Treść opublikowana przez Armi
-
Trzęsie całym autem na biegu jałowym
A jak wciśniesz pedał sprzęgła to drgania ustają?
-
grill i listwy chrom
Pomysły świeżaka:wink: Pomaluj ramkę na czarno, zamiast naklejać chrom.
-
Wyprostowane felgi alu? Czy nabity w butelkę?
No to ma Cię w garści:whistling:
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Byłem na przeglądzie w poniedziałek - żadnych problemów. Wydech nie ryczy na luzie i na niskich obrotach:wink:
-
[B5 AKN] Po wizycie u Mistrza Rogala ;)
Pewnie jedzie na gazie jak w tytule:eusathink:
-
Wyprostowane felgi alu? Czy nabity w butelkę?
Ciekaw jestem obrotu sprawy bo pierwszy lepszy adwokat momentalnie podważy Twoje argumenty i opinię "biegłego" z zakładu, szczególnie że nie ma dowodów bo felgi są już wyprostowane i wyważone. Dobra rada, chcesz toczyć batalię, musisz mieć opinię niezależnego rzeczoznawcy i to od razu po zdarzeniu. Zupełnie inna rozmowa by była. Przerabiałem temat:wink:
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Piękne auto:naughty:
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Efekt jest naprawdę dobry. Ludziom kopara opada jak słyszą potężne warczenie Jak zrobi się przelot w malo litrażowce to słychać "pusty" ryk. Po prostu słychać, że ktoś zrobił przelot a samochód dalej nie jedzie. W pomodzonym dieslu jest inaczej. Tyle, że ja nie mam nic. Prosto od turbo po sam wydech.
-
[B5 AKN] Po wizycie u Mistrza Rogala ;)
Ładnie:thumbup1: A tak piszą, że diesle nie jadą
-
gry przeglądarkowe
Grało się kiedyś w Plemiona:grin:
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Dopóki nie zamontujesz xenonów to słabo. Szczególnie jak mialeś lampy Boscha z halogenami w reflektorze.
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
polykacz hond? A3 ASZ+chip:naughty: ile tam Ci po CZIPIE wypluł ? Ciiii, ma być sleeper na obcych blachach z 1.6 na klapie:decayed:
-
Spoty Puławskie
Nie mają zbyt dobrej opinii ale powodzenia:thumbup1:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
polykacz hond? A3 ASZ+chip:naughty:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
To trochę zejdziesz, ale ogólnie jazda na takiej glebie męczy. Szczególnie jak masz słabe drogi i sporo jeździsz. Musisz jechać 30-40km/h tam gdzie inni 80-100km/h. Ja nie wytrzymałem i jeżdzę też "połykaczem hond" na 17' i -20mm (utwardzone amortyzatory). Taki kompromis.
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
da radę, trzeba by tylko coś ciaśniejszego naciągnąć, np.205/35 na te 8,5J można by jeszcze coś ugryźć Chodziło mi o 225/40:wink:
-
Wyprostowane felgi alu? Czy nabity w butelkę?
Jak Kaliemu ukraść krowę to źle ale jak Kali ukradnie to dobrze. Jestem w ciekawy jak wyglądała ta reklamacja wysłana mailowo:whistling: Czy to nie był zwyczajny mail z dużą liczbą !!!!! Ta firma nie pozwoliłaby sobie na ignorowanie oficjalnej reklamacji. Widać, że dbają o swoją reputację skoro oskarżyli Cię o pomówienie.
-
Wymiana wtrysków a twarda praca silnika.
Zrób jeszcze przelot - ryk zagłuszy klekot:grin:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Dobrze jest.Tył jak u mnie:grin: Z przodem niestety tak nie zejdziesz, nawet po poszerzeniu błotników.
-
Komfort jazdy w skórzanych kubłach
Zawsze możesz kupić jasną skórę, ona tak się nie nagrzewa:wink:
-
Wyprostowane felgi alu? Czy nabity w butelkę?
Mnie tylko zastanawia dlaczego człowiek, który w ciągu kilku lat rozkręca firmę, znaną w kilku województwach, jak nie w całym kraju (zakłady specjalizujące się w wulkanizacji i prostowaniu felg są na każdym rogu) Ma same pozytywne opinie, jest polecany na rożnego rodzaju forach. A jedną negatywną wystawia majuDJ. Zaskakujące:decayed: A z mechanikami to tak jak z lekarzami, lubią sobie pokrytykować innych żeby samemu się dowartościować. Felgi były pewnie szitem prostowanym już kilka razy (a jak wiadomo to osłabia materiał) i wyszło jak wyszło. Btw, Napisałbyś oficjalną reklamację, a nie zajmował się wylewaniem swoich żali na forum. Nie ma ludzi nieomylnych i jeśli człowiek się pomylił to rozpatrzy reklamację, Skąd ma wiedzieć czy nie jesteś typowym krzykaczem, który kupił złom i chce jeszcze wyłudzić pieniądze, oczerniając go na forach?
-
Prośba o dobranie tarcz 312 i klocków do nich
Ja mam 312 - gładkie tarcze boscha. Do tego klocki Bosch (pyliły ale hamowały elegancko). Teraz mam ferodo premier i hamują trochę słabiej ale nie pylą. Nie kupuj Power Disców - te nacięcia to tylko pic na wode, mający poprawić efekt wizualny tarczy a nie hamowanie.
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
I po dowodzie jak na yellow:naughty: Ogarniaj air a nie jakieś lampki:tongue4:
-
Dwumas-przy jakim przebiegu zaczyna się zużywać?
Jednak moment obrotowy robi swoje. Dwumas w AFNie i AWX-ie jest taki sam. Mój dwumas wytrzymał 350k km, przy czym jakies 70k km przejechał po programie na 170/350Nm. A u dziewczyny przy 213k km (ori przebieg) w ASZ (taki nasz AVF) po pedale sprzęgła już czuć, że dwumas zaczyna się odzywać.
-
[B5 APS] by czorny
Albo tak: