Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. My też już w domu, dzięki jeszcze raz. Całą drogę wspominaliśmy wydarzenia z wieczoru:naughty:Mefju:krol:
  2. Przed chwila, okolice ronda w Kołbieli, w stronę Warszawy - granatowy avant B6 WCI - ramki klubowe. pozdro
  3. Okaze sie, mam nadzieje, ze u siebie w bazie. Jesli nie to przy smiglowcach.
  4. Ja tez slubowo ale mnie to nie cieszy bo weekend pracujacy:kwasny:
  5. Nie mam innego zawiasu. To mial byc pozegnalny zlot dla b5. Po zlocie miala wyladowac na allegro.
  6. Moge jechac 120km w jedna strone po kolejny ale nie mam pewnosci czy nie bedzie szrotem. Co jest z tymi ludzmi:facepalm:
  7. Mialem rano zamontowac gwint ale facet polecial w c**ja i zostalem z niczym.
  8. Musze pojechac a3, chyba nie ma sensu:facepalm:
  9. Ja też będę leciał A2 ---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ---------- jakbyś chciał możesz do nas dołączyć kolegę admin chyba ze Skierniewic jedzie do nas i jedziemy w kolumnie ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ---------- talib nie zapomnij O której i skąd ta kolumna to chętnie dołączę
  10. Zarobić to są pieniądze które się należą. To TU kombinuje jak może by ich nie wypłacić. Kasa się należy a czy naprawisz w szopie czy wcale to nie powinno nikogo obchodzić bo wcale nie ma obowiązku naprawy.
  11. Czy ktoś oprócz mnie jedzie dopiero jutro?
  12. Ja znam diesla, które nawet bez znaczka są brane za RS-y:naughty: ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- V6 w grillu może wyglądać ciekawie:naughty:
  13. Bierz folię połysk. Oklejenie jest tańsze ale nie robi takiego "wow" jak malowanie i jest mniej trwałe.
  14. Wystarczy jedna sprawa - kilka artykułów w internecie i już zna się swoje prawa i obowiązki TU. Ostatnio za a3 proponowali 600zł, docelowo było 3600 plus odszkodowanie za zdrowie, utracony dochód itd. Tylko 1/10 osób się odwoła a reszta łyknie bajkę TU. TU ma pulę daną szkodę im mniej "wyda" z puli tym lepiej dla nich. W wielu TU pracownicy dostają premię gdy poszkodowany nie odwoła się od pierwszej wyceny. Logiczne jest więc, że pierwsza wycena jest zawsze zaniżona ale z drugiej strony na tyle duża by większość osób powiedziała: ok, tyle mi wystarczy.
  15. Na Słowenię też kupisz przy granicy ale autostradę na Słowenii można łatwo ominąć.
  16. Na autostradach masz telefony SOS.
  17. Chodzi o to, że diabeł tkwi w szczegółach:wink: Znaczek ożywia grill to fakt ale zamiast tego można wstawić znaczek np. a4-klub. Swoją drogą po LPU jeździ B5 z ori grillem od RS4 ze znaczkiem S4:decayed:
  18. W sumie jeszcze Q nie dane było mi sprawdzić ale już czuje, że w tym roku nie będę aż tak narzekać, że zima i snieg:decayed: ---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ---------- Oj Kowi, Kowi - gdyby dobre B6 z Q kosztowało 20k to nikt by B5 nie jeździł. Zresztą zaczniesz się rozglądać i jeździć oglądać to zrozumiesz o czym mówię 30 koła to przesada ale 20 to śmiech, chyba że szukasz 2.5TDI.
  19. Armi odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dzieki wielkie:hi:, jeszcze parę pierdołek jest w planach, także powinno być jeszcze lepiej:wink: Podziwiam zapał Jest konkret:naughty:
  20. Jak na auto kupione przypadkiem to całkiem nieźle:naughty:
  21. To wiadomo, kupiłem B6 w trumnie bo ładnych sedanów nie było:decayed:Chociaż osób szukających avantów nie zrozumiem nigdy:wink:
  22. 3 diesli:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.