Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kup niska/średnia półka - po 2 sezonach tył do regeneracji:whistling:
  2. Armi odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Niespotykany kolor.
  3. Jeszcze dariuszy nie kupiłem:tongue4: Myślę by na zwykłych, gładkich dekielkach nie wygrawerować rotiform:wink: czy coś takiego
  4. Wygląd nie jest ten sam. Roti są lakierowane od środka na czarno a front jest polerowany. Dare mają front polerowany a środek jest dalej srebrny. Nie wiem czy sobie nie pomaluje środków na czarno jak w ori:decayed: ---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ---------- Chociaz nie, widzę że sa tez ze srebrnymi środkami.
  5. Spotkany dziś o 08:10 na krajowej 17 w stronę Lublina. B6 avant, ramki klubowe.
  6. Widocznie B6 Twojego kolegi jest golasem. Ja miałem mega doinwestowaną i porezaną B5 i na pewno bym do niej nie wrócił. B6 i B7 mają wiele wspólnego, sam byłem zdziwiony jak wiele. Kubica, gratuluje furki. Zmiana z B5 na B7 3.0TDI to jak ogromny skok.
  7. Armi odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Miło było pogadać. Wrzucę jak tylko znajdę kabel do apratu:kwasny:
  8. Armi odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja też mniej więcej o tej porze. Też kopciuchem ale ma parę elementów z S4, żeby Ci streetrace nie było smutno:wink:
  9. Wow:slina: Świetny kolor. Wystarczy koło, gleba i
  10. Armi odpowiedział(a) na dmdash temat w Audi A3/S3/RS3
    Brakuje zdjęcia w pokrowcu:tongue4: joke Co tu komentować, jest kocur:naughty:
  11. i pewnie tak samo szybko się brudzi, co nie:decayed:?
  12. Jeszcze wszystko przede mną ale dobrze, że podpowiedziałeś. Kupię te gumy i dopiero wtedy wezmę się za montaż. Jak będę miał problem z montażem to wiem do kogo się odezwać
  13. Ostatnio kupiłem poliuretanowe tuleje łączników stabilizatora. Montaż wkrótce, zobaczymy czy są coś warte.
  14. Laminatu nie. Oryginał można. Przyklejając laminat trzeba pamiętać o równomiernym położeniu kleju bo lotka może spuchnąć w miejscu gdzie kleju było za dużo.
  15. Lotka siedzi tak:
  16. Najpierw był papier ścierny, wodny o gradiacji - 800, 1200, 1500 i 2000. Następnie polerowałem lampy Meguiar's Ultimate Compound twardą i miękka gąbką. Na końcu zakonserwowałem lampy:wink:
  17. Steri, czy to Ty mu wysłałeś felgi od auta na literę B? 19 cali? Widziałem:naughty:
  18. Armi odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Będę
  19. Za czasów mega gleby w B5 to był daily car. Teraz A3 ma większą glebę niż B6, więc B6 jest częściej używana. Tytuł/tekst jest jeszcze w trakcie edycji.
