Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Weeeź, nawet opony masz takie same:facepalm: a tak na poważnie to gratuluje zakupu - najlepsze opony jakie miałem:naughty: Zresztą Porsche montuje takie seryjnie a to mówi samo za siebie.
  2. Pozdro dla kierowcy granatowego sedana B6 na WOT z klubowymi ramkami, spotkanego dzis przed rondem w Kolbieli. Jechalem A3 ale ramki klubowe sa
  3. Cenowo Spanky ale jak doliczysz paliwo to pewnie Tune UP.
  4. jutro cos moze uszczele jak pomaluje:wink: I ja czekam:banan:
  5. Pewnie, że tak:naughty: Zajeło mi to 5 listopadowych wieczorów:whistling: ale wiedza bezcenna.
  6. Piotrek, Twój mechanik może i w 12h ogarnia:wink: Samodzielnie schodzi się dłużej. Nieskończona ilość przymiarek, podcinanie belki, mierzenie kątów, spawanie. Nigdy nie jest tak, że od razu wszystko wychodzi. A na koniec i tak pewnie coś będzie wpadało w wibracje i trzeba będzie robić podkładki pod rury. Próbować spasować zderzak (i tak robi się to wcześniej) ale końcowe ustawianie zderzaka też trochę zajmuje.
  7. Troszkę przesadzasz:whistling: AWX+chip (brak kata) to średnio 170KM. Dobry wydech nie da 10KM. Tym bardziej, że te silniki nie mają seryjnie pompowtrysków AL.
  8. Poszukam, jest ok. Z odległości metra nie poznasz różnicy. Zresztą, lampy tylne też mam przyciemnione folią i mało kto zauważa, że to folia:grin:
  9. Tak, folia jest na zewnątrz lampy
  10. Wczesnie zaczynasz sezon:naughty:
  11. Szkoda, że avant ale reszta wypas:slina:
  12. Chwal się ---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ---------- Nowym nabytkiem:naughty:
  13. Uderzaj do spanky-ego, sporo poniżej 800zł. Otwock
  14. To są detale:wink: Naprawdę lubię to auto:naughty:
  15. "Zielona lakosta" jak to mowia to bardzo oklepany zapach tzn ładny ale bardzo popularny. Jesli ktos chce sie wyrozniac to niech nie kupuje lacoste. Tak na marginesie. Zapachy Kenzo na szczescie nie sa tak popularne:naughty:
  16. Ja mam czarnucha z białą skórą w środku. Ori xenon i zderzak też ma spryski takie wystające. Rocznik 2002. ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ---------- Spryski "chowane" w zderzaku miało s3 z tego co pamiętam.
  17. Różnica między podróbami a perfumami właśnie na tym polega. Zapach oryginalnych perfum się rozwija a podróba zawsze pachnie tak samo czytaj śmierdzi. Ze swojej strony polecam Carolina Herrera 212 VIP, Kenzo Jungle czy Marc Jacobs Bang:naughty:
  18. Nie jest źle:naughty: Chyba akurat dzwoniłem jak byłeś na strojeniu:whistling:
  19. Bez rozklejania lamp, też nie wygląda źle.
  20. Przedliftowe a4 na poliftowe a3 jak najbardziej:naughty: Bardzo przyjemne auto a po programie łyka nawet mocniejsze auta z racji mniejszej masy. Prost
  21. predzej wolał bym kupic od kogos z klubu Niestety klub przestał być miejscem gdzie kupując coś masz gwarancje, że nie zostaniesz oszukany. AWX-y to bardzo popularne silniki. Niech Ci na szrocie zdemontują turbinę - obejrzysz sobie, sprawdzisz luzy a i gwarancje pewnie dostaniesz. Przez internet najłatwiej kupić kota w worku.
  22. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Profil- Ryki tylko z terminami jest problem. Czasem trzeba dlugo czekać ale jeśli chodzi o jakość to jest ok. Cenowo też. Ktoś jeszcze tutaj się reklamował ale żadnych felg tam nie malowałem, więc wypowiedzieć się nie mogę.
  23. True - jechalem jak emeryt:facepalm:
  24. Ja mam "sportową" wkładkę ale za dużo nie zmieniła ale też nie zaszkodziła.
  25. Dziękuję Dokładnie tak:naughty: Widziałem Cię, tzn na początku zaparkowane auto - chciałem podjechać obejrzeć ale zanim zawróciłem to już tylko się mineliśmy. Twoje auto wygląda zacnie:kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.