Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Z tego samego źródła co rury do fmic-a http://panoramafirm.pl/lublin/firma_handlowo_uslugowa_a2_piotr_zegar-oxyzhg_tml.html
  2. Na strojenie trzeba się wybrać na świeżym rozrządzie. Wymieniałem tydzień temu przy - 20 W tę sobotę miałem robić dolot i przelot, niestety dostawa polerowanych rur się opóźnia - to mnie wstrzymuje. A później już tylko strojenie.
  3. Oil catch tank? Mocy od tego nie przybędzie. Lepiej egr zaślepić/wyrzucić.
  4. Ten też jest od Krychy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=241944.0
  5. Wszystkie te tajle wyjęczałeś na allegro męcząc sprzedawców ? skoro podkreśla ceny to pewnie tak, jak sobie przypomnieć sprzedaz grila armiego Dobrze że ten grill kupiłes, wkońcu ten znaczek S4 wyleci Ale wiecie, że to mój były grill, sprzedany na allegro, wrócił na forum i został sprzedany największemu płaczkowi
  6. Mówisz, że aż tak źle? Zastanawiałem się czy nie pomalować prosiaków ale w końcu stwierdziłem, że je wypoleruję tylko
  7. GRN
  8. Diamond vision nie mają homologacji (a przynajmniej nie miały jak się nimi interesowałem ) Poza tym nie oszukujmy się, żadna żarówka nie da takiego oświetlenia jak żarniki xenon
  9. Armi odpowiedział(a) na Avancik temat w Audi A4 B5
    Przydałoby się jeszcze wywalić ledy
  10. bo to nie seria :gwizdanie:
  11. Map Sensor AWX: 038 906 051 C
  12. Dużo zależy od diagnosty, jak się którys uprze to Ci nie da przeglądy chociażbyś mu tam pękł. Ktoś wyżej pytał kiedy ostatnio gliniarze kontrolowali komuś światła, mi parę dni temu, ot tak się wieczorem doczepili bo im się nudziło, a gość był taki, że aż chodził aby mi papiery zabrać, także nie znasz dnia ani godziny. A nie daj Boże jak się przydarzy kolizja albo wypadek, jeżeli wyjdzie że na pokładzie masz niehomologowane oświetlenie to z dużym prawdopodobieństwem możesz pożegnać się z odszkodowaniem, a jeżeli ktoś zostanie ranny to będą dodatkowe nieprzyjemności. Jeżeli np. sprawa oprze się o sąd, a druga strona będzie wiarygodnie dowodzić, że ją swoim hid- em oślepiłeś i spowodowałeś kolizję, to już z automatu masz w takiej sprawie gola. Na marginesie, sprawne i nie zestarzałe światła halogenowe, a ksenonowe to nie jest żadne niebo, a ziemia więc nie ma co się porywać i jeździć nielegalnie na chińskim szajsie w lampach :gwizdanie: Miałem nowe lampy depo z żarówkami philips night breaker. Zamontowałem xenony 4300k i jest ogromna różnica. Jak ktoś miał ksenony to do zwykłych żarówek nie wróci - zupełnie inny komfort podróżowania nocą :gwizdanie: Czym różnią się hidy zamontowane w lampach soczewkowych od oryginalnych ksenonów? Tylko samopoziomowaniem, które nomen omen w B5 nie jest dynamiczne. Równie dobrze można kręcić pokrętłem. Zupełnie inną sprawą jest montowanie hidów w autach z nieprzystosowanymi reflektorami :gwizdanie: Stare rupiecie świecące po oczach niebieskimi xenonami To jest tragedia.
  13. Jak ktoś ma pecha to i na seryjnym zawieszeniu potrafi rozwalic miskę
  14. Armi odpowiedział(a) na Avancik temat w Audi A4 B5
    Nie malowałem tylko przełożyłem z innego grilla, satynowa mimo, że piękna nie pasowała mi do koncepcji Jak ktoś raz w życiu widział oryginalny grill od rs-a, już nigdy nie spojrzy na jego imitację Alternatywa jakaś jest, ale moim zdaniem lepiej mieć ori (nawet polifta) niż zakładać podróbę, mimo że laicy się na to nabierają Ale co kto lubi
  15. Jak mój kiedyś Chrom na metry
  16. Armi odpowiedział(a) na Avancik temat w Audi A4 B5
    Jak ktoś sobie ramkę pomalował albo przełożył czarną z innego grilla to były Sam taki grill mam
  17. Nie :gwizdanie: Chyba nikt na forum takiej osłony nie ma. Wystarczy rozpórka dolna (która będzie niżej niż miska) i jak usłyszysz, że metal trze o asfalt to wiesz, że musisz zwolnić
  18. Armi odpowiedział(a) na Avancik temat w Audi A4 B5
    Mają satynową ramkę i to je odróżnia od tandetnych podróbt , które nie dość że mają zupełnie inny kształt siatki to jeszcze kolor ramki jest czarny.
  19. Ja przerabiałem (11+ .216) i bez strojenia miałem spalanie dochodzące do 10L :gwizdanie: Szczególnie przy upalaniu, średnie w trasie wychodziło 8 ale dawki były wysokie. Po strojeniu 6, 5 przy spokojnej jeździe.
  20. A najlepiej sprzedać i kupić esę bo diesel nigdy jechać nie będzie. Każdy reza to co chce/to co ma i na tyle na ile chce. Jakby tak do wszystkiego podchodzić ekonomicznie to wniosek jest taki jak wyżej Moim zdaniem nie ma co ciągnąć tematu. Jest informacja o kosztach, jak ktoś chce to sobie przeliczy i sam zadecyduje co mu się opłaca a co nie.
  21. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Spójrz na przycisk esp i brak info o kraju pochodzenia. Jasnowidzem nie jestem
  22. Musi być miska z miejsce na czujnik, moja takiego miejsca nie ma. Trzeba by rezać, sprawać etc. Nie chce mi się, wolę kupić Minimalny lag na minimalnych dawkach. Ale jak już się wkręci, czuć "jebnięcie" Po podlaniu paliwem żadnego laga nie czuć. Ale to moje subiektywne opinie
  23. Bardzo dobrze Niedługo wstawię zdjęcie z testów Niee, FIS znów leży i czeka na lepsze czasy. Szukam miski olejowej z czujnikiem bo chcę mieć podgląd temperatury oleju. O chłodniczce pomyślę, bliżej wakacji. Teraz muszę się przygotowywać do ważnego egzaminu
  24. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Anglik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.