Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Zalewaj. Mojego parcha kupiłem z DE i nie bardzo wiedziałem na czym jeździ, mechanik wlał jakiś półsyntetyk bo przecież jakby wlał syntetyk to by mi rozszczelniło silnik:polew: Następna wymiana oleju była na motula i przed tym zastosowałem engine clean. A i ów mechanik nie dotyka się mojego audi, dalej naprawia jakieś stare ople czy renault:wink:
  2. Nie jest zła:naughty: ale sedan robiłby większą robotę
  3. Jeśli samochód ma przebieg ponad 200-250k km, a ma na pewno to warto wyrzucić katalizator. I tak nie spełnia swojej roli. Wcale nie jest głośniej (zresztą jakie to ma znaczenie w sieczkarni), tylko turbinę ładnie słychać. Odczucia przyrostu mocy to dość subiektywna sprawa. Jak ktoś miał zapchany katalizator to wzrost odczuje na pewno.
  4. PPHU AGO - szyldy, znaki, materiały reklamowe dzwoń Tablica przychodzi w ciągu 2-3 dni od zamówienia.
  5. Sesyjka, myślę że dopiero na majóvwce. Na razie czasu nie ma, nawet na umycie dziada.
  6. Będą jutro:grin: razem z pomalowaną klapą USA:naughty: Dziś odebrałem lusterka. Nie warto było męczyć się samemu. Lepiej zapłacić i mieć zrobione profi:kox: Poza tym dolot pospawany, map sensor zamontowany - zostało strojenie ale to już po majóvwce:whistling: ---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- Na majówkę wleci też znaczek rs na grill - tak żeby dziennikarzyny nie miały wątpliwości:decayed:
  7. Dla rodziny na pewno. Dla singla niekoniecznie. Ale to jest właśnie to, każdy oczekuje od samochodu czegoś innego. Dla mnie van albo kombi to samochód typowo rodzinny i takiego bym nie kupił, przynajmniej dopóki nie mam rodziny:wink:
  8. Poleruję . Myślę, że w tym tygodniu wreszcie je skończę i zamontuję.
  9. Ok, już wiem. Myślałem, że ul. Jana Pawła kończy się na rondzie i skręcałem w Armi Krajowej:facepalm: No nic, następnym razem.
  10. Wstyd się przyznać ale nie mogłem trafić Byłem pod dwoma lidlami w okolicy ul. Jana Pawła II:kwasny: A do Pastaldo zgubiłem numer telefonu.
  11. Jeśli będę w okolicy to zajadę. W razie czego do Pastaldo będę dzwonić. Mam nadzieję, że do zobaczenia:kox:
  12. no nie zazdroszczę idzie to jako? robisz tak jak rozmawialiśmy? bo tak się później zastanawiałem, każda felga ma inny stop i to co u mnie działało niekoniecznie musi robić robotę u Ciebie:eusathink: Jakoś idzie ale nigdy więcej:wink: W następnym sezonie je pomaluje na jakiś "kolor". Tak, poleruję maszynowo i ręcznie. Tam gdzie maszyna nie podejdzie to ręcznie - papierem wodnym o grubości p320, p500,p600,p1000, p1500, p2000 a później filc. ---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ---------- Gdybym miał felgi wcześniej:kwasny: to pewnie teraz byłbym w Nysie:kox:
  13. Wszystko w swoim czasie. Żeby nie było, że nic się nie dzieje:wink: - dolot się spawa - plastiki z vr5 czekają na montaż (osłona na pompę ABS i filtr powietrza). Medik - klapa USA czeka na malowanie. Dropstone - Stickery też leżą A wszystko dlatego, że nie skończyłem jeszcze felg:facepalm: Jeśli ktoś ma polerowanie w planach to mu odradzam:whistling: Spy photo: Auto jest "szykowane" na Majóvwkę pod względem wizualnym, z mocą raczej do 8 czerwca się nie uda.
  14. Wygląda całkiem nieźle:kox:
  15. Dizlami jeździ biedoda. "Milordzi" jeżdzą na LPG:kox:
  16. spoko, przed chwilą byłem w ASO, nowy korek kosztował mnie 7,69 PLN mam nadzieję że będzie hulał to umyje klekota i czasnę foty ---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- Nie udało mi się ogarnąć aparatu i dzisiaj już nie uda, pewnie jakieś lepsze zdjęcia będę miał dopiero z weekendu z Nysy. Póki co czasnąłem komórką foty (dlatego jakość z d*py ) http://img135.imageshack.us/img135/9091/imag0266r.jpg http://img822.imageshack.us/img822/2205/imag0268he.jpg i to co sprawia że pojawia się banan na mordzie za każdym razem gdy wsiadam http://img818.imageshack.us/img818/4723/imag0269k.jpg Machnij sobie ramkę gajgerka na czarno:naughty: Moim zdaniem, bez obklejania konsoli byłoby lepiej.
  17. Dobrze wygląda, tylko gleby brak:naughty:
  18. On tak jeździ, jeden z nielicznych który nie skręca gwintu na maksa tylko na potrzeby sesji:thumbup1:
  19. Jak się ogarniecie odnośnie terminu to i ja podjadę. Mi pasuje każdy dzień, byle po 18-19.
  20. Na filmikach wszystko wygląda łatwo:whistling: Oklejanie dekorów (płaskiej powierzchni) a oklejanie lusterek to trochę inna sprawa. Wiem, bo obklejałem zarówno dekory jak i lusterka, a właściwie jedno lusterko. Warto zostawić to komuś kto ma w tym doświadczenie.
  21. Teraz jest kompletnie nieogarnięte. Jezdze na zimówkach:facepalm:,hokej z przodu urwany, dolot niepospawany, samochód niewystrojony. Kupiłem trochę gratów i mam nadzieję, że do majóvwki się ogarnę. Ostatnio słabo z czasem i na forum i na samochód.
  22. Od razu kilka lat mniej:thumbup1:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.