Treść opublikowana przez Armi
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Z takim rocznikiem auta, nie zawracaj sobie Rogalem glowy, chyba ze chcesz sluchac marudzenia:wink: i zaplacic x2 tyle co u konkurencji.
-
S4 Sedan
Esa:naughty: W sprawach 4.2 to myślę, że Winczako jest klubowym guru.
-
[B6 AWX] Work in progress...
Nie moge się napatrzeć na ten środek - szczegolnie na kierownicę
-
czarne LED na tył
Nie ma co się oszukiwać nadwozie B5 do nowoczesnych już nie należy. A rzeczy typu czarne lampy, czarne felgi w seryjnym aucie to dodatkowe wizualne postarzenie tego samochodu, Ja bym poszedł w kierunku odmłodzenia auta a nie postarzania:whistling: Normalne poliftowe lampy/wysłane do bydzia na przeróbkę led lub ledy z allegro takie (z czarnym paskiem, jak już ten czarny musi być):
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Dev -przydałby się na forum A3. [8L] Tarcze hamulcowe + klocki - ale jakie? Jakie tarcze? ATE:polew: Jakie klocki? Kup ATE:polew: Sorry za OT. B6 piękna:slina:, mimo że srebrna:wink:
-
[ B7 BKN] RED DEVIL! Wydech przelot, Projekt 31xPS/6xxNM
Arni- Bedzie dużo kosztować i na pewno się nie będzie opłacać bo na allegro znajdziesz taniej A tak naprawdę to może na drugi rok będziemy myśleć nad tematem B8 3.0TDI, więc wtedy się pomyśli Na allegro sortuje od najdrozszych - tak bylo z A3, tak bylo z B6 (Czestera auto nie bylo wystawione za cene przecietnej B6), tak bedzie z B7/B8:decayed: Dbaj o nia:kox:
-
[ B7 BKN] RED DEVIL! Wydech przelot, Projekt 31xPS/6xxNM
Daj znać jak będziesz sprzedawał Raz kupiłem Audi na Śląsku, mogę i drugi:decayed: Rewelacyjnie wygląda:slina:
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
OMG:slina::slina:
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Amerykance mają dodatkowy odblask w środku lampy. Folia naklejona na lampę jest imitacją takiego odblasku.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Zgadza się - to moje audi. Nie byłeś na rozpoczęciu sezonu radomskiej motoryzacji?
-
B6 by Armi - sesja s.25
Kiedys ktos pisal, ze nie kupuje kamerki bo przynosi pecha. I u mnie tak bylo, mam zarejestrowane jak w A3 najezdza na konar, ktory spadl przed samochod. Nagralo sie tez jak ktos na parkingu zbyt blisko podjechal albo krecil sie kolo samochodu:naughty: Chociaz do tej pory nie wiem jak to dziala, ze czasem nagra jak ktos przechodzi a czasem nie.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Mówią, że detale decydują o wyglądzie całości. Wpadły następujące detale: - 2 brakujące dekielki BBS - czerwone naklejki na dekielki, naklejki na brzeg felg, znaczek Quattro na tylną klapę (zamiast naklejki gekona) - dzięki Józek - jednak wleci znaczek s-line w grill, podpatrzony tu:naughty: - nakładki na śruby (na zdjęciu wyglądają na chromowane ale są bardziej matowe) A trasy rejestruje wideorejestrator Mivue 358
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Podziwiam ludzi, którzy szukają avantów:decayed: Ja chciałem sedana - czarnego, czerwonego w Józkowym kolorze i nie mogłem znaleźć w zestawieniu, które musiało być czyli 1.9 z Q, s-line. Ale był taki avant i tym sposobem stałem się właścicielem znienawidzonego avanta. Jak to mówi moja A. nadwozie kombi to anty-sexy.
-
[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
Te felgi ryją mi banie:slina:
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
Jak to mówią Simply Clean:naughty:
-
A3 8L by DASH
Trzeba było zostać dłużej, miałbyś tytuł auta zlotu na bank:whistling:
-
Modyfikacja lamp i halogenow- swiateczna choinka czy pomyslowy mod ?
Można, zakazane są żółte mijania. Nie ma słowa o przeciwmgielnych. Na zdjęciu zwykła folia oracal na lampie i halogenie:whistling:
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 by Egon ,Gwint, Na czterech turbinach 19"
Hmm chyba wcześniej miałeś zdjęcia B5 w tym samym miejscu:naughty:
-
B6 DIVISION
ale chyba nie bixy Napewno jeszcze bez otwierania maski.... Jozek, dostałeś klubowicza, czy miałeś, a nie widziałem? Zasłużyłem i dostałem Gratulacje:naughty:
-
Dobrzy chiptunerzy
Efekt jest zależny od stanu silnika i osprzętu a nie od tunera.
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
Nie wiadomo co jest napisane w protokole zdarzenia. Jeśli policjanci wyraźnie wskazali sprawcę zdarzenia to sprawa jest prosta. Odszkodowanie od sprawcy zdarzenia a odwołanie się od mandatu to mogą być dwie osobne sprawy. Ważne jest to co napisali policjanci.
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
Dlaczego polowe kasy skoro sprawca jest kierowca drugiego auta? Warto sprawdzic co jest napisane na notce policyjnej i wystapic o podanie numeru polisy sprawcy. Zglosic sprawe do ubezpieczyciela sprawcy. Mialen podobna sytuacje, sprawca nie przyjal mandatu ale w notce policyjnej bylo napisane, ze to on nie ustapil pierwszenstwa. Dzieki temu mialem odszkodowanie na koncie w ciagu miesiaca. Sprawa byla 2-3 miesiace pozniej.
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
Na odwołanie do sądu masz 7 dni. Co napisali policjanci w protokole zdarzenia? Za co przyjąłeś mandat, czy na mandacie było napisane, że jesteś sprawcą? Odwołaj się, byłeś w szoku, po takim zdarzeniu każdy by był. Sprawcą kolizji jest osoba, która zajechała Ci drogę. Nie jesteś winny kolizji.
-
[B5 AFN] 1.9TDI Quattro by Emsi
Wiem o czym piszę, możesz co najwyżej dostać mandat za wyprzedzanie na skrzyżowaniu ale sprawcą kolizji będzie osoba, która zajedzie ci drogę bo zmieniając pas, musisz ustąpić miejsca osobom już na nim są. ---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ---------- Np. tutaj Od 02:33 Polskie drogi 1 - YouTube Zajechanie drogi. Sprawcą jest osoba, która skręcała w lewo a nie osoba, która wyprzedzała. Mimo, że osoba wyprzedzająca pewnie zaczęła wyprzedzać na ciągłej.