Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Wszystko w swoim czasie.
  2. Żona ma nowsze auto. W gre wchodzi B6 na wypasie, sedan oczywiście albo B7 3.0Tdi. ---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ---------- Była ale to dalej B5.
  3. Będzie PW ---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:46 ---------- Do sprzedania po majóvwce. Ogarnę go i wystawię na allegro i na forum na razie to tak bardziej informacyjnie. Muszę się z tym pogodzić Jadę dziś oglądać B6.
  4. Wkrótce minie 5 lat. Czas ruszyć do przodu. Do B5 na pewno nie wrócę. Przez jakiś czas myslałem o S4 B5 ale to w dalszym ciągu B5.
  5. Modyfikacje tego samochodu są skończone. Majóvwka będzie jego ostatnim zlotem. Generalnie SPRZEDAM ! ---------- Post dopisany 15-05-2013 at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2013 at 23:49 ---------- Ostatni detal na koniec: LOUD PIPES SAVE LIVES:decayed:
  6. Czyżby pastaldo:eusathink: ?
  7. Do kalendarza na pewno a i na wiele tapet pulpitu:slina:
  8. W takim razie musisz zmienić technikę przejazdu:decayed: Poważnie.
  9. Armi odpowiedział(a) na puertoss temat w Audi A4/S4 B6
    Będę obserwował
  10. Buba, jednak macie z Gracjanem coś wspólnego (oprócz posiadania S4, rzecz jasna)
  11. Jaka koza? W A3 jest gleba - 40mm:slina: Dobre pikczersy bo auta to wiadomo:naughty:
  12. Nie zgodziłbym się, że A3 ASZ hamuje jakoś rewelacyjnie ale to może dlatego, że mam porównanie do 312:whistling:
  13. Robi niesamowitą robotę
  14. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Kusisz:whistling:
  15. Nie zapomnij upomnieć się o odszkodowanie z OC sprawcy za wylądowanie w kołnierzu jak to nazwałeś Jest to osobna "sprawa" dla ubezpieczyciela.
  16. Pomyśleć, że na niektórych taka gleba robi wrażenie:decayed:
  17. Pompa dotarta, korekty jeszcze nie było. Nie mam czasu:facepalm: ---------- Post dopisany 01-05-2013 at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 14:26 ---------- Kurde, wszyscy wrzucają auta na glebie. Wrzucę i ja:decayed: Daily car Gleba - 40mm:polew:
  18. Oba auta piękne i oba zrobione ze smakiem:slina: ale Bora chyba bardziej mi się podoba:decayed:
  19. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Wszyscy mają ledowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej:wink:
  20. Nie wiem co napisać. Właściciel inny ale auto to samo:naughty: Dawno go nie widziałem:whistling: samochodu rzecz jasna:decayed:
  21. Jeszcze koza:decayed:
  22. Armi odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Robi robotę
  23. Nie ma co się oszukiwać - jest kosa:naughty:
  24. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja odpadam - wymieniam przegub:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.