Treść opublikowana przez Armi
-
Kolektor od AWX - wszystkie za i przeciw
Zdziwiłbyś się, u mnie po montażu kolektora awx czas do setki poprawił się 0,5 sekundy. Ale czy to zasługa samego kolektora czy tego, że był czysty to już inna kwestia. Jeśli dorwiesz w małych pieniądzach to warto, a i nie wpisuj kolektor awx na allegro - szukaj po numerach albo sharan, alhambra. Ja zapłaciłem 30 czy 40 zł+kw.
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8T SPRZEDAM
Nie rób z auta karawanu, jak przyciemnianie szyb to wszystkich (albo wcale)
-
Seria 90 koni + 216 wtryski + program
Co za podejście - nie zamierzam wydawać 1000zł ale ma być tak żeby się pompie nic nie stało. Przecież jedno zaprzecza drugiemu:facepalm: Poza tym tuning to nie zabawa:whistling:
-
Brak mocy kopci na czrno. Proszę o pomoc jestemz pomorza a teraz na urlopie w Zakopcu
Kolega trochę przepłacił ale przynajmniej auto sprawne i można się relaksować na urlopie:naughty: Ogólnie, dobrze jest powymieniać wszystkie wężyki podciśnieniowe na silikony, nie tylko ten łącznik.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Zatankować ON za 3zł + spalanie 4,3 no niech będzie 5L i tak to można żyć
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Szkoda życia na takie zamulanie:decayed:
-
Brak mocy kopci na czrno. Proszę o pomoc jestemz pomorza a teraz na urlopie w Zakopcu
Tak jak kolega wyżej napisał - sklep z częściami do maszyn rolniczych. Powiedz żeby Ci ucieli kawałek węża zbrojonego o średnicy 50mm. Zapłacisz 5zł, w ASO conajmniej 50:wink: Bardzo dużo osób przerabiało ten problem, ja też
-
Brak mocy kopci na czrno. Proszę o pomoc jestemz pomorza a teraz na urlopie w Zakopcu
powiem tyle mam 110KM po zmianie pompy na drugą miał może 90 aż w koncu pompa padła kasa poszła w las itd. paliwo masz z dobrego cpn .bo w moim przypadku winne jest paliwo.które wykonczyło 2 pompy po przejechaniu 300 km,jest wiele przyczyn ale kazdy tutaj może pisać ze turbo pada,zawór n75, przepływka ,nieszczelny dolot ,a ja ci napisałem jak jest w moim przypadku obyś tylko nie miał tego co ja bo to nic miłego w drodze. To chyba musiało być szambo a nie paliwo - AFN-a byle jakie paliwo nie zabije. Ludzie jeżdźą na opale, oleju po frytkach i tego typu rzeczach:whistling: ---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ---------- Wykończysz ale nie po 300km:wink:
-
Spotkania na drodze
Grn:whistling:
-
Najtańsze zawieszenie gwintowane
Ja kupiłem i bardzo sobie chwalę - jeżdzę na maksymalnie skręconym. Po 35k km nie widać, żadnych śladów zużycia. Za taką cenę naprawdę warto. Jest twardszy niż te "ta/te - coś tam". A przecież o to chodzi, gwint musi być twardy, zeby jeździło się dobrze a nie bujało i waliło miską na każdym garbie.
-
tedeik mit schwartz matt --> AFN +
A tylne lampy to nie błąd świerzaka?
-
Czy afn był montowany po 2 lifcie?
Auto z Niemiec? Zwykle wpisywana jest data pierwszej rejestracji, tam nie przykładają takiej wagi do rocznika jak u nas:wink:
-
Ślady oleju/wyciek z rury dolotowej?
Ja tu widzę, co najmniej 2 różne wycieki. Pierwszy:3 zdjęcie od końca - dobrze widzę, że to rurka łącząca odmę z dolotem turbo? Zrób sobie oil catch tank czyli rurka od odmy do butelki lub pod auto a korek od wina wkręcasz w dolot (dla bezpieczeństwa możesz złapać opaską). Koszt - 2zł Drugi: jedź do pierwszego lepszego sklepu z częściami do maszyn rolniczych i kup kawałek rury na wymiar opaski złapanej na dwie opaski. Koszt 5zł. To tak na szybko, umyj silnik i sprawdź czy pomogło:wink: Ogólnie AFN-y to brudne silniki:wink:
-
[B5 AJM] Srebrny Avant 1.9tdi ++
Dobrze wyglądają tzn nie są za bardzo schowane ani nie wystają. To są te, które ma pół forum? W tym ja:decayed: ?
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Mi się podoba:slina:
-
[B5 AFN] Zakochani w Audi B5 I 2k17 I Spojler A7 I Japan
Bardzo ładne auto - polift, sedan, vulkanschwarz, ori chrom wokół szyb no i oczywiście recaro. Felgi wiadomo do zmiany, a tak poza tym:thumbup1: btw, masz duże pole do popisu z lakierem - czarny perłowy lakier:naughty:
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Szczerze? Za 2.5 TDI nie spodziewaj się kokosów. Opinia o silniku robi swoje. Dobrze, że masz manualna bo automat + 2.5TDI to auto bardzo trudne do sprzedania.
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Mi też się podoba:thumbup1:
-
Spoty Puławskie
Ja mogę przyjechać a3:grin:
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Za drogo Powinno kosztować 25k zł, przecież to prawie 10letni samochód:decayed:
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
Świetny avant:naughty:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
U nas policjant podpatrzył i też jeździ z takimi obrysówkami:decayed: Na niebieskich mam sposób - wyciągam dwa kabelki i obrysy gasną
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Jest trochę lepiej spasowana ale nic poza tym. Mi nie przeszkadza. Problemem jest zatrzaśnięty zamek w klapie:decayed:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Trochę zdjęć z tegorocznej majóvwki. Projekt powoli dobiega końca, wizualnie zostało tylko przyciemnienie szyb:whistling: Mechanicznie jeszcze sporo:wink: I bonus:kox:
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
U mnie brd zaczela lepiej wstawać ale to odczucie na niewystrojonym aucie.