Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Bardzo ładne tylko lampy przednie do kosza
  2. Armi odpowiedział(a) na Armi temat w Audi A4/S4 B6
    Toż to już prawie 3 miesiące:decayed: Docieraliśmy dziś z A hamulce w A3, jechało za nami B6 z czarnym znaczkiem i felgami. Coś mi się zdaje, że to byłeś Ty:decayed: ---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ---------- laduj takie vmr,moim zdaniem wyje...ne:wink: http://s9.postimg.org/6qa3w3ubf/VMR_Wheels_Audi_A4_Black_V710_19_Gunmetal_234.jpg Wrzuciłem w google VMR wheels:shock3: Jest z czego wybierać
  3. No nie byłem i szczerze mówiąc się nie wybieram Ale przecież nie trzeba pasować na piczy kłak, zejść żeby było ładnie i wszystko... Tam nawet na 1be to czasem strach jechać. Chociaż hardcory są np. Jaco z Raceism (passat B5 fl)
  4. Gracjan, chyba nie byłeś w Lublinie:wink: męka dla glebowiczów:grin: Nie to, że są nierowności. Tam są mega koleiny. Ba, nawet nowa droga S17 prowadząca do tego miasta jest krzywa, ma fałdy i koleiny. Dramat. Jeździć może i można ale na pewno nie zapi$#%#$
  5. dzień dobry Avanta ? hehehe, żart
  6. Dokładnie. Przy większej glebie będzie
  7. Jak swap na 2.7 to u Nosba. Zanim znajdzie dobry silnik, zanim zrobi przekładkę minie sporo czasu. A tu przede wszystkim chodzi o czas. Gdyby Kowi chciał zostawiać ten samochód na lata to można by pomyśleć o 2.7 ale wspominał o sprzedaży za jakiś czas, więc pchanie się w 2.7 to IMO strzał w stopę. Nie dość, że duże koszty to i problem ze sprzedażą. Diesle 1.9 idą na pniu, 2.7biturbo niekoniecznie. Trochę jeździ, więc trzeba by pomyśleć o LPG i tak ze zwykłej zmiany silnika robi się 5 cyfrowa kwota. Przy sprzedaży nikt tego nie odda. Ale pomarzyć sobie w czyimś wątku można:decayed:
  8. Armi odpowiedział(a) na witek1234 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Gdzie byłeś gdy chciałem zamontować taki licznik do B5? Szacun. Kawał dobrej roboty i nie chodzi tylko o licznik:naughty:
  9. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To B Piuntkowcy wymyślili więc tak dziwnie:whistling: zerknij na FB co to jest i wtedy pogadamy...ta "formacja" łączy fanów B5 i B6 PS. Dont touch my car mogę Ci też zrobić więc nie płacz Na mojej B6 też taka naklejka ląduje. Ogólnie najpierw Kowi wydrukował parę naklejek dla kolegów a, że się spodobały to poszło dalej:naughty:
  10. A3 to najlepsze auto dla kobiety:thumbup1:
  11. Zielona karta jest obowiązkowa. To dowód, że masz ubezpieczone auto bo nasz świstek z ubezpieczalni nie jest w BiH ważny. Nie zawsze trzeba na granicy pokazać ale jak jej się nie ma to tak jakby jeździć bez ważnego OC.
  12. Hehe, ja sie dopiero dowiaduje. Same diesle w domu:decayed:
  13. Fajnie wygląda, pięknie ją wyprowadziłeś Plany też bardzo dobre. Tylko chyba padłeś ofiarą żółtej folii, która miała być pomarańczowa. Kilka osób też tak kupiło:kwasny:
  14. Leży elegancko, to nie ja montowałem. Zrobię zdjęcia i wstawie.
  15. Dobra fura bo z Chełma
  16. Dopiero zauważyłem temat:facepalm: Niedługo będę demontował zderzak to porobię zdjęcia by pokazać co i jak.
  17. Na facebooku jest fajne zdjęcie, nie wiem dlaczego ale kojarzy mi się z byłą B5 grn-a:grin:
  18. Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się z Kowim:grin: a i mieszek do zmiany:decayed:
  19. W avancie:wink:
  20. Ładna jest a będzie jeszcze ładniejsza:thumbup1:
  21. 19" miał np. Pablo http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-abc-czarnuch-2-6-v6-11309/ Egon: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aeb-sedan-1-8t-201-5km-281-6nm-koxie-sprzedana-94403/ Nosb: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-agb-a4-s4-prosie-stajl-zderzak-rs4-19-rh-bi-xenon-gwint-h-and-r-itp-21184/ Krycha: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/se-a4-latania-wsi-lansu-remiza-110868/ W avantach np. Cymek: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/all-b5-black-with-red-x5-181695/
  22. A już myślałem, że wpadło k04:naughty:
  23. Armi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema, siema:hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.