wyglądają
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Teraz niech grzecznie czeka (i odpoczywa) bo później nie będzie miał łatwego życia:naughty:
-
A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
Bose z concertem daje radę jak na seryjne radio oczywiscie. Tylko, ze ja nie mam zapędów audiofilskich:wink: Jest ok, nie mysle o zmianie audio. ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 06:55 ---------- Spanky podesłał mi wykres. Straciłem go razem z danymi z dysku. Jak widać ASZ po programie dał 177KM/380Nm. W serii 148KM:naughty: ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- ---------- Post dopisany 27-12-2013 at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2013 at 14:47 ---------- Ha, była rysa: i nie ma rysy:ad:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Można powiedzieć, że miałeś dużo szczęścia bo gdyby nie świadek to szukaj wiatru w polu a tak jeszcze coś na mody zostanie:naughty:
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
A ja zawsze dzwonię po policję Ludzie się wykręcają, nawet po spisanym oświadczeniu potrafią się wyprzeć albo tłumaczyć, że nie wiedzieli co podpisują. A później bujaj się z takim. Poza tym towarzystwa ubezpieczeniowe potrafią kręcić nosem, gdy nie było policji.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Dobrze, że się przyznał bo gdyby szedł w zaparte to miałbyś nerwów na święta. Ja zawsze dzwonie bo nie raz moim znajomym zdarzyło się, że kilka dni po zdarzeniu, mimo spisanego oświadczenie winny zmieniał zdanie. Nagle był w szoku, nagle on nic nie zrobił, a w ogóle to co chodzi:facepalm:
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Taka prawda, bixy na nieoryginalnych palnikach świecą przeciętnie w porównaniu do ori:whistling: Fajna masz auto, dobrze się prezentuje:thumbup1: