Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Wiecej klubowych a3 jest w Dbl niz w Puławach:wink:
  2. Rób na czarno - im mniej blizniakow z fmic-iem, zoltymi halo i zwyklymi depo z przodu tym lepiej:decayed:
  3. Armi odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Przypomina trochę eksponat z muzeum:wink: tzn widac, ze za duzo nim nie jezdzisz.
  4. Nasz poszkodowany zabiera sie troche od d... rugiej strony, zamiast sprawdzic notatkę, w ktorej na pewno jest opisany przebieg zdarzenia szuka sprawcy (czym powinna sie zajac policja) zamiast pojsc na policje:whistling: Ciekawe czy jakby zamiast golfa byl kot czy pies to tez szukalby jego wlasciciela:facepalm: No coz, niektorzy po prostu lubia sobie utrudniac zycie albo maja doradcow, kompletnie nie znajacych ani prawa ani przepisow.
  5. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Ja mam czarną 5d z ramkami a4-klub Srebrną ma Mariusz11111 ale jego pewnie znasz,wiec to ktos inny.
  6. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Jeśli chodzi o czyszczenie to w Matczynie koło Bełżyc jest bardzo dobry zakład. 250zł za wyjecie, wyczyszczenie i zamontowanie turbo. Logi i przed i po. Jeździlem tam z turbo od a4, teraz jadę a3. Polecam. Zrobiłbym Ci logi ale popsuł mi się kabel, pożyczalem od kolegi i niestety zdąrzyłem mu już oddać. Może ktoś z miejscowych by pomógł
  7. Avant ale mi się podoba:shock3:
  8. Wszystko zależy od tego jak jest sformułowana notatka:whistling: Wracajac do Twojego przykladu - czyms innym jest przejechanie na nie swoj pas - ruch pojazdow, a czym innym zdarzenie na postoju jak w przykladzie, gdzie ewidetnie nie bylo mojego udzialu - dzialala sila. Rownie dobrze kierowca mazdy mogl nie uciekac. A jednak uciekal i uszkodzil auto zalozyciela watku. Tak, ja mowilem trzeba zobaczyc jak to zdarzenie opisala policja. Swoja droga mialem podobna sytuacje, sprawca rowniez uciekl. Na szczescie byli swiadkowie. Sami policjanci powiedzieli, ze nie ma co uciekac - trzeba cytuje walic w sprawce wtedy sprawa jest ewidentna. Ale wiadomo jak to jest:whistling:
  9. Kierowca mazdy nie jest winny kolizji ale jest winny uszkodzenia Twojego auta. Zajechał Ci drogę i tego powinnieś się trzymać. Idź na policję, wystąp o ksero notatki ze zdarzenia i z tym do ubezpieczalni. Przecież zamiast golfa mógłbyć pies, kot, cokolwiek. Przede wszystkim idź na policję i przeczytaj notkę.
  10. To pewnie wiesz, ze będzie problem ze wskazaniem paliwa?
  11. Sporo:naughty: Będzie jeszcze poprawa. A za jakiś czas pewnie jednak caha.
  12. Bierz cahe, BRD wstaje różnie tak jak pisałeś i to nie są mity. 2 turbiny kupione w tym samym czasie - jedna wstaje ładnie a druga słabiej. Tuner musi się namęczyć, żeby ją obudzić. Warto wziąć to pod uwagę, przy wyborze tunera (swoją drogą polecam Spanky-ego od nas z forum:thumbup1:).
  13. To nie od ET zależy czy będzie tarło czy nie. Tylko od kombinacji - opona, szerokosc felgi i et.
  14. Chcą, ale nie lubią dopłacać za mody, jak i za "zadbanie"
  15. Lepszym aczkolwiek trochę lepszym wyjściem jest całkowite usunięcie zaworu egr i wstawienie kolektora dolotowego z silnika awx. Minus to dłuższe nagrzewanie się w zimę ale nie jest to jakaś wielka tragedia. Oprócz tego same plusy - jeżdżę tak już chyba ze 2 lata.
  16. Ładny, ciemny sedan B7 na blachach LZ, ramki klubowe. Dziś ~16:30 na trasie Warszawa - Lublin (światła w Gończycach). Pozdro:hi: Ja w vectrze:decayed:
  17. Chcesz stanąć na kreskę? z miłą chęcią :decayed::decayed: Jak przyjadę któregoś dnia po hamulce to się zmierzymy:naughty: ---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ---------- Wiem - trolluję sobię Taki wątek:naughty:
  18. Chcesz stanąć na kreskę?
  19. Armi odpowiedział(a) na ryba85 temat w Silnik i Układ Napędowy
    Dokładnie, dużo osób z klubu a3 tam jeździ.
  20. Zagadaj z GRN-em, na pewno Ci pomoże i jest na miejscu.
  21. Daniel Poznański TTC Tuning Tech Center:eusathink:
  22. Różowy znaczek jest mega:naughty: a recarosy są moje:wink:
  23. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Generalnie sporty byly i są dla nowych - a że nie ma zbyt wielu nowych.... Stara ekipa sie zna, ma telefony itd. Nie musi się zgadywac na forum:whistling:
  24. Przy takiej glebie warto zaslonic fmic-a - kamyczki przy wiekszych predkosciach go zmasakruja, wiem z doswiadczenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.