Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. A jak wciśniesz pedał sprzęgła to drgania ustają?
  2. Armi odpowiedział(a) na piter1114 temat w Audi A4 B5
    Pomysły świeżaka:wink: Pomaluj ramkę na czarno, zamiast naklejać chrom.
  3. No to ma Cię w garści:whistling:
  4. Byłem na przeglądzie w poniedziałek - żadnych problemów. Wydech nie ryczy na luzie i na niskich obrotach:wink:
  5. Pewnie jedzie na gazie jak w tytule:eusathink:
  6. Ciekaw jestem obrotu sprawy bo pierwszy lepszy adwokat momentalnie podważy Twoje argumenty i opinię "biegłego" z zakładu, szczególnie że nie ma dowodów bo felgi są już wyprostowane i wyważone. Dobra rada, chcesz toczyć batalię, musisz mieć opinię niezależnego rzeczoznawcy i to od razu po zdarzeniu. Zupełnie inna rozmowa by była. Przerabiałem temat:wink:
  7. Efekt jest naprawdę dobry. Ludziom kopara opada jak słyszą potężne warczenie Jak zrobi się przelot w malo litrażowce to słychać "pusty" ryk. Po prostu słychać, że ktoś zrobił przelot a samochód dalej nie jedzie. W pomodzonym dieslu jest inaczej. Tyle, że ja nie mam nic. Prosto od turbo po sam wydech.
  8. Ładnie:thumbup1: A tak piszą, że diesle nie jadą
  9. Grało się kiedyś w Plemiona:grin:
  10. Dopóki nie zamontujesz xenonów to słabo. Szczególnie jak mialeś lampy Boscha z halogenami w reflektorze.
  11. polykacz hond? A3 ASZ+chip:naughty: ile tam Ci po CZIPIE wypluł ? Ciiii, ma być sleeper na obcych blachach z 1.6 na klapie:decayed:
  12. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Nie mają zbyt dobrej opinii ale powodzenia:thumbup1:
  13. polykacz hond? A3 ASZ+chip:naughty:
  14. To trochę zejdziesz, ale ogólnie jazda na takiej glebie męczy. Szczególnie jak masz słabe drogi i sporo jeździsz. Musisz jechać 30-40km/h tam gdzie inni 80-100km/h. Ja nie wytrzymałem i jeżdzę też "połykaczem hond" na 17' i -20mm (utwardzone amortyzatory). Taki kompromis.
  15. da radę, trzeba by tylko coś ciaśniejszego naciągnąć, np.205/35 na te 8,5J można by jeszcze coś ugryźć Chodziło mi o 225/40:wink:
  16. Jak Kaliemu ukraść krowę to źle ale jak Kali ukradnie to dobrze. Jestem w ciekawy jak wyglądała ta reklamacja wysłana mailowo:whistling: Czy to nie był zwyczajny mail z dużą liczbą !!!!! Ta firma nie pozwoliłaby sobie na ignorowanie oficjalnej reklamacji. Widać, że dbają o swoją reputację skoro oskarżyli Cię o pomówienie.
  17. Zrób jeszcze przelot - ryk zagłuszy klekot:grin:
  18. Dobrze jest.Tył jak u mnie:grin: Z przodem niestety tak nie zejdziesz, nawet po poszerzeniu błotników.
  19. Zawsze możesz kupić jasną skórę, ona tak się nie nagrzewa:wink:
  20. Mnie tylko zastanawia dlaczego człowiek, który w ciągu kilku lat rozkręca firmę, znaną w kilku województwach, jak nie w całym kraju (zakłady specjalizujące się w wulkanizacji i prostowaniu felg są na każdym rogu) Ma same pozytywne opinie, jest polecany na rożnego rodzaju forach. A jedną negatywną wystawia majuDJ. Zaskakujące:decayed: A z mechanikami to tak jak z lekarzami, lubią sobie pokrytykować innych żeby samemu się dowartościować. Felgi były pewnie szitem prostowanym już kilka razy (a jak wiadomo to osłabia materiał) i wyszło jak wyszło. Btw, Napisałbyś oficjalną reklamację, a nie zajmował się wylewaniem swoich żali na forum. Nie ma ludzi nieomylnych i jeśli człowiek się pomylił to rozpatrzy reklamację, Skąd ma wiedzieć czy nie jesteś typowym krzykaczem, który kupił złom i chce jeszcze wyłudzić pieniądze, oczerniając go na forach?
  21. Ja mam 312 - gładkie tarcze boscha. Do tego klocki Bosch (pyliły ale hamowały elegancko). Teraz mam ferodo premier i hamują trochę słabiej ale nie pylą. Nie kupuj Power Disców - te nacięcia to tylko pic na wode, mający poprawić efekt wizualny tarczy a nie hamowanie.
  22. I po dowodzie jak na yellow:naughty: Ogarniaj air a nie jakieś lampki:tongue4:
  23. Jednak moment obrotowy robi swoje. Dwumas w AFNie i AWX-ie jest taki sam. Mój dwumas wytrzymał 350k km, przy czym jakies 70k km przejechał po programie na 170/350Nm. A u dziewczyny przy 213k km (ori przebieg) w ASZ (taki nasz AVF) po pedale sprzęgła już czuć, że dwumas zaczyna się odzywać.
  24. Albo tak:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.