Treść opublikowana przez Armi
-
Czy stosował ktoś ten środek?
Zalewaj. Mojego parcha kupiłem z DE i nie bardzo wiedziałem na czym jeździ, mechanik wlał jakiś półsyntetyk bo przecież jakby wlał syntetyk to by mi rozszczelniło silnik:polew: Następna wymiana oleju była na motula i przed tym zastosowałem engine clean. A i ów mechanik nie dotyka się mojego audi, dalej naprawia jakieś stare ople czy renault:wink:
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Oj tam oj tam:naughty:
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Nie jest zła:naughty: ale sedan robiłby większą robotę
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Jeśli samochód ma przebieg ponad 200-250k km, a ma na pewno to warto wyrzucić katalizator. I tak nie spełnia swojej roli. Wcale nie jest głośniej (zresztą jakie to ma znaczenie w sieczkarni), tylko turbinę ładnie słychać. Odczucia przyrostu mocy to dość subiektywna sprawa. Jak ktoś miał zapchany katalizator to wzrost odczuje na pewno.
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
PPHU AGO - szyldy, znaki, materiały reklamowe dzwoń Tablica przychodzi w ciągu 2-3 dni od zamówienia.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Sesyjka, myślę że dopiero na majóvwce. Na razie czasu nie ma, nawet na umycie dziada.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Będą jutro:grin: razem z pomalowaną klapą USA:naughty: Dziś odebrałem lusterka. Nie warto było męczyć się samemu. Lepiej zapłacić i mieć zrobione profi:kox: Poza tym dolot pospawany, map sensor zamontowany - zostało strojenie ale to już po majóvwce:whistling: ---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- Na majówkę wleci też znaczek rs na grill - tak żeby dziennikarzyny nie miały wątpliwości:decayed:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Normalnie, też tak mam:naughty:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Słuszny wybór:naughty:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dla rodziny na pewno. Dla singla niekoniecznie. Ale to jest właśnie to, każdy oczekuje od samochodu czegoś innego. Dla mnie van albo kombi to samochód typowo rodzinny i takiego bym nie kupił, przynajmniej dopóki nie mam rodziny:wink:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Poleruję . Myślę, że w tym tygodniu wreszcie je skończę i zamontuję.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ok, już wiem. Myślałem, że ul. Jana Pawła kończy się na rondzie i skręcałem w Armi Krajowej:facepalm: No nic, następnym razem.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wstyd się przyznać ale nie mogłem trafić Byłem pod dwoma lidlami w okolicy ul. Jana Pawła II:kwasny: A do Pastaldo zgubiłem numer telefonu.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jeśli będę w okolicy to zajadę. W razie czego do Pastaldo będę dzwonić. Mam nadzieję, że do zobaczenia:kox:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
no nie zazdroszczę idzie to jako? robisz tak jak rozmawialiśmy? bo tak się później zastanawiałem, każda felga ma inny stop i to co u mnie działało niekoniecznie musi robić robotę u Ciebie:eusathink: Jakoś idzie ale nigdy więcej:wink: W następnym sezonie je pomaluje na jakiś "kolor". Tak, poleruję maszynowo i ręcznie. Tam gdzie maszyna nie podejdzie to ręcznie - papierem wodnym o grubości p320, p500,p600,p1000, p1500, p2000 a później filc. ---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ---------- Gdybym miał felgi wcześniej:kwasny: to pewnie teraz byłbym w Nysie:kox:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Wszystko w swoim czasie. Żeby nie było, że nic się nie dzieje:wink: - dolot się spawa - plastiki z vr5 czekają na montaż (osłona na pompę ABS i filtr powietrza). Medik - klapa USA czeka na malowanie. Dropstone - Stickery też leżą A wszystko dlatego, że nie skończyłem jeszcze felg:facepalm: Jeśli ktoś ma polerowanie w planach to mu odradzam:whistling: Spy photo: Auto jest "szykowane" na Majóvwkę pod względem wizualnym, z mocą raczej do 8 czerwca się nie uda.
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Wygląda całkiem nieźle:kox:
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Dizlami jeździ biedoda. "Milordzi" jeżdzą na LPG:kox:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
spoko, przed chwilą byłem w ASO, nowy korek kosztował mnie 7,69 PLN mam nadzieję że będzie hulał to umyje klekota i czasnę foty ---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- Nie udało mi się ogarnąć aparatu i dzisiaj już nie uda, pewnie jakieś lepsze zdjęcia będę miał dopiero z weekendu z Nysy. Póki co czasnąłem komórką foty (dlatego jakość z d*py ) http://img135.imageshack.us/img135/9091/imag0266r.jpg http://img822.imageshack.us/img822/2205/imag0268he.jpg i to co sprawia że pojawia się banan na mordzie za każdym razem gdy wsiadam http://img818.imageshack.us/img818/4723/imag0269k.jpg Machnij sobie ramkę gajgerka na czarno:naughty: Moim zdaniem, bez obklejania konsoli byłoby lepiej.
-
ladny sedan 1.8
Dobrze wygląda, tylko gleby brak:naughty:
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
On tak jeździ, jeden z nielicznych który nie skręca gwintu na maksa tylko na potrzeby sesji:thumbup1:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak się ogarniecie odnośnie terminu to i ja podjadę. Mi pasuje każdy dzień, byle po 18-19.
-
Oklejanie dekorów folią 3M - porada
Na filmikach wszystko wygląda łatwo:whistling: Oklejanie dekorów (płaskiej powierzchni) a oklejanie lusterek to trochę inna sprawa. Wiem, bo obklejałem zarówno dekory jak i lusterka, a właściwie jedno lusterko. Warto zostawić to komuś kto ma w tym doświadczenie.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Teraz jest kompletnie nieogarnięte. Jezdze na zimówkach:facepalm:,hokej z przodu urwany, dolot niepospawany, samochód niewystrojony. Kupiłem trochę gratów i mam nadzieję, że do majóvwki się ogarnę. Ostatnio słabo z czasem i na forum i na samochód.
-
[B5 ADP] Projekt powoli do przodu :) Gleba
Od razu kilka lat mniej:thumbup1: