Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. CO?! Jeśli wyprzedzałeś to auta jadące przed Tobą mają psi obowiązek spojrzeć w lusterko i ustąpić pierwszeństwa. Nawet jeśli wyprzedzasz na skrzyżowaniu czy na zakręcie, ciągłej czy podwójnej ciągłej. Opisz dokładnie sytuacje.
  2. Dobrz wygląda. Zrob jeszcze zolte halogeny:thumbup1:
  3. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fakt, nawet w Q jest lipa jak się za szybko wjedzie w zakręt - podsterowność daje o sobie znać. IMO za bardzo. Jak pożyczałem samochód dziewczynie to tłumaczyłem: Pamiętaj, że Q na początku zakrętu jedzie jak ośka. Żebyś się nie przejechała:grin:
  4. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Gwint jest, tylko jeszcze niezamontowny. Jak pomaluję koła, zmienię dekielki to wszystko wleci razem. Na razie szalu nie ma. Tablice to slynne podjebki:naughty: koszt kolo 50zl za dwie. Czeka sie 3-4dni (slynna firma AGO)
  5. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    W MCE z B6 nie idzie zrobic kodowania na Kanade? I wtedy zwykla zarowka, jednowloknowa swieci delikatnie jak sa wlaczone postojowki a jak wlaczysz kierunek to miga normalnym mocniejszym swiatlem? W MCE z B7 na pewno tak mozna zrobic. Właśnie podobno w B6 tak nie można, dopiero w B7. Miałem przetrenowany sposób z żarówką dwuwłóknową, więc w sumie nawet nie próbowałem. ---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ---------- Będą ---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ---------- Są ale kalkulatorem:
  6. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Jeśli chodzi o "amerykańskie" kierunki to nie ma w tym wielkiej filozofii. Przede wszystkim trzeba kupić pomarańczowe żarówki dwuwłóknowe a później zapoznać się z wątkiem: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-kierunkowskazy-przednie-stylu-amerykanskim-186934 Felgi 18 bo nie jezdzę już na codzień na gwincie. Tylko kilka miesięcy w roku. A 19 w połączeniu z zawieszeniem s-line wyglądają słabo. Dodatkowo wolałem kupić porządne 18 niż repliki 19. Tu jest 8.5 cala, opona 215/35. Jako taki naciąg jest. Chwilowo są białe bo czas oczekiwania na malowanie to 5 tygodni (byle komu ich do malowania nie oddam). Na razie wygląda to tak: Zostało kupić 2 dekielki, nakleić czerwone naklejki na dekielki, pomalować zaciski, pomalować felgi, zamontować gwint i zacznie wyglądać
  7. Mi się podoba:thumbup1:
  8. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Mam takie: LED lampki rejestracji AUDI A3 A4 A6 A8 Q7 E8 (4002246533) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  9. i wszystko w temacie 1,9 VP przy 160tys to zyletka:naughty: napisalem ze akurat teraz widzialem a3 z zatatrym walkiem, ale to nie jest moja pierwsza wizyta w warsztacie samochodowym nie raz widzialem padniete 1.9 czy to w golfie, pasacie, a4 czy a6 rozne byly silniki lepsze gorsze tak jak w 2.5 mowie ogolnie, wystarczy przejzec tematy na naszym forum i bedzie wiadomo czy 1.9 jest taki bezawaryjny i idealny.... A czy w tych 1.9 padał silnik czy osprzęt? W 2.5 pada nie tylko osprzęt ale i sam silnik. O 1.9 nie można powiedzieć, że to wadliwy silnik bo najczęstrze awarie to usterki osprzętu a nie silnika samego w sobie. ---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ---------- Jeśli nawet padnie silnik 1.9 to za 1k kupujesz goły słupek, przekładasz osprzęt i jedziesz dalej. Dostęp do części ogromny.
  10. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przypinasz do fejka na małe 4 neodymy i gra ---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- BTW, Armi - mój synuś przed chwilą do Ciebie dzwonił Przyzwyczaiłem się, co raz ktoś do mnie dzwoni bo jestem pierwszy na liście kontaktów:decayed: Moją się jarali - bo myśleli, że ori US. Później okazało się, że mamy wspólnych znajomych itd. Ostrzegli nawet, że o ile z policją pójdzie gładko tak z inspekcją transportu łatwo się nie dogadam. Z tablica fake us jest fajnie, przełożysz raz, przełożysz drugi ale za którymś razem uprą się, że mandat i będzie wybór albo płacisz albo sąd. Ile razy można mówić, że czekasz na wyrobienie ori kwadratu:wink: Ja zrezygnowałem na kilka miesięcy. Na trasie można latać, gorzej w mieście gdzie policji masa. no ale jak masz przy sobie ori kwadrat to Cie puszczą tak?? Wszytko zależy od policjanta. Nie ma czegoś takiego jak ustawowe "masz 20 minut" na naprawę usterki:decayed: jeżeli zdarzysz "naprawić" przed wypisaniem mandatu to masz szczęście. Nie ma podstaw by dać mandat/odebrać dowód - nie ma usterki. aaa no to się zdązy bo podnoszę kalę i wyciągam odpowiednią a zajmuje to kilka sekund Ale policjanci zapamiętują auto i następnym razem nie będą już tak mili:wink: Śliski temat. Można mówić - ojej, z sesji zdjęciowej wracam czy coś w ten deseń ale wszystko do czasu. Zależy jak duże miasto:wink:
  11. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moją się jarali - bo myśleli, że ori US. Później okazało się, że mamy wspólnych znajomych itd. Ostrzegli nawet, że o ile z policją pójdzie gładko tak z inspekcją transportu łatwo się nie dogadam. Z tablica fake us jest fajnie, przełożysz raz, przełożysz drugi ale za którymś razem uprą się, że mandat i będzie wybór albo płacisz albo sąd. Ile razy można mówić, że czekasz na wyrobienie ori kwadratu:wink: Ja zrezygnowałem na kilka miesięcy. Na trasie można latać, gorzej w mieście gdzie policji masa. no ale jak masz przy sobie ori kwadrat to Cie puszczą tak?? Wszytko zależy od policjanta. Nie ma czegoś takiego jak ustawowe "masz 20 minut" na naprawę usterki:decayed: jeżeli zdarzysz "naprawić" przed wypisaniem mandatu to masz szczęście. Nie ma podstaw by dać mandat/odebrać dowód - nie ma usterki.
  12. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moją się jarali - bo myśleli, że ori US. Później okazało się, że mamy wspólnych znajomych itd. Ostrzegli nawet, że o ile z policją pójdzie gładko tak z inspekcją transportu łatwo się nie dogadam. Z tablica fake us jest fajnie, przełożysz raz, przełożysz drugi ale za którymś razem uprą się, że mandat i będzie wybór albo płacisz albo sąd. Ile razy można mówić, że czekasz na wyrobienie ori kwadratu:wink: Ja zrezygnowałem na kilka miesięcy. Na trasie można latać, gorzej w mieście gdzie policji masa.
  13. Hehehe, nie piszę na forum generalnie - miasto z jednym wiaduktem, orlenem i szkołą lotnicza:decayed:
  14. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na mnie wrażenia nie robi:decayed: ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ---------- No może to ASWERYCZNE lusterko wsteczne:grin:
  15. Armi odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Super wygląda ale jest jedno "ale":wink: Chrom wokół szyb - do wyrzucenia moim zdaniem. Albo schwarz pakiet albo chrom:wink:
  16. Nie wiem czy dobrze się zrozumieliśmy:wink: Ja też kupiłem porezane auto, właśnie po to by już samemu nie modyfikować. Było porezane ale do poprawek. Ten sam temat. Ale uważam, że to bardzo dobre wyjście, nawet jeśli trzeba trochę na wstępie dołożyć. Sprzęgło wzmacniałem tutaj: http://www.sprzegla-regeneracja.pl/ 150 zł za obicie tarczy kevlarem.
  17. Wandrzeju to, Ty miałeś B5? MARCIN607 -teraz będzie B5 ale jak będziesz chciał B6, to gdy będę sprzedawał - jesteś pierwszy w kolejce:naughty:
  18. Armi odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Będzie grubo:slina: Mówią, że LM-y to oklepane już koła ale nie ze złotym środkiem:slina:
  19. Dobrze jest kupić porezane auto:kox: Rewelacyjnie wygląda:slina: Będzie grill na czarno? Tak jak pisałem na Divisionie. Sprzęgło BRD spokojnie wystarczy. U mnie czeka na montaż i razem ze wzmocnioną tarczą - w przyszłości będzie przenosić moment rzędu 450Nm. ---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ---------- Ta kierownica:heat: muszę mieć taką kierownicę
  20. Myślę, że tu nie chodzi o gust a o subiektywne udczucia:wink: Ja też nie jestem przekonany ale mam nadzieję, że po zdjęciach na aucie zmienię zdanie:thumbup1:
  21. Dobrze wygląda:thumbup1:
  22. To 17", jest -40mm. Starczy.
  23. Działają, kupowałem ori z ASO. Do mojego rocznika pasowały tylko te: 8D9943021H i 8D9943021G Skoro temat ożył to zastanawiam się czy do tej A3 będą pasować te felgi: ---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ---------- Wzór mi się podoba, samochodem jeździ głównie dziewczyna, więc kolor dla niej jest ok. Pytanie czy ten kolor ogólnie do czarnego pasuje.
  24. Piszesz o A3 1.9 z zatartym wałkiem. A w A3 8P 1.9 były tylko 105KM. A w kolejnej generacji nie było ich wcale. EOT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.