Treść opublikowana przez Armi
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
My też już w domu, dzięki jeszcze raz. Całą drogę wspominaliśmy wydarzenia z wieczoru:naughty:Mefju:krol:
-
Spotkania na drodze
Przed chwila, okolice ronda w Kołbieli, w stronę Warszawy - granatowy avant B6 WCI - ramki klubowe. pozdro
-
Air Show Radom 2017
Okaze sie, mam nadzieje, ze u siebie w bazie. Jesli nie to przy smiglowcach.
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
60km do celu.
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Mam dwa tzn wzialem 2 d2s.
-
Air Show Radom 2017
Ja tez slubowo ale mnie to nie cieszy bo weekend pracujacy:kwasny:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Wyjezdzam:hi:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Nie mam innego zawiasu. To mial byc pozegnalny zlot dla b5. Po zlocie miala wyladowac na allegro.
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Moge jechac 120km w jedna strone po kolejny ale nie mam pewnosci czy nie bedzie szrotem. Co jest z tymi ludzmi:facepalm:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Mialem rano zamontowac gwint ale facet polecial w c**ja i zostalem z niczym.
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Musze pojechac a3, chyba nie ma sensu:facepalm:
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ja też będę leciał A2 ---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ---------- jakbyś chciał możesz do nas dołączyć kolegę admin chyba ze Skierniewic jedzie do nas i jedziemy w kolumnie ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ---------- talib nie zapomnij O której i skąd ta kolumna to chętnie dołączę
-
Rozwalone Audi..co dalej ?
Zarobić to są pieniądze które się należą. To TU kombinuje jak może by ich nie wypłacić. Kasa się należy a czy naprawisz w szopie czy wcale to nie powinno nikogo obchodzić bo wcale nie ma obowiązku naprawy.
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Czy ktoś oprócz mnie jedzie dopiero jutro?
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Ja znam diesla, które nawet bez znaczka są brane za RS-y:naughty: ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- V6 w grillu może wyglądać ciekawie:naughty:
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Bierz folię połysk. Oklejenie jest tańsze ale nie robi takiego "wow" jak malowanie i jest mniej trwałe.
-
Rozwalone Audi..co dalej ?
Wystarczy jedna sprawa - kilka artykułów w internecie i już zna się swoje prawa i obowiązki TU. Ostatnio za a3 proponowali 600zł, docelowo było 3600 plus odszkodowanie za zdrowie, utracony dochód itd. Tylko 1/10 osób się odwoła a reszta łyknie bajkę TU. TU ma pulę daną szkodę im mniej "wyda" z puli tym lepiej dla nich. W wielu TU pracownicy dostają premię gdy poszkodowany nie odwoła się od pierwszej wyceny. Logiczne jest więc, że pierwsza wycena jest zawsze zaniżona ale z drugiej strony na tyle duża by większość osób powiedziała: ok, tyle mi wystarczy.
-
Wakacje w Chorwacji
Na Słowenię też kupisz przy granicy ale autostradę na Słowenii można łatwo ominąć.
-
Wakacje w Chorwacji
Na autostradach masz telefony SOS.
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Chodzi o to, że diabeł tkwi w szczegółach:wink: Znaczek ożywia grill to fakt ale zamiast tego można wstawić znaczek np. a4-klub. Swoją drogą po LPU jeździ B5 z ori grillem od RS4 ze znaczkiem S4:decayed:
-
warto quattro kupić?
W sumie jeszcze Q nie dane było mi sprawdzić ale już czuje, że w tym roku nie będę aż tak narzekać, że zima i snieg:decayed: ---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ---------- Oj Kowi, Kowi - gdyby dobre B6 z Q kosztowało 20k to nikt by B5 nie jeździł. Zresztą zaczniesz się rozglądać i jeździć oglądać to zrozumiesz o czym mówię 30 koła to przesada ale 20 to śmiech, chyba że szukasz 2.5TDI.
-
[B5 1Z] A4 TDi
dzieki wielkie:hi:, jeszcze parę pierdołek jest w planach, także powinno być jeszcze lepiej:wink: Podziwiam zapał Jest konkret:naughty:
-
[B5 AGB] S4 Biturbo
Jak na auto kupione przypadkiem to całkiem nieźle:naughty:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
To wiadomo, kupiłem B6 w trumnie bo ładnych sedanów nie było:decayed:Chociaż osób szukających avantów nie zrozumiem nigdy:wink:
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
3 diesli:decayed: