Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Z takim rocznikiem auta, nie zawracaj sobie Rogalem glowy, chyba ze chcesz sluchac marudzenia:wink: i zaplacic x2 tyle co u konkurencji.
  2. Armi odpowiedział(a) na MariuszZT temat w Audi A4/S4 B6
    Esa:naughty: W sprawach 4.2 to myślę, że Winczako jest klubowym guru.
  3. Nie moge się napatrzeć na ten środek - szczegolnie na kierownicę
  4. Armi odpowiedział(a) na Piosal91 temat w Audi A4 B5
    Nie ma co się oszukiwać nadwozie B5 do nowoczesnych już nie należy. A rzeczy typu czarne lampy, czarne felgi w seryjnym aucie to dodatkowe wizualne postarzenie tego samochodu, Ja bym poszedł w kierunku odmłodzenia auta a nie postarzania:whistling: Normalne poliftowe lampy/wysłane do bydzia na przeróbkę led lub ledy z allegro takie (z czarnym paskiem, jak już ten czarny musi być):
  5. Dev -przydałby się na forum A3. [8L] Tarcze hamulcowe + klocki - ale jakie? Jakie tarcze? ATE:polew: Jakie klocki? Kup ATE:polew: Sorry za OT. B6 piękna:slina:, mimo że srebrna:wink:
  6. Arni- Bedzie dużo kosztować i na pewno się nie będzie opłacać bo na allegro znajdziesz taniej A tak naprawdę to może na drugi rok będziemy myśleć nad tematem B8 3.0TDI, więc wtedy się pomyśli Na allegro sortuje od najdrozszych - tak bylo z A3, tak bylo z B6 (Czestera auto nie bylo wystawione za cene przecietnej B6), tak bedzie z B7/B8:decayed: Dbaj o nia:kox:
  7. Daj znać jak będziesz sprzedawał Raz kupiłem Audi na Śląsku, mogę i drugi:decayed: Rewelacyjnie wygląda:slina:
  8. OMG:slina::slina:
  9. Amerykance mają dodatkowy odblask w środku lampy. Folia naklejona na lampę jest imitacją takiego odblasku.
  10. Zgadza się - to moje audi. Nie byłeś na rozpoczęciu sezonu radomskiej motoryzacji?
  11. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Kiedys ktos pisal, ze nie kupuje kamerki bo przynosi pecha. I u mnie tak bylo, mam zarejestrowane jak w A3 najezdza na konar, ktory spadl przed samochod. Nagralo sie tez jak ktos na parkingu zbyt blisko podjechal albo krecil sie kolo samochodu:naughty: Chociaz do tej pory nie wiem jak to dziala, ze czasem nagra jak ktos przechodzi a czasem nie.
  12. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Mówią, że detale decydują o wyglądzie całości. Wpadły następujące detale: - 2 brakujące dekielki BBS - czerwone naklejki na dekielki, naklejki na brzeg felg, znaczek Quattro na tylną klapę (zamiast naklejki gekona) - dzięki Józek - jednak wleci znaczek s-line w grill, podpatrzony tu:naughty: - nakładki na śruby (na zdjęciu wyglądają na chromowane ale są bardziej matowe) A trasy rejestruje wideorejestrator Mivue 358
  13. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zgadza się
  14. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podziwiam ludzi, którzy szukają avantów:decayed: Ja chciałem sedana - czarnego, czerwonego w Józkowym kolorze i nie mogłem znaleźć w zestawieniu, które musiało być czyli 1.9 z Q, s-line. Ale był taki avant i tym sposobem stałem się właścicielem znienawidzonego avanta. Jak to mówi moja A. nadwozie kombi to anty-sexy.
  15. Jak to mówią Simply Clean:naughty:
  16. Armi odpowiedział(a) na dmdash temat w Audi A3/S3/RS3
    Trzeba było zostać dłużej, miałbyś tytuł auta zlotu na bank:whistling:
  17. Można, zakazane są żółte mijania. Nie ma słowa o przeciwmgielnych. Na zdjęciu zwykła folia oracal na lampie i halogenie:whistling:
  18. Hmm chyba wcześniej miałeś zdjęcia B5 w tym samym miejscu:naughty:
  19. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale chyba nie bixy Napewno jeszcze bez otwierania maski.... Jozek, dostałeś klubowicza, czy miałeś, a nie widziałem? Zasłużyłem i dostałem Gratulacje:naughty:
  20. Efekt jest zależny od stanu silnika i osprzętu a nie od tunera.
  21. Nie wiadomo co jest napisane w protokole zdarzenia. Jeśli policjanci wyraźnie wskazali sprawcę zdarzenia to sprawa jest prosta. Odszkodowanie od sprawcy zdarzenia a odwołanie się od mandatu to mogą być dwie osobne sprawy. Ważne jest to co napisali policjanci.
  22. Dlaczego polowe kasy skoro sprawca jest kierowca drugiego auta? Warto sprawdzic co jest napisane na notce policyjnej i wystapic o podanie numeru polisy sprawcy. Zglosic sprawe do ubezpieczyciela sprawcy. Mialen podobna sytuacje, sprawca nie przyjal mandatu ale w notce policyjnej bylo napisane, ze to on nie ustapil pierwszenstwa. Dzieki temu mialem odszkodowanie na koncie w ciagu miesiaca. Sprawa byla 2-3 miesiace pozniej.
  23. Na odwołanie do sądu masz 7 dni. Co napisali policjanci w protokole zdarzenia? Za co przyjąłeś mandat, czy na mandacie było napisane, że jesteś sprawcą? Odwołaj się, byłeś w szoku, po takim zdarzeniu każdy by był. Sprawcą kolizji jest osoba, która zajechała Ci drogę. Nie jesteś winny kolizji.
  24. Wiem o czym piszę, możesz co najwyżej dostać mandat za wyprzedzanie na skrzyżowaniu ale sprawcą kolizji będzie osoba, która zajedzie ci drogę bo zmieniając pas, musisz ustąpić miejsca osobom już na nim są. ---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ---------- Np. tutaj Od 02:33 Polskie drogi 1 - YouTube Zajechanie drogi. Sprawcą jest osoba, która skręcała w lewo a nie osoba, która wyprzedzała. Mimo, że osoba wyprzedzająca pewnie zaczęła wyprzedzać na ciągłej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.