Treść opublikowana przez Armi
-
Spoty Puławskie
Wiecej klubowych a3 jest w Dbl niz w Puławach:wink:
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Rób na czarno - im mniej blizniakow z fmic-iem, zoltymi halo i zwyklymi depo z przodu tym lepiej:decayed:
-
[ALL B5] Audi S4
Przypomina trochę eksponat z muzeum:wink: tzn widac, ze za duzo nim nie jezdzisz.
-
gość w celu uniknięcia zderzenia wjeżdża na mój pas, auto które mu wymusiło odjeżdża
Nasz poszkodowany zabiera sie troche od d... rugiej strony, zamiast sprawdzic notatkę, w ktorej na pewno jest opisany przebieg zdarzenia szuka sprawcy (czym powinna sie zajac policja) zamiast pojsc na policje:whistling: Ciekawe czy jakby zamiast golfa byl kot czy pies to tez szukalby jego wlasciciela:facepalm: No coz, niektorzy po prostu lubia sobie utrudniac zycie albo maja doradcow, kompletnie nie znajacych ani prawa ani przepisow.
-
Spoty Puławskie
Ja mam czarną 5d z ramkami a4-klub Srebrną ma Mariusz11111 ale jego pewnie znasz,wiec to ktos inny.
-
Spoty Puławskie
Jeśli chodzi o czyszczenie to w Matczynie koło Bełżyc jest bardzo dobry zakład. 250zł za wyjecie, wyczyszczenie i zamontowanie turbo. Logi i przed i po. Jeździlem tam z turbo od a4, teraz jadę a3. Polecam. Zrobiłbym Ci logi ale popsuł mi się kabel, pożyczalem od kolegi i niestety zdąrzyłem mu już oddać. Może ktoś z miejscowych by pomógł
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
Avant ale mi się podoba:shock3:
-
gość w celu uniknięcia zderzenia wjeżdża na mój pas, auto które mu wymusiło odjeżdża
Po co? Jedź na policję i sprawdz notatke.
-
gość w celu uniknięcia zderzenia wjeżdża na mój pas, auto które mu wymusiło odjeżdża
Wszystko zależy od tego jak jest sformułowana notatka:whistling: Wracajac do Twojego przykladu - czyms innym jest przejechanie na nie swoj pas - ruch pojazdow, a czym innym zdarzenie na postoju jak w przykladzie, gdzie ewidetnie nie bylo mojego udzialu - dzialala sila. Rownie dobrze kierowca mazdy mogl nie uciekac. A jednak uciekal i uszkodzil auto zalozyciela watku. Tak, ja mowilem trzeba zobaczyc jak to zdarzenie opisala policja. Swoja droga mialem podobna sytuacje, sprawca rowniez uciekl. Na szczescie byli swiadkowie. Sami policjanci powiedzieli, ze nie ma co uciekac - trzeba cytuje walic w sprawce wtedy sprawa jest ewidentna. Ale wiadomo jak to jest:whistling:
-
gość w celu uniknięcia zderzenia wjeżdża na mój pas, auto które mu wymusiło odjeżdża
Kierowca mazdy nie jest winny kolizji ale jest winny uszkodzenia Twojego auta. Zajechał Ci drogę i tego powinnieś się trzymać. Idź na policję, wystąp o ksero notatki ze zdarzenia i z tym do ubezpieczalni. Przecież zamiast golfa mógłbyć pies, kot, cokolwiek. Przede wszystkim idź na policję i przeczytaj notkę.
-
[B5 APS] by czorny
To pewnie wiesz, ze będzie problem ze wskazaniem paliwa?
-
Turbo z BPX / BPX / BUK 160KM Ibiza jak pasuje do A4 B5
Sporo:naughty: Będzie jeszcze poprawa. A za jakiś czas pewnie jednak caha.
-
Turbo z BPX / BPX / BUK 160KM Ibiza jak pasuje do A4 B5
Bierz cahe, BRD wstaje różnie tak jak pisałeś i to nie są mity. 2 turbiny kupione w tym samym czasie - jedna wstaje ładnie a druga słabiej. Tuner musi się namęczyć, żeby ją obudzić. Warto wziąć to pod uwagę, przy wyborze tunera (swoją drogą polecam Spanky-ego od nas z forum:thumbup1:).
-
[B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
To nie od ET zależy czy będzie tarło czy nie. Tylko od kombinacji - opona, szerokosc felgi i et.
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
Chcą, ale nie lubią dopłacać za mody, jak i za "zadbanie"
-
Zaślepienie egr
Lepszym aczkolwiek trochę lepszym wyjściem jest całkowite usunięcie zaworu egr i wstawienie kolektora dolotowego z silnika awx. Minus to dłuższe nagrzewanie się w zimę ale nie jest to jakaś wielka tragedia. Oprócz tego same plusy - jeżdżę tak już chyba ze 2 lata.
-
Spotkania na drodze
Ładny, ciemny sedan B7 na blachach LZ, ramki klubowe. Dziś ~16:30 na trasie Warszawa - Lublin (światła w Gończycach). Pozdro:hi: Ja w vectrze:decayed:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Chcesz stanąć na kreskę? z miłą chęcią :decayed::decayed: Jak przyjadę któregoś dnia po hamulce to się zmierzymy:naughty: ---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ---------- Wiem - trolluję sobię Taki wątek:naughty:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Chcesz stanąć na kreskę?
-
King Soft
Dokładnie, dużo osób z klubu a3 tam jeździ.
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Zagadaj z GRN-em, na pewno Ci pomoże i jest na miejscu.
-
moment obrotowy a przyspieszenie 0-100km/h
Daniel Poznański TTC Tuning Tech Center:eusathink:
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
Różowy znaczek jest mega:naughty: a recarosy są moje:wink:
-
Spoty LRY - odwołane
Generalnie sporty byly i są dla nowych - a że nie ma zbyt wielu nowych.... Stara ekipa sie zna, ma telefony itd. Nie musi się zgadywac na forum:whistling:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Przy takiej glebie warto zaslonic fmic-a - kamyczki przy wiekszych predkosciach go zmasakruja, wiem z doswiadczenia