Treść opublikowana przez Armi
-
Ktory FMIC?
No właśnie mechanik. Co więcej człowiek złota rączka. A piszecie tak jakbyście własnymi rękami te FMIC-ki w jeden dzień robili:grin: Poza tym jeden dzień a jeden dzień to różnica. Nie każdy może poświęcić cały dzień 12h na prace przy samochodzie. Tu nawet nie chodzi o kwestie znajomości mechaniki bo te nie są nawet konieczne. Tylko o to jak co dokładnie się to robi, jak chce się ten fmic upchać, na ile sobie można pozwolić, jak poprowadzić rury, czy boczki rdzenia trzeba dorabiać, nawet to jak ładne spawy mają być. Już widzę, jak osoba która zabiera się za samodzielne przygotowanie i montaż fmic-a po przeczytaniu, że to zajmie jeden dzień tylko się wkurza, no ale na forum napisali, że jeden dzień.
-
Ktory FMIC?
Samodzielnie robi się inaczej. Szczególnie po raz pierwszy. Zależy jak duży fmic, jak bardzo chce się go schować, jak przymocować. Gdy jest ciasno (a jest) trzeba tak spasować by przy uruchomionym silniku rury nie wpadały w wibracje itd itp. Dobre 2-3 dni/popołudnia trzeba poświęcić. Rezam właśnie 3 fmic i nikt mi nie wmówi, że zajmuje to jeden dzień. Jeden dzień zajmuje zainstalowanie gotowego zestawu z allego. Wracając do tematu, podcięcia belki nie ma co się bać. Wymierz tylko dokładnie ile musisz wyciąć (nie więcej) i będzie dobrze. Podcinanie belki to jedna z łatwiejszych kwestii przy montażu fmic-a.
-
1.8T + Virus + Turbo P 19'' + Quattro + Solar + S-Line + Bose + Navi
Avant fuuuu, sedanów nie było? Graty silnika, resztę się doreza:kox:
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
myślałem, że to jakieś dziecko się kręci, a dokładnie to 2:decayed:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Ta-shit. Tymczasowo, w planach jest air Nie spodziewałem się, że jest taka różnica w gwincie B5 a B6. W B5 było ciężko a tu całkiem przyjemnie.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Musze pomyśleć, jeszcze szufladek nie zamontowałem:decayed: ---------- Post dopisany 14-06-2014 at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2014 at 20:03 ---------- Mała zapowiedź: Gwint zamontowany, sesja hmm gdy będzie pogoda. Wrażenia? Miękko i komfortowo:decayed: Do momentu zawadzenia ma się wrażenie, że to seria:grin:
-
[B6 AVJ] A4 B6 Votex / MS DESIGN
Rzeczywiście S4 są miliony:decayed: Aaa może masz na myśli zwykłe A4 czy BMW ze znaczkiem S4 czy M3. To tak, wtedy się zgadza. Felgi czy inne dodatki pozwalają osiągnąć indywidualny wygląd samochodu. Wcale nie trzeba zakładać bodykitów ale co kto lubi.
-
A4 b6 prwie, że german...
Prawie jak s-line tzn znaczek jest, pakietu brak:decayed: Fajne felgi ale koniecznie z glebą i dystansem (tak jak napisał Hiszpan). I nie przyciemniaj szyb na chrom:whistling:
-
[B6 AVJ] A4 B6 Votex / MS DESIGN
Wiem, o tym gdzie jest sprzedawany itd. S4 to S4, detale zdradzają, że to nie jest seryjne auto. W innym przypadku widać, że to nie jest bodykit. Nie jestem ich fanem.
-
Moje Audi A4 B7 S-Line V6 2.7TDi Limo Carbon, LED
Żyłka, opalarka i znaczek odpada. Chociaż rozumiem, że ktoś może lecieć na znaczek. Gdy bylem w podstawówce, na targu czy czymś takim można było kupić buty adidos z 4 paskami. Niektórzy odpruwali jeden pasek, a korektorem z "o" robili "a" i powstawał adidas:decayed: Jak widzę, że samochód ma doklejony tylko znaczek m3/s4 czy nawet s-line to przypomina mi się ta historia. M3/S4 czy s-linem dane auto nigdy nie będzie tak jak te adiodosy adidasem ale znaczek jest:wink:
-
[B6 AVJ] A4 B6 Votex / MS DESIGN
Raczej bardziej "tuningowy" ale to prawda rzadko spotykany.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No miałem kiedyś takie w 18"... zawsze ta felga mi się podobała. Problem w tym, że będą 2 komplety, bo na pewno ze Sportecami się nie rozstanę, za mało tego na rynku Świetna felga, jedna z nielicznych ori felg, które idealnie pasują do B6:kox:
-
Moje Audi A4 B7 S-Line V6 2.7TDi Limo Carbon, LED
Po to żeby laik pomyślał: oooo esa. A ktoś kto się zna i docenia wkład zrobił tak Takie ładne auto a jeden głupi znaczek psuje efekt.
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Urlop w lipcu mam, a na oem tylko week Zobaczysz na zywo to zmienisz zdanie co do felgi ---------- Post dopisany 08-06-2014 at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2014 at 21:45 ---------- https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10440712_594570480657603_7862923612907407902_n.jpg Dobry przykład że żeby auto robiło ŁAŁ to dużo nie trzeba, czysta bużka, dobre szerokości i spasowanie Ujęcie klasa Ogólnie dobre zdjęcie robi cuda, na żywo często rozczarowanie. Na szczęście nie w tym przypadku:naughty:
-
Aeb [email protected] :)
W A3 też mamy różowe koła. Taki wabik na myślenie, że jak różowy to "baba". A A3 robi z większości z nich wiatrak:wink: Tu jest podobnie:eusathink:?
-
B6 by Armi - sesja s.25
Jest już git. Wielkie podziękowania dla Domin-a, bez niego chyba bym nie dał rady. Tą od kompletu chrom czy zamontowaną teraz? Mogę sprawdzić, nie ma problemu. ---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- Jest jeszcze tyle do zrobienia, że nie ma się czego wstydzić. Zresztą o czym tu mowa, u Ciebie siedzi 2.7biT:whistling: Air to odległy plan, najpierw moc i modyfikacje wizualne.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Jutro wpada gwint tak btw:whistling:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Zdjęcia z wczoraj, dziś świeci się tylko airbag ale i to ogarnę
-
B6 by Armi - sesja s.25
Dzieje się Kierownica zamontowana. Hmm wrażeń z jazdy chyba opisywać nie trzeba:decayed: Do tego wpadnie komplet szufladek tj. wizytownik, esp, awaryjny, kubek. Podświetlany, z chromem z B7:naughty:
-
Aeb [email protected] :)
Szacun:whistling: Btw: tyle, że samochodem jeździ głównie dziewczyna.
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Elegancko wyglądają
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
świetne fotele, zazdraszczam:decayed:
-
Wakacje w Chorwacji
Ja też mniej więcej w tym terminie lecę. Aborygen, gdzie jedziesz? ---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ---------- Ja myślałem o rejonie Omiś-ia, Duće czy kawałek dalej. W tamtym roku byłem w Tucepi i szczerze mówiąc najchętniej bym tam wrócił ale nie jeżdżę dwa razy w to samo miejsce. Mam nadzieje, że w innych miejscowościach też tak pachnie lawendą
-
Wakacje w Chorwacji
Ja też w ciemno. W zeszłym roku planowaliśmy jechać do Baśka Voda ale jak dojechaliśmy na miejsce to nam się nie spodobało i pojechaliśmy dalej. Jak się nie ma rezerwacji to jest dowolność a miejsca noclegowe są
-
Szaleńcza jazda M3 po Warszawie
Na wykopie znalezli jego dane, firmę, profil na facebooku itd. Sila internetu:grin: