Treść opublikowana przez Armi
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
Przyszedl "adwokat" i o to co powiedzial: Nie ma co sie dziwic - W dieslu b5 trzeba wylozyc ~5k na modyfikacje, robic swapy na awx/avf by miec moc jaka daje ASZ po samym programie. A to moze niektorych zaboleć, szczegolnie tych ktorzy tak zrobili czytaj mnie:decayed: Dobra decyzja - sprzedaz samochodu lekko pomodzonego. Nie przekraczasz granicy po ktorej albo sprzedasz za grosze w porownaniu z wkladem albo bujasz sie z powrotem do serii. Niestety, za tuning nikt nie dopłaci a przynajmniej nie w Polsce.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Dopóki nie wkręca się na obroty to jest cicho tzn klekot zagłusza wszystko. W czasie jazdy z przodu jest ok, z tyłu gorzej. Trzeba to lubić i raczej nie wozić pasażerów. Ryczy w czasie przyśpieszania, jest cofka przy zejściu obrotów. Ja nie narzekam ale osobie z seryjną turbiną czy autem rodzinnym raczej bym tego nie polecał.
-
Spoty Puławskie
Fotelik z tyłu - mozliwe, jakieś dziecko straciło rodzica:/
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
To nie jest cięcie błotników, to odcięcie dwóch niewielkich kawałków blachy. Żadna filozofia:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Właśnie widzę, że wygląda prawie jak oryginał
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
obrysów nie będzie i niegdy nie miało byc, jest grill s4 i halo żółte będzie bo mi się podoba o obrysach nigdzie nie pisałem, skąd więc taki pomysł? jak bym chciał ksero robić to bym se od razu grill RS4 kupił co do xsero to tylko halo będzie takie samo ---------------- i posiadanie samych halo takich samych uprawnia do mówienia że to będzie kasero? jak tak to cały battalion to jedno wielkie XERO jest stickerbomba wywaliłem to już napewno nie będzie xero:grin: teraz mam pierwszą ori czarną połysk folę na dekorach - rezerwuję Ale nie w okolicy:wink: Luuuz:thumbup1: Nakręcam sobie wejścia na wątek, nic tak nie działa jak mała afera:wink: ---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- Tak to znaczy, jak bo nie rozumiem? (być może dlatego, że dalej jestem w szoku po przeczytaniu wątku o sprzedarzy rs-a na smerfach:shock3:)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Trzeba sprzedać furę, zaraz będzie xero w okolicy:wink: Toż to papuć żółte halo i obrysy będzie robił
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Widzę, że mój wątek jest czytany
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Kolego ja mam pytanie apropos zdjec z 1 strony, a dokładnie listew w środku obklejonych stickerbombem, ile posło Ci na to tej naklejki bo planuje ten sam modzik a nie wiem ile zamowic, probowalem pomieżyć ale wole się zapytać żeby za dużo nie zamawiac,a i czy orietujesz sie ile by posło naklejki na lusterka zewnetrzne? Z tego co pamiętam to zużyłem jeden arkusz
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Rano było tak: Wieczorem: Ameryka:wink:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Kupiłem folię już z pół roku temu ale nie umiałem tego wyciąć Na szczęście Radimm wysłał mi szablon:naughty:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Folia, folia. Na razie, jak będę w przyszłości robił bixy-y u Gwerty-ego to będą prawdziwe obrysy.
-
Dzik jest dziki , dzik jest zły . Kolizja .
"Ciesz sie ze i tyle dostaniesz" ? Właśnie dzięki takiemu podjeściu, firmy ubezpieczeniowe robią co chcą. Zawsze trzeba się odwołać, jak nie raz to 2 i 3. Wystarczy spojrzeć na statystyki, większość osób przyjmuje pierwszą, zawsze zaniżoną wycenę i jeszcze się cieszy, że w ogóle coś dostało:facepalm:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Mała zapowiedź: Obrysy ma pół forum ale takie ma tylko kilka osób:yeee: Radimm
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Tylko Gliptone, czyscilem nim biala skore i naprawde widac roznice:thumbup1:
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Spodobaja na pewno. Na zdjeciu wygladaja slabo , na zywo duuzo lepiej
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Generalnie tuner wgrywa seryjny program i od nowa go modyfikuje pod nowe graty. Większe wtryski - trzeba podlać paliwem. Podlejesz paliwem - będzie kopcić. Można to ograniczyć np. zmieniając "przebieg" doładowania. Większa dawka paliwa na niższych obrotach, turbo szybko wstaje ale trzeba sprawdzić jak na to reaguje np. sprzęgło itd itp. Taka dłubanina, dostrojenie wszystkich parametrów zarówno pod osprzęt jak i sam silnik. To oczywiście wielki skrót tego co robi dobry tuner:wink: Są osoby, które zmienią wtryski i jeżdzą bez strojenia ale moim zdaniem przypomina to trochę jazdę na boxie. Takie niekontrolowane podlanie paliwem. Dużo dymu, kop od dołu i nic poza tym. Niewykorzystany potencjał.
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Oj tak:naughty: Dobry wybór:banan:
-
[B5 APS] by czorny
Żółta barwa świateł przeciwmgłowych nie jest problemem bo nie są to światła drogowe ani mijania ani pozycyjne, które są zabronione.
-
[B5 APS] by czorny
To jest tak - "naprawiasz" usterkę na miejscu -> nikt nie ma prawa zabrać dowodu. Proste: hidy, diodowe postojówki - miej normalne żarówki w schowku folie rożnego rodzaju - zerwiesz tablica pseudo usa- miej normalną w bagazniku Itd itp.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Myślę, że wkrótce stworzy wątek o swoim aucie:decayed: EOT
-
[B5 APS] by czorny
Żarówki są ok, folia nie. Ale to inna podstawa prawna. Zrywasz folię przy policjancie i nic nie może zrobić
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
Czekam, aż znajdzie nieładną
-
[B5 APS] by czorny
§ 2. Dopuszcza się wyposażenie pojazdu w światła drogowe, mijania lub pozycyjne przednie o barwie żółtej selektywnej do dnia 31 grudnia 2009 r. Nie ma słowa o światłach przeciwmgłowych, które mogą być zarówno barwy białej jak i żółtej selektywnej:thumbup1:
-
[B5 APS] by czorny
dobra pamięć Jest na to sposób ,niekiedy działa Kupujesz taśmę dwustronną oraz ramkę na rejestrację gdy podczas kontroli trafisz na upierdliwego policjanta to mówisz ,że zahaczyłeś gdzieś tam i tablica odleciała i masz ramkę w bagażniki jak to nie pomoże stwierdzasz zdziwiony ,że masz chyba taśmę dwustronna w bagażniku/schowku i przyklejasz Moim znajomy kilka razy się tak udało ,ale wiadomo jak trafisz na mega upartego to dowód i tak poleci. Nic nie poleci jak zamontuje tablice. Policja nie ma prawa zabrać za to dowodu ale ludzie, którzy nie znają swoich praw i dają się na to łapać Jak już zamontujesz grill z polifta to maluj ramkę na czarno. A i żółte halo są zgodne z prawem.