  20. Witam Wszystkich, Chciałbym przedstawić moją A3. Moje pierwsze Audi - Battalionowe A4 B5 (sprzedane) Trzecie (w kolejności): A4 B6 http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-armiego-190km-1-9-q-pakiet-s4-al-brd-hebel-321-288-bixy-rns-e-278835/ Drugie : Najbardziej seryjne to: AUDI A3 8L 5D Ambition - rocznik 2002 Ebonyschwarz Pearleffect LZ9W Silnik: - 1.9 TDI 130KM&310Nm; kod ASZ + skrzynia 6 Wyposażenie: Praktycznie full wypas - brak szyberdachu i tempomatu:( edit: brakuje również parkotronica, navi i haka Najciekawsze: - ABS i ESP - xenony 4300k + spryski+ samopoziomowanie - 10 poduszek - Audio Bose, 6 głośników + Audi Concert + Subwoofer Bose + Zmieniarka Bose - Bananowe, skórzane, kubełki - wnętrze w kolorze Jive - 3-ramienna skórzana kierownica - 4x elektryczne szyby - Pełny Fis - obniżenie -16mm - kluczyk scyzoryk - Latem felgi 17 5-ramienne Audi, zimą widoczne na zdjęciach 15. Dotychczasowe zmiany: - Pakiet startowy czyli kompletny rozrząd (wszystkie rolki, paski), wszystkie filtry i olej Motul syntetyk - Płaskie wycieraczki Bosch AeroTwin - Zerwanie oznaczeń z tylnej klapy+ zaślepka tylnej wycieraczki - Pomalowanie haczyka pod tylnym zderzakiem na czerwono - Nowy panel radia - Kupiona lotka s3 (niestety laminat) - Żółte halogeny+ Obrysówki (tzw świecące kierunki) + postojówki ledowe - Wycięty katalizator + wyczyszczony kolektor dolotowy i egr (przygotowania do programu) - Chip 177KM&380Nm - Złośnik 3D na dekielkach felg na zimę - Kosmetyki do czyszczenia i pielęgnacji jasnej skóry - Zmiana żarników z 4300k na 5000k (najpierw na chinole a później na Philips Color Match) - Nowe opony Toyo Proxes TR-1 225/45/17 - Welurowe dywaniki Petex - Malowanie porysowanych elementów - Stickery na tylną szybę - Rozpórka - Sprężyny Vogtland -40mm - Czarna ramka grilla - Malowanie zacisków - Ramki clubowe - Nowe lampki tablicy rejestracyjnej (8D9943021H i 8D9943021G) +ledy Wymiana hamulców (tarcze Zimmerman Sport przód, gładkie Bosch tył, płyn hamulcowy Ate Super Blue Racing od Autofanty.pl) - Polerka reflektorów przednich: -Bi-xenon na soczewkach z A6 C7+ obrysy - Poliuretany na przód -Dystanse 10mm - Wideorejestrator Mio MiVue 358 - Koło dwumasowe z Sharana BTB - 17" s-line - Nieścieralny włącznik świateł z Seata - Przerobiona i zespawana z kolektorem turbosprężarka GTB1756VK z 2.7 TDI - Downpipe - Tarcza, docisk, wysprzęglik BTB - Tarcza sprzęgła obita kevlarem - FMIC (projekt, wykonanie by Armi ) Zaślepienie i zaspawanie EGR-a - straszył Emblematy s-line pod listwy drzwiowe - Hamulce 312mm na przód (zaciski z jarzmami, tarcze Zimmerman, klocki Ferodo Premier, płyn hamulcowy Motul RBF600) Beżowe welurowe dywaniki + jasne stopery ----> - Żarówki H7 - Osram Cool Blue Hyper Przed/Po - Opony zimowe Toyo Snowproxes S953 225/45/17 Zestaw do regeneracji tapicerki skórzanej Opis: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295395-regeneracja-tapicerki-skorzanej-w-domu/ I efekty: Plany: Niewielkie bo seria bogata i większość planów zrealizowana: - przelotowy wydech - eksploatacja i sprzedaż Zdjęcia - zimowy setup i samochód trochę brudny (2012) Sezon 2013: Sezon 2014 -
  21. Buba, jak chcesz to odezwij się do Michała z Felgi-profil. malowanie felg warszawa, malowanie felg lublin, malowanie felg ryki, renowacja felg lublin, renowacja felg warszawa, renowacja felg ryki, prostowanie felg warszawa, prostowanie felg ryki, piaskowanie felg ryki, regeneracja felg, aluminiowych zacisków Ma dobre ceny i jakość. Powołaj się na mnie albo na A4-klub to i zniżka jakaś wpadnie.
  22. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Nie chcę dymionych, chciałbym coś na kształt ori tylko, że na ledach.
  23. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    No właśnie ale u kogoś z forum widziałem w avancie ładne:whistling: tylko nie mogę sobie przypomnieć.
  24. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Co myślicie? LAMPY TYŁ DIODOWE AUDI A4 B6 AVANT LED RED WHITE (3737440248) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. W B5 miałem fajne ledowe lampy. Do sedana B6 też się coś znajdzie. Do avanta te wydają się najciekawsze ale chyba nie są zbyt popularne na forum:whistling:
  25. Z C7 są lepsze niż z B8.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.