Treść opublikowana przez Armi
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Nie pęknie
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Z tego samego źródła co rury do fmic-a http://panoramafirm.pl/lublin/firma_handlowo_uslugowa_a2_piotr_zegar-oxyzhg_tml.html
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Na strojenie trzeba się wybrać na świeżym rozrządzie. Wymieniałem tydzień temu przy - 20 W tę sobotę miałem robić dolot i przelot, niestety dostawa polerowanych rur się opóźnia - to mnie wstrzymuje. A później już tylko strojenie.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Oil catch tank? Mocy od tego nie przybędzie. Lepiej egr zaślepić/wyrzucić.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Ten też jest od Krychy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=241944.0
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Wszystkie te tajle wyjęczałeś na allegro męcząc sprzedawców ? skoro podkreśla ceny to pewnie tak, jak sobie przypomnieć sprzedaz grila armiego Dobrze że ten grill kupiłes, wkońcu ten znaczek S4 wyleci Ale wiecie, że to mój były grill, sprzedany na allegro, wrócił na forum i został sprzedany największemu płaczkowi
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Mówisz, że aż tak źle? Zastanawiałem się czy nie pomalować prosiaków ale w końcu stwierdziłem, że je wypoleruję tylko
-
Spotkania na drodze
GRN
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
Diamond vision nie mają homologacji (a przynajmniej nie miały jak się nimi interesowałem ) Poza tym nie oszukujmy się, żadna żarówka nie da takiego oświetlenia jak żarniki xenon
-
[ALL B5] Grill RS4
Przydałoby się jeszcze wywalić ledy
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
bo to nie seria :gwizdanie:
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Map Sensor AWX: 038 906 051 C
-
[ALL B5] Jak poprawić moc przedniego oświetlenia - Night Breaker, czy się to opłaca??
Dużo zależy od diagnosty, jak się którys uprze to Ci nie da przeglądy chociażbyś mu tam pękł. Ktoś wyżej pytał kiedy ostatnio gliniarze kontrolowali komuś światła, mi parę dni temu, ot tak się wieczorem doczepili bo im się nudziło, a gość był taki, że aż chodził aby mi papiery zabrać, także nie znasz dnia ani godziny. A nie daj Boże jak się przydarzy kolizja albo wypadek, jeżeli wyjdzie że na pokładzie masz niehomologowane oświetlenie to z dużym prawdopodobieństwem możesz pożegnać się z odszkodowaniem, a jeżeli ktoś zostanie ranny to będą dodatkowe nieprzyjemności. Jeżeli np. sprawa oprze się o sąd, a druga strona będzie wiarygodnie dowodzić, że ją swoim hid- em oślepiłeś i spowodowałeś kolizję, to już z automatu masz w takiej sprawie gola. Na marginesie, sprawne i nie zestarzałe światła halogenowe, a ksenonowe to nie jest żadne niebo, a ziemia więc nie ma co się porywać i jeździć nielegalnie na chińskim szajsie w lampach :gwizdanie: Miałem nowe lampy depo z żarówkami philips night breaker. Zamontowałem xenony 4300k i jest ogromna różnica. Jak ktoś miał ksenony to do zwykłych żarówek nie wróci - zupełnie inny komfort podróżowania nocą :gwizdanie: Czym różnią się hidy zamontowane w lampach soczewkowych od oryginalnych ksenonów? Tylko samopoziomowaniem, które nomen omen w B5 nie jest dynamiczne. Równie dobrze można kręcić pokrętłem. Zupełnie inną sprawą jest montowanie hidów w autach z nieprzystosowanymi reflektorami :gwizdanie: Stare rupiecie świecące po oczach niebieskimi xenonami To jest tragedia.
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
Jak ktoś ma pecha to i na seryjnym zawieszeniu potrafi rozwalic miskę
-
[ALL B5] Grill RS4
Nie malowałem tylko przełożyłem z innego grilla, satynowa mimo, że piękna nie pasowała mi do koncepcji Jak ktoś raz w życiu widział oryginalny grill od rs-a, już nigdy nie spojrzy na jego imitację Alternatywa jakaś jest, ale moim zdaniem lepiej mieć ori (nawet polifta) niż zakładać podróbę, mimo że laicy się na to nabierają Ale co kto lubi
-
ladny sedan 1.8
Jak mój kiedyś Chrom na metry
-
[ALL B5] Grill RS4
Jak ktoś sobie ramkę pomalował albo przełożył czarną z innego grilla to były Sam taki grill mam
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
Nie :gwizdanie: Chyba nikt na forum takiej osłony nie ma. Wystarczy rozpórka dolna (która będzie niżej niż miska) i jak usłyszysz, że metal trze o asfalt to wiesz, że musisz zwolnić
-
[ALL B5] Grill RS4
Mają satynową ramkę i to je odróżnia od tandetnych podróbt , które nie dość że mają zupełnie inny kształt siatki to jeszcze kolor ramki jest czarny.
-
[B5 AFN] Pompa 10 vs 11 spalanie
Ja przerabiałem (11+ .216) i bez strojenia miałem spalanie dochodzące do 10L :gwizdanie: Szczególnie przy upalaniu, średnie w trasie wychodziło 8 ale dawki były wysokie. Po strojeniu 6, 5 przy spokojnej jeździe.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
A najlepiej sprzedać i kupić esę bo diesel nigdy jechać nie będzie. Każdy reza to co chce/to co ma i na tyle na ile chce. Jakby tak do wszystkiego podchodzić ekonomicznie to wniosek jest taki jak wyżej Moim zdaniem nie ma co ciągnąć tematu. Jest informacja o kosztach, jak ktoś chce to sobie przeliczy i sam zadecyduje co mu się opłaca a co nie.
-
Spoty LRY - odwołane
Spójrz na przycisk esp i brak info o kraju pochodzenia. Jasnowidzem nie jestem
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Musi być miska z miejsce na czujnik, moja takiego miejsca nie ma. Trzeba by rezać, sprawać etc. Nie chce mi się, wolę kupić Minimalny lag na minimalnych dawkach. Ale jak już się wkręci, czuć "jebnięcie" Po podlaniu paliwem żadnego laga nie czuć. Ale to moje subiektywne opinie
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Bardzo dobrze Niedługo wstawię zdjęcie z testów Niee, FIS znów leży i czeka na lepsze czasy. Szukam miski olejowej z czujnikiem bo chcę mieć podgląd temperatury oleju. O chłodniczce pomyślę, bliżej wakacji. Teraz muszę się przygotowywać do ważnego egzaminu
- Spoty LRY - odwołane