Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Jak Ci się udało wyciąć kształt obrysów? Ja jestem anty-talentem, mam folię już od kilku miesięcy ale jeszcze mi się nie udało wyciąć tak, żeby pasowało:decayed:
  2. I strać miesiąc na dzwonienie i kolejny miesiąc na czekanie w kolejce a później zapłać duużo drożej niż u naszego forumowego kolegi spanky-ego w Otwocku:wink: Można mieć tak samo dobry program, nie wiem czy nie lepszą diagnostykę za połowę ceny u Rogala. A i pogadać można, program pod Twoje oczekiwania (w granicach rozsądku) Byłem i u Rogala i u Spanky-ego i nie wróciłbym już do tego pierwszego.
  3. Armi odpowiedział(a) na Nicco temat w Układ Jezdny
    Jak obejrzysz filmik to zmienisz zdanie:wink: zaraz wkleje ---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------
  4. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Aaaa to jeszcze inne miejsce:wink:
  5. Armi odpowiedział(a) na Nicco temat w Układ Jezdny
    Też tego nie wiedziałem. Wow mam ASP mam ASP ASR:wink: Tak jak dev napisał ASR jest elementem ESP. Wyłączając ESP wyłączamy też ASR. ---------- Post dopisany at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ---------- Tego nie wiedziałem:naughty: Muszę sprawdzić.
  6. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Jak lecisz na Kazimierz, mijasz pizzerie desperado to zaraz po prawej. Przed stacją BP.
  7. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Cacuszko, już o nim słyszałem:grin: ---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ---------- Btw, paput masz zgapiacza:wink: Podpatrzył białe znaczki:wink: z przodu, z tyłu +ramka na bialo.
  8. Najgorszym połączeniem jest tir, który nie zjedzie bo nie. A za nim stado punciaków i lanosów z silnikiem 1.0:facepalm: Spokojnie dałoby się tira wyprzedzić ale nie, zamulacze muszą jechać wzajemnie siedząc sobie na zderzaku. I korek gotowy. Sami nie wyprzedzą ale komuś też nie dadzą. Taką kulturę mamy na drodze.
  9. Ja też (w a3) ale jak najbardziej spełnia swoją funkcję
  10. Zwykła:thumbup1:
  11. Ogarniaj temat i ruszaj na program bo pojeździsz trochę i zaraz będziesz miał turbo do czyszczenia. Każdy kto wymienił turbo na awx i wtryski na wieksze a nie pojechał na strojenie miał problem z zabrudzonymi łopatkami.
  12. Bo przygasa czy wypalone linie? Wypalone linie w aceef - 100zł
  13. Może - taśma dwustronna i zapasowa tablica z taka samą taśmą na podmiankę w razie W:wink: Ja tak mam już pół roku:wink:
  14. Wtedy będzie blizniak mojego z przodu:wink:
  15. Ja to wiem:naughty: ale większość użytkowników diesli nie. Ba, nawet sprzedawcy w sklepach robią wielkie oczy jak im się powie o tych świecach:wink: EOT:wink:
  16. Większość użytkowników R4 nawet nie wie o "dogrzewaczach". A po 10 czy 15latach i tak większość z nich nie działa, więc przy tym założeniu można powiedzieć, że zaślepienie EGR powoduje wydłużenie nagrzewania:wink:
  17. Rób 2.5 Tylko ostrzegam - ryczy jak głupi ale co kto lubi. W środku jest głośniej ale nie jest to jakiś dramat, jadący z tyłu mają gorzej. Z seryjnym turbo efektu cofki czy gwizdu nie osiągniesz. Taki trochę przerost formy nad treścią
  18. Sam bym chętnie wyjechał, niestety praca mnie przywiązuje do PL:whistling:
  19. Szacun, szacun a i po polsku pisze lepiej niż niejeden mieszkający w Polsce.
  20. :banan:Amerikano:banan: Piękna:thumbup1:
  21. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    108 obok postoju taxi BieMdablju ma niezła miejscówkę na spota, i fekwencje- prawię jak u nas ostatnimi czasy:grin: http://images40.fotosik.pl/1820/8e3dff26305b8a28med.jpg http://images49.fotosik.pl/1640/8434d9da3c84ba4dmed.jpg Mój szwagier jest na tym forum. Za tydzień czy dwa wynajmują tor. Będzie trochę bmw, trochę mniej hond i pewnie jedno audi, może dwa:grin:
  22. Jadę niedługo z A3, więc chętnie posłucham o mocnym golfie:kox:
  23. Tego, który urwał dokładkę na wjezdzie?
  24. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Dla mnie też remiza:thumbdown: Poza pomysłem na wystrój to słaby lokal. Swoją drogą Cerveza najlepsza, cysiek potwierdzi:grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.