Treść opublikowana przez Armi
-
B6 DIVISION
Tym bardziej, że zwykle jest wątek w którym jest opis modyfikacji a zwykła naklejka z kodami wyposażenia wyjaśni wszystko. Ja tez kupowałem od klubowicza, w ogłoszeniu na allegro wszystko ładnie pięknie ale zrobiłem wywiad środowiskowy i już wiedziałem co jest nie tak:grin: ---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ---------- Ludzie z forum się znają, wiedzą też o rzeczach o których na forum się nie napisze. To chyba największa zaleta kupna auta z forum:whistling: Historię sprawdzi się właściwie dla każdej B6 ale to czy poprzedni właściciel o nią dbał niekoniecznie.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Maluj, nawet się nie zastanawiaj:naughty:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Rezanie jest nieuleczalne. Poza tym to wstyd, zeby dziewczyna miala wieksza glebe. W A3 jest -40mm. W B6 - 25mm:facepalm:
-
B6 by Armi - sesja s.25
Mój cel na wiosnę to B6 Division Docelowo będzie tak: Powoli zbieram elementy układanki:whistling: 1) gwint:banan: Kupiony, rozpakowany, sprawdzony i zapakowany do pudełka. Docelowo będzie Air-ride, dlatego marka taka a nie inna:whistling:
-
[ALL B5] Audi S4
Super:slina:
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Weź, ja sprzedałem ori halogeny do przedlifta bo mi nie pasowały do polifta:doh:za 20zł za sztukę czy coś w ten deseń
-
Spoty Puławskie
Z 1.3 wyrezałeś dobrego sleepera:naughty:
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
To przedlift. Polift ma przetłoczenie na środku, inny układ kratek, hokej i halogeny.
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Oj tam, nie jest tak źle. Stalówki odnowione i jest git. Najwyżej, wrzucisz pasek wokół felgi - tak jak miał MaxsteRR na B6:naughty:
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Piękna:kox: B6 sedan 1.8T z Q:naughty: bajka:slina: A3 znajoma. Gdyby nie to, że ma 3drzwi to byłaby moja:naughty:
-
Spoty Puławskie
Dobrze kojarze, kolega Chwaliego z HTL:naughty: Właściciel słynnej czarnej hondy civic vtec. Szacun:hi:
-
AFN 216tki brd FMIC - jakie sprzęgło?
Sprzęgło od AVF-a nie podejdzie do AFN-a. AWX jest P&P, temat wałkowany na forum od 3 lat.
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Zderzak przedliftowy? Why? Nie bede robil polifta z przedlifta Coz tego ze maska bedzie poliftowa Szkoda bo zderzak przedliftowy odmładza auto i ma halogeny:whistling:
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Zderzak przedliftowy? Why?
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
U mnie w A3 Gwerty zamontował soczewki z A6 C7. W połączeniu z ori przetwornicami i żarnikami Philips CM 4.8k jest mega. W B6 mam bixy na soczewkach z B8 i świecą gorzej niż bixy w A3:facepalm:
-
B6 DIVISION
Miał rację, nie wiem jak to ludzie robią, że w Polsce kupują dobre auta. Masakra, udawane s-liny, bite, niesprawne, obora w środku. Dodam, ze szukalem od najdrozszej. Na szczeście trafiła mi się B6 z forum, inaczej trzeba by było jechać do DE. masz racje tak jest najlepiej kupic z forum lub DE jednak ceny sa adekwatne do stanu . a ja niestety mam ograniczony budrzet:( kupisz po taniości jakiegoś szrota i non stop będziesz wertował dział techniczny ,lepiej dozbieraj i kup coś porządnego ,bo może się okazać że nie będzie cię stać na naprawy ,a jak wiesz zmęczone tdi to niemałe koszta napraw wiadomo ze wiecej dam cis lepszego kupie ale dajac 26-27tys w polsce za B6 jaka mam pewnosci ze kupie cos nie zmeczonego?? Pewnosci nie ma nigdy. Ale zwiekszajac kwote lub kupujac od klubowicza zwiekszasz szanse, ze nie jedziesz ogladac szrota. Naogladalem sie szrotow za 25-28k(1,9tdi). Juz 2.5 v6 za 20k byly zdrowsze ale to 2.5. Wymieniasz, ze to nie jest s-line, do naprawy sa dwa wtryski, ze dwumas kleka i wlasciwie caly samochod jest do malowania i ile jest w stanie na te naprawy zejsc(w ogloszeniu oczywiscie znana formulka nie wymaga wkladu finansowego)a on mowi 500zl. Przeciez to smiech ale liczy na frajera, ktory napali sie na bude b6 i wezmie bez zastanowienia.
-
B6 DIVISION
Miał rację, nie wiem jak to ludzie robią, że w Polsce kupują dobre auta. Masakra, udawane s-liny, bite, niesprawne, obora w środku. Dodam, ze szukalem od najdrozszej. Na szczeście trafiła mi się B6 z forum, inaczej trzeba by było jechać do DE.
-
Zmieniliście już opony ?
Niekoniecznie ich sprawa, poruszają się przecież po drogach PUBLICZNYCH:whistling:
-
Zmieniliście już opony ?
Ludzi trzeba uświadamiać, dlatego pitoli. Nikt nie mówi by zmieniać na zimówki jak jest rano dziesięć stopni ale gdy jadąc do pracy masz od 0 do 2 to chyba czas o zimówkach pomyśleć.Wracając może zdarzyć się tak, że z +2 zrobi się -1 i spadnie śnieg. Jak ktoś jedzie do pracy km czy 2 albo pracuje w domu to dla niego nie ma pośpiechu (najwyżej wróci sobie do domu w tempie 20-30km/h) ale gdy ktoś dojeżdża kilkadziesiąt km jest różnica. Spada pierwszy śnieg i paraliż bo fani letnich jeszcze nie zdążyli zmienić opon bo stalowa 15" im się nie podoba:polew:. Skoro się nie podoba to niech sobie kupią na zimę 18" nikt im tego nie broni. Jeszcze rzucają k.. i ch... bo wyprzedzają ich auta na zimówkach. A oni biedni na letnich muszą się toczyć i nie jeszcze hamować A na forach burza: jechałem 3km przez 1h, cała Warszawa stoi bla bla bla Trzeba myśleć też o innych kierowcach a nie tylko o sobie:whistling:
-
[B5 AGB] Czarne Es Bix'y Ledy Rns-e+Bt Recaro..
Ładne auta macie na Ślasku:gicior: szczegolnie w Gliwicach:naughty: Esa sedan,vulkanschwarz.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Spoko to wygląda:naughty: u nas trzeba już myśleć o zimówkach, dziś rano mróz:facepalm: w dzień nie więcej niż 5.
-
Dobrzy chiptunerzy
Spanky ten z forum naszego? Otwock? Ja również polecam:kox:
-
Podniesie mocy po przez opornik? O co chodzi??
Pierwsza podstawowa zasada jakiegokolwiek tuningu to nie stać Cię - nie tuninguj. To się mści.
-
B6 DIVISION
Pierwsza wypłata tzw. kwoty bezspornej musi być do 30 dni od czasu zdarzenia. Jeśli nie ma lub termin się zbliża często wystarczy jeden telefon, rozmowa z kierownikiem a później potwierdzanie mailowe, że za każdy dzień zwłoki (jeśli minie 30 dni) liczysz odsetki. $ pojawia się momentalnie. Ale o więcej trzeba "walczyć" dalej.
-
Audi A4 B5 '98 1.8 LPG - naprawa po wypadku
Podejmie się, nie bez powodu na allegro można kupić takie cuda: dach audi a4 b5 98r (3650412406) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a później szczepan:wink: Chociaż ja bym czymś takim nie chciał jeździć. Wolałbym kupić całą karoserię/anglika i poprzekładać co się da.