Treść opublikowana przez Armi
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Jak Ci się udało wyciąć kształt obrysów? Ja jestem anty-talentem, mam folię już od kilku miesięcy ale jeszcze mi się nie udało wyciąć tak, żeby pasowało:decayed:
-
1.9 AWX A4 B6 chiptuning
I strać miesiąc na dzwonienie i kolejny miesiąc na czekanie w kolejce a później zapłać duużo drożej niż u naszego forumowego kolegi spanky-ego w Otwocku:wink: Można mieć tak samo dobry program, nie wiem czy nie lepszą diagnostykę za połowę ceny u Rogala. A i pogadać można, program pod Twoje oczekiwania (w granicach rozsądku) Byłem i u Rogala i u Spanky-ego i nie wróciłbym już do tego pierwszego.
-
Zima + ESP/ASR
Jak obejrzysz filmik to zmienisz zdanie:wink: zaraz wkleje ---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------
-
Spoty Puławskie
Aaaa to jeszcze inne miejsce:wink:
-
Zima + ESP/ASR
Też tego nie wiedziałem. Wow mam ASP mam ASP ASR:wink: Tak jak dev napisał ASR jest elementem ESP. Wyłączając ESP wyłączamy też ASR. ---------- Post dopisany at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ---------- Tego nie wiedziałem:naughty: Muszę sprawdzić.
-
Spoty Puławskie
Jak lecisz na Kazimierz, mijasz pizzerie desperado to zaraz po prawej. Przed stacją BP.
-
Spoty Puławskie
Cacuszko, już o nim słyszałem:grin: ---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ---------- Btw, paput masz zgapiacza:wink: Podpatrzył białe znaczki:wink: z przodu, z tyłu +ramka na bialo.
-
Mandat zimową porą
Najgorszym połączeniem jest tir, który nie zjedzie bo nie. A za nim stado punciaków i lanosów z silnikiem 1.0:facepalm: Spokojnie dałoby się tira wyprzedzić ale nie, zamulacze muszą jechać wzajemnie siedząc sobie na zderzaku. I korek gotowy. Sami nie wyprzedzą ale komuś też nie dadzą. Taką kulturę mamy na drodze.
-
Czym zaslepic klape po usunieciu wycieraczki
Ja też (w a3) ale jak najbardziej spełnia swoją funkcję
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
Zwykła:thumbup1:
-
prośba o analize logów po zmianie turbo
Ogarniaj temat i ruszaj na program bo pojeździsz trochę i zaraz będziesz miał turbo do czyszczenia. Każdy kto wymienił turbo na awx i wtryski na wieksze a nie pojechał na strojenie miał problem z zabrudzonymi łopatkami.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Łap: Aceef
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Bo przygasa czy wypalone linie? Wypalone linie w aceef - 100zł
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
Może - taśma dwustronna i zapasowa tablica z taka samą taśmą na podmiankę w razie W:wink: Ja tak mam już pół roku:wink:
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Wtedy będzie blizniak mojego z przodu:wink:
-
Zaślepienie egr
Ja to wiem:naughty: ale większość użytkowników diesli nie. Ba, nawet sprzedawcy w sklepach robią wielkie oczy jak im się powie o tych świecach:wink: EOT:wink:
-
Zaślepienie egr
Większość użytkowników R4 nawet nie wie o "dogrzewaczach". A po 10 czy 15latach i tak większość z nich nie działa, więc przy tym założeniu można powiedzieć, że zaślepienie EGR powoduje wydłużenie nagrzewania:wink:
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Rób 2.5 Tylko ostrzegam - ryczy jak głupi ale co kto lubi. W środku jest głośniej ale nie jest to jakiś dramat, jadący z tyłu mają gorzej. Z seryjnym turbo efektu cofki czy gwizdu nie osiągniesz. Taki trochę przerost formy nad treścią
-
[2001 A4 1.8T Quattro]Czarna A4, 17", skóra, nowy wydech
Sam bym chętnie wyjechał, niestety praca mnie przywiązuje do PL:whistling:
-
[2001 A4 1.8T Quattro]Czarna A4, 17", skóra, nowy wydech
Szacun, szacun a i po polsku pisze lepiej niż niejeden mieszkający w Polsce.
-
[2001 A4 1.8T Quattro]Czarna A4, 17", skóra, nowy wydech
:banan:Amerikano:banan: Piękna:thumbup1:
-
Spoty Puławskie
108 obok postoju taxi BieMdablju ma niezła miejscówkę na spota, i fekwencje- prawię jak u nas ostatnimi czasy:grin: http://images40.fotosik.pl/1820/8e3dff26305b8a28med.jpg http://images49.fotosik.pl/1640/8434d9da3c84ba4dmed.jpg Mój szwagier jest na tym forum. Za tydzień czy dwa wynajmują tor. Będzie trochę bmw, trochę mniej hond i pewnie jedno audi, może dwa:grin:
-
[Audi A4 B5 AFN 97r ] Potrzebuje zawirusować swoje OOOO
Jadę niedługo z A3, więc chętnie posłucham o mocnym golfie:kox:
-
[Audi A4 B5 AFN 97r ] Potrzebuje zawirusować swoje OOOO
Tego, który urwał dokładkę na wjezdzie?
-
Spoty Puławskie
Dla mnie też remiza:thumbdown: Poza pomysłem na wystrój to słaby lokal. Swoją drogą Cerveza najlepsza, cysiek potwierdzi:grin: