Treść opublikowana przez Armi
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Weeeź, nawet opony masz takie same:facepalm: a tak na poważnie to gratuluje zakupu - najlepsze opony jakie miałem:naughty: Zresztą Porsche montuje takie seryjnie a to mówi samo za siebie.
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierowcy granatowego sedana B6 na WOT z klubowymi ramkami, spotkanego dzis przed rondem w Kolbieli. Jechalem A3 ale ramki klubowe sa
-
Dobrzy chiptunerzy
Cenowo Spanky ale jak doliczysz paliwo to pewnie Tune UP.
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
jutro cos moze uszczele jak pomaluje:wink: I ja czekam:banan:
-
FMIC - konkrety ?
Pewnie, że tak:naughty: Zajeło mi to 5 listopadowych wieczorów:whistling: ale wiedza bezcenna.
-
FMIC - konkrety ?
Piotrek, Twój mechanik może i w 12h ogarnia:wink: Samodzielnie schodzi się dłużej. Nieskończona ilość przymiarek, podcinanie belki, mierzenie kątów, spawanie. Nigdy nie jest tak, że od razu wszystko wychodzi. A na koniec i tak pewnie coś będzie wpadało w wibracje i trzeba będzie robić podkładki pod rury. Próbować spasować zderzak (i tak robi się to wcześniej) ale końcowe ustawianie zderzaka też trochę zajmuje.
-
Turbina 115ps i 130ps
Troszkę przesadzasz:whistling: AWX+chip (brak kata) to średnio 170KM. Dobry wydech nie da 10KM. Tym bardziej, że te silniki nie mają seryjnie pompowtrysków AL.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Poszukam, jest ok. Z odległości metra nie poznasz różnicy. Zresztą, lampy tylne też mam przyciemnione folią i mało kto zauważa, że to folia:grin:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Tak, folia jest na zewnątrz lampy
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Wczesnie zaczynasz sezon:naughty:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Szkoda, że avant ale reszta wypas:slina:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Chwal się ---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ---------- Nowym nabytkiem:naughty:
-
Dobrzy chiptunerzy
Uderzaj do spanky-ego, sporo poniżej 800zł. Otwock
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
To są detale:wink: Naprawdę lubię to auto:naughty:
-
perfumy
"Zielona lakosta" jak to mowia to bardzo oklepany zapach tzn ładny ale bardzo popularny. Jesli ktos chce sie wyrozniac to niech nie kupuje lacoste. Tak na marginesie. Zapachy Kenzo na szczescie nie sa tak popularne:naughty:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Ja mam czarnucha z białą skórą w środku. Ori xenon i zderzak też ma spryski takie wystające. Rocznik 2002. ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ---------- Spryski "chowane" w zderzaku miało s3 z tego co pamiętam.
-
perfumy
Różnica między podróbami a perfumami właśnie na tym polega. Zapach oryginalnych perfum się rozwija a podróba zawsze pachnie tak samo czytaj śmierdzi. Ze swojej strony polecam Carolina Herrera 212 VIP, Kenzo Jungle czy Marc Jacobs Bang:naughty:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Nie jest źle:naughty: Chyba akurat dzwoniłem jak byłeś na strojeniu:whistling:
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Bez rozklejania lamp, też nie wygląda źle.
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Przedliftowe a4 na poliftowe a3 jak najbardziej:naughty: Bardzo przyjemne auto a po programie łyka nawet mocniejsze auta z racji mniejszej masy. Prost
-
wymiana turbiny na awx
predzej wolał bym kupic od kogos z klubu Niestety klub przestał być miejscem gdzie kupując coś masz gwarancje, że nie zostaniesz oszukany. AWX-y to bardzo popularne silniki. Niech Ci na szrocie zdemontują turbinę - obejrzysz sobie, sprawdzisz luzy a i gwarancje pewnie dostaniesz. Przez internet najłatwiej kupić kota w worku.
-
Spoty Puławskie
Profil- Ryki tylko z terminami jest problem. Czasem trzeba dlugo czekać ale jeśli chodzi o jakość to jest ok. Cenowo też. Ktoś jeszcze tutaj się reklamował ale żadnych felg tam nie malowałem, więc wypowiedzieć się nie mogę.
-
Spotkania na drodze
True - jechalem jak emeryt:facepalm:
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Ja mam "sportową" wkładkę ale za dużo nie zmieniła ale też nie zaszkodziła.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Dziękuję Dokładnie tak:naughty: Widziałem Cię, tzn na początku zaparkowane auto - chciałem podjechać obejrzeć ale zanim zawróciłem to już tylko się mineliśmy. Twoje auto wygląda zacnie:kox: