Treść opublikowana przez Armi
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
jedzie to jakoś? Planuję sobie następne auto kupić a3 na wypasie:decayed: Może nie jest takie ładne jak a4, ale coś by można z mocą zrobić właśnie:wink: A3 jedzie świetnie, wykonczenie wnetrza jak w b6(mam polifta). Nie za duze, wiec wszedzie się wcisnie. Zawieszenie bez wahaczy - jak odkrecilem koło to prawie padłem ze śmiechu:naughty: - tam nic nie ma:decayed: A mimo to komfort jest (17 i -16mm). Skórzane kubełkowe fotele, trzymają lepiej niż kubełki w a4. Ogólnie czuć, że to młodsze auto.
-
[B6 AVF] czarny sedan w TDI 17" 175,2 KM / 364,2 Nm
Byłeś już może na programie w Fabryce Mocy? Albo orientujesz się jaki koszt? Nie wiem czy A3 nie podjadę na strojenie:decayed:
-
Spotkania na drodze
W dbl - srebrny sedan WMA, ramki klubowe srebrne. Mrygalem dlugimi ale zero reakcji:wink: Pozdro, w kazdym razie:naughty: kox_nwa - chyba
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
W tym samochodzie mocy mi wystarczy. Nie ma sensu sie pchac w bigT, zanim sie rozbuja to mija polowa obrotow. Moc jest ladna na papierze a jezdzi fajnie pod koniec obrotow. Nawet po przejsciu z turbo awx na brd i podlaniu paliwem czuc, ze to wieksza turbina. Za to w A3 mam wieksze pole do popisu, samym programem 170/370 czy 380Nm wyciaga. Zmiana turbo i wynik jak w A4, a buda lzejsza:wink: Skrzynia 6, zupelnie inna jazda. Tyle, ze oska ale nie mozna miec wszystkiego. Mialo byc pieciodrzwiowe a3, 1.8T z Q, z wypasem i biala skora w srodku, a jest 5-drzwi, wypas z jasna skora ale 6-biegowy diesel i oska:confused4: ---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ---------- Jeszcze takie znalazlem:decayed:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Najpierw musze kupic spoiler:decayed: a nawet dwa. Zastanawiam sie, czy jest sens troche przeplacac u mapeta czy tez kupowac z abs-u ale na allegro:eusathink: Audi A4 B5 - LIP Spoiler klapy bagażnika - z ABS SKLEP TUNING : najlepszy sklep z częściami do tuningu, filtry, halogeny, kierunkowskazy, lampy, rozpórki, produkty najwyższej jakości! Nie wyglada zle
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Za takie hamulce, oddałbym swoją ... nerkę
-
[ALL B6] Najlepszy silnik pod gaz..
Bardzo dobry wybór:kox:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Ostatnim zdaniem wszystko popsułeś Stado prosiąt już w komplecie:naughty: tzn wymieniłem opone.
-
Spoty LRY - odwołane
Gdyby za calosc byly 3 stowki to bym podjechal:naughty:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Jakie butowanie:facepalm: Nie wiem dlaczego ale wiekszosc osob nie wierzy, ze mozna "mocnym" autem jezdzic spokojnie. Moc mi sie przydaje przy wprzedzaniu, zreszta nawet nie mam gdzie szybko pojezdzic na takiej glebie:whistling: Malo kto decyduje sie robic powazne modyfikacje - bedace praktycznie maksimum dla tego silnika. Ale jesli ktos juz sie decyduje to wypadaloby to robic na tip top. Nie pojechalbym z silnikiem, ktory nie jest w bardzo dobrym stanie na strojenie, nawet nie ze z powodu slabego przyrostu mocy ale ze wzgledu na pewnosc, ze predzej czy pozniej silnik kleknie. Strach gdziekolwiek pojechac. Nie jestem chlopaczkiem, ktory sie napala na moc nie myslac o tym co bedzie za chwile:wink: Sporo juz bylo takich przypadkow, ze przyjechal klient niesprawnym autem i upieral się na program a pozniej placz na forach, ze cos sie wysrało i jeszcze pretensje do tunera... Albo szybki powrot do serii.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Z tego względu, że miał juz 350k km wiec dlugo by nie pociągnął. Zresztą czuć było, że wkrótce wymagałby remontu tzn na setupie 170KM jeszcze by pojezdzil ale mod by go szybciutko wykonczyl. W sumie to nawet myslalem o remoncie ale, ze trafil sie anglik z symbolicznym przebiegiem to kupiłem, nie pamietam juz dokladnie przebiegu ale jedynka z przodu.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Nie ma butowania, mamy drugie auto:wink: Słupek był wymieniony przed strojeniem, min. dlatego tak długo się zeszło:wink: Ten po przebiegu 350k km, długo by nie pociągnął. Chociaz 50k km na 170/355 zrobil. ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- 17 calowa dojazdówka:gicior:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Takie tam z Moto East Event:whistling: Najbliższe modyfikacje to - nowa opona:decayed: - przyciemnienie szyb - lampy usa przód - spojler w stylu m3
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Przyzwoicie:wink: Wiadomo, zawsze będzie szybsze auto ale i tak niejeden się ździwi. Ostatnia korekta i temat mocy w tym aucie zakończony.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Specjalnie nie piszę jaka moc:wink:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
19x:naughty:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Powiem tak - moc zawsze mało:wink: ale wlasciciele 3.0 V6, mówią, ze to dlatego ze mam wyzszy moment:wink:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Tak mi się wydawało że to Ty - podwójny wydech i klapa usa:naughty: Na koleinach dobiło i po oponie:facepalm:
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
Coś czuję, że LM-y będą hitem następnego sezonu. I ja o nich myślę
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
Na świecie może jest sporo ale w Polsce już nie. Od razu widać, kiedy ktoś kogoś kopiuje:whistling:
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
Nareszcie, vulkanschwarz wygląda tzn widac, ze to czarny:kox: a nie szary/grafitowy jak w przypadku lakierów niezadbanych egzemplarzy:kwasny:
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Krycha miał swego czasu maszynkę - wypożyczałem od niego. Niestety poszła w świat:kwasny:
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Daj spokój z malowaniem znaczka. Żółte halo - tego brakuje.
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Żeby przy et35, mieć glebę taką że opona chowa się w nadkole musisz poszerzyć błotniki (najlepiej maszynką). W innym przypadku po prostu nie skręcisz:wink:
-
Spoty LRY - odwołane
LRA:wink: i "stare" ramki - Rafalek powinien wiedziec.