Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. jedzie to jakoś? Planuję sobie następne auto kupić a3 na wypasie:decayed: Może nie jest takie ładne jak a4, ale coś by można z mocą zrobić właśnie:wink: A3 jedzie świetnie, wykonczenie wnetrza jak w b6(mam polifta). Nie za duze, wiec wszedzie się wcisnie. Zawieszenie bez wahaczy - jak odkrecilem koło to prawie padłem ze śmiechu:naughty: - tam nic nie ma:decayed: A mimo to komfort jest (17 i -16mm). Skórzane kubełkowe fotele, trzymają lepiej niż kubełki w a4. Ogólnie czuć, że to młodsze auto.
  2. Byłeś już może na programie w Fabryce Mocy? Albo orientujesz się jaki koszt? Nie wiem czy A3 nie podjadę na strojenie:decayed:
  3. W dbl - srebrny sedan WMA, ramki klubowe srebrne. Mrygalem dlugimi ale zero reakcji:wink: Pozdro, w kazdym razie:naughty: kox_nwa - chyba
  4. W tym samochodzie mocy mi wystarczy. Nie ma sensu sie pchac w bigT, zanim sie rozbuja to mija polowa obrotow. Moc jest ladna na papierze a jezdzi fajnie pod koniec obrotow. Nawet po przejsciu z turbo awx na brd i podlaniu paliwem czuc, ze to wieksza turbina. Za to w A3 mam wieksze pole do popisu, samym programem 170/370 czy 380Nm wyciaga. Zmiana turbo i wynik jak w A4, a buda lzejsza:wink: Skrzynia 6, zupelnie inna jazda. Tyle, ze oska ale nie mozna miec wszystkiego. Mialo byc pieciodrzwiowe a3, 1.8T z Q, z wypasem i biala skora w srodku, a jest 5-drzwi, wypas z jasna skora ale 6-biegowy diesel i oska:confused4: ---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ---------- Jeszcze takie znalazlem:decayed:
  5. Najpierw musze kupic spoiler:decayed: a nawet dwa. Zastanawiam sie, czy jest sens troche przeplacac u mapeta czy tez kupowac z abs-u ale na allegro:eusathink: Audi A4 B5 - LIP Spoiler klapy bagażnika - z ABS SKLEP TUNING : najlepszy sklep z częściami do tuningu, filtry, halogeny, kierunkowskazy, lampy, rozpórki, produkty najwyższej jakości! Nie wyglada zle
  6. Za takie hamulce, oddałbym swoją ... nerkę
  7. Ostatnim zdaniem wszystko popsułeś Stado prosiąt już w komplecie:naughty: tzn wymieniłem opone.
  8. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Gdyby za calosc byly 3 stowki to bym podjechal:naughty:
  9. Jakie butowanie:facepalm: Nie wiem dlaczego ale wiekszosc osob nie wierzy, ze mozna "mocnym" autem jezdzic spokojnie. Moc mi sie przydaje przy wprzedzaniu, zreszta nawet nie mam gdzie szybko pojezdzic na takiej glebie:whistling: Malo kto decyduje sie robic powazne modyfikacje - bedace praktycznie maksimum dla tego silnika. Ale jesli ktos juz sie decyduje to wypadaloby to robic na tip top. Nie pojechalbym z silnikiem, ktory nie jest w bardzo dobrym stanie na strojenie, nawet nie ze z powodu slabego przyrostu mocy ale ze wzgledu na pewnosc, ze predzej czy pozniej silnik kleknie. Strach gdziekolwiek pojechac. Nie jestem chlopaczkiem, ktory sie napala na moc nie myslac o tym co bedzie za chwile:wink: Sporo juz bylo takich przypadkow, ze przyjechal klient niesprawnym autem i upieral się na program a pozniej placz na forach, ze cos sie wysrało i jeszcze pretensje do tunera... Albo szybki powrot do serii.
  10. Z tego względu, że miał juz 350k km wiec dlugo by nie pociągnął. Zresztą czuć było, że wkrótce wymagałby remontu tzn na setupie 170KM jeszcze by pojezdzil ale mod by go szybciutko wykonczyl. W sumie to nawet myslalem o remoncie ale, ze trafil sie anglik z symbolicznym przebiegiem to kupiłem, nie pamietam juz dokladnie przebiegu ale jedynka z przodu.
  11. Nie ma butowania, mamy drugie auto:wink: Słupek był wymieniony przed strojeniem, min. dlatego tak długo się zeszło:wink: Ten po przebiegu 350k km, długo by nie pociągnął. Chociaz 50k km na 170/355 zrobil. ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- 17 calowa dojazdówka:gicior:
  12. Takie tam z Moto East Event:whistling: Najbliższe modyfikacje to - nowa opona:decayed: - przyciemnienie szyb - lampy usa przód - spojler w stylu m3
  13. Przyzwoicie:wink: Wiadomo, zawsze będzie szybsze auto ale i tak niejeden się ździwi. Ostatnia korekta i temat mocy w tym aucie zakończony.
  14. Specjalnie nie piszę jaka moc:wink:
  15. Powiem tak - moc zawsze mało:wink: ale wlasciciele 3.0 V6, mówią, ze to dlatego ze mam wyzszy moment:wink:
  16. Tak mi się wydawało że to Ty - podwójny wydech i klapa usa:naughty: Na koleinach dobiło i po oponie:facepalm:
  17. Coś czuję, że LM-y będą hitem następnego sezonu. I ja o nich myślę
  18. Na świecie może jest sporo ale w Polsce już nie. Od razu widać, kiedy ktoś kogoś kopiuje:whistling:
  19. Nareszcie, vulkanschwarz wygląda tzn widac, ze to czarny:kox: a nie szary/grafitowy jak w przypadku lakierów niezadbanych egzemplarzy:kwasny:
  20. Krycha miał swego czasu maszynkę - wypożyczałem od niego. Niestety poszła w świat:kwasny:
  21. Daj spokój z malowaniem znaczka. Żółte halo - tego brakuje.
  22. Żeby przy et35, mieć glebę taką że opona chowa się w nadkole musisz poszerzyć błotniki (najlepiej maszynką). W innym przypadku po prostu nie skręcisz:wink:
  23. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    LRA:wink: i "stare" ramki - Rafalek powinien wiedziec.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.