Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Zdziwiłbyś się, u mnie po montażu kolektora awx czas do setki poprawił się 0,5 sekundy. Ale czy to zasługa samego kolektora czy tego, że był czysty to już inna kwestia. Jeśli dorwiesz w małych pieniądzach to warto, a i nie wpisuj kolektor awx na allegro - szukaj po numerach albo sharan, alhambra. Ja zapłaciłem 30 czy 40 zł+kw.
  2. Nie rób z auta karawanu, jak przyciemnianie szyb to wszystkich (albo wcale)
  3. Co za podejście - nie zamierzam wydawać 1000zł ale ma być tak żeby się pompie nic nie stało. Przecież jedno zaprzecza drugiemu:facepalm: Poza tym tuning to nie zabawa:whistling:
  4. Kolega trochę przepłacił ale przynajmniej auto sprawne i można się relaksować na urlopie:naughty: Ogólnie, dobrze jest powymieniać wszystkie wężyki podciśnieniowe na silikony, nie tylko ten łącznik.
  5. Zatankować ON za 3zł + spalanie 4,3 no niech będzie 5L i tak to można żyć
  6. Szkoda życia na takie zamulanie:decayed:
  7. Tak jak kolega wyżej napisał - sklep z częściami do maszyn rolniczych. Powiedz żeby Ci ucieli kawałek węża zbrojonego o średnicy 50mm. Zapłacisz 5zł, w ASO conajmniej 50:wink: Bardzo dużo osób przerabiało ten problem, ja też
  8. powiem tyle mam 110KM po zmianie pompy na drugą miał może 90 aż w koncu pompa padła kasa poszła w las itd. paliwo masz z dobrego cpn .bo w moim przypadku winne jest paliwo.które wykonczyło 2 pompy po przejechaniu 300 km,jest wiele przyczyn ale kazdy tutaj może pisać ze turbo pada,zawór n75, przepływka ,nieszczelny dolot ,a ja ci napisałem jak jest w moim przypadku obyś tylko nie miał tego co ja bo to nic miłego w drodze. To chyba musiało być szambo a nie paliwo - AFN-a byle jakie paliwo nie zabije. Ludzie jeżdźą na opale, oleju po frytkach i tego typu rzeczach:whistling: ---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ---------- Wykończysz ale nie po 300km:wink:
  9. Grn:whistling:
  10. Ja kupiłem i bardzo sobie chwalę - jeżdzę na maksymalnie skręconym. Po 35k km nie widać, żadnych śladów zużycia. Za taką cenę naprawdę warto. Jest twardszy niż te "ta/te - coś tam". A przecież o to chodzi, gwint musi być twardy, zeby jeździło się dobrze a nie bujało i waliło miską na każdym garbie.
  11. A tylne lampy to nie błąd świerzaka?
  12. Auto z Niemiec? Zwykle wpisywana jest data pierwszej rejestracji, tam nie przykładają takiej wagi do rocznika jak u nas:wink:
  13. Ja tu widzę, co najmniej 2 różne wycieki. Pierwszy:3 zdjęcie od końca - dobrze widzę, że to rurka łącząca odmę z dolotem turbo? Zrób sobie oil catch tank czyli rurka od odmy do butelki lub pod auto a korek od wina wkręcasz w dolot (dla bezpieczeństwa możesz złapać opaską). Koszt - 2zł Drugi: jedź do pierwszego lepszego sklepu z częściami do maszyn rolniczych i kup kawałek rury na wymiar opaski złapanej na dwie opaski. Koszt 5zł. To tak na szybko, umyj silnik i sprawdź czy pomogło:wink: Ogólnie AFN-y to brudne silniki:wink:
  14. Dobrze wyglądają tzn nie są za bardzo schowane ani nie wystają. To są te, które ma pół forum? W tym ja:decayed: ?
  15. Mi się podoba:slina:
  16. Bardzo ładne auto - polift, sedan, vulkanschwarz, ori chrom wokół szyb no i oczywiście recaro. Felgi wiadomo do zmiany, a tak poza tym:thumbup1: btw, masz duże pole do popisu z lakierem - czarny perłowy lakier:naughty:
  17. Szczerze? Za 2.5 TDI nie spodziewaj się kokosów. Opinia o silniku robi swoje. Dobrze, że masz manualna bo automat + 2.5TDI to auto bardzo trudne do sprzedania.
  18. Mi też się podoba:thumbup1:
  19. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja mogę przyjechać a3:grin:
  20. Za drogo Powinno kosztować 25k zł, przecież to prawie 10letni samochód:decayed:
  21. Świetny avant:naughty:
  22. U nas policjant podpatrzył i też jeździ z takimi obrysówkami:decayed: Na niebieskich mam sposób - wyciągam dwa kabelki i obrysy gasną
  23. Jest trochę lepiej spasowana ale nic poza tym. Mi nie przeszkadza. Problemem jest zatrzaśnięty zamek w klapie:decayed:
  24. Trochę zdjęć z tegorocznej majóvwki. Projekt powoli dobiega końca, wizualnie zostało tylko przyciemnienie szyb:whistling: Mechanicznie jeszcze sporo:wink: I bonus:kox:
  25. U mnie brd zaczela lepiej wstawać ale to odczucie na niewystrojonym aucie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